Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2010

čau letty..a ty sa ako citiš?.....bruško rastie ?...hod foto....kedy to ideš na sono?.......

super že bez plaču..... 🙂

tak ja dnes veru neožívam......nejak mi je smutno 😒

letty86
29. mar 2010

cmuk, cmuk, dievčatá
mám sa celkom fajn, bruško mi naraz vyhúklo, ale teraz je také normálne, pri malej som nemala veľké bruško a skôr do šírky, tak uvidíme 😵
na budúci týždeň mám poradňu a a idem aj na NT vyšetrenie, tak sa len modlím, nech je všetko o.k., ja som taký bojko a o pôrode ani nehovorím, to budem mať tiež stres
rozdhodujem sa, či si dám epidurálku, pri malej som mala a ani neviem, či mi pomohla 😕
a neviem, ako to poriešim s pupočníkovom krvou, Vikinke sme dali odobrať, tak by som chcela aj teraz, len je to dosť drahé, tak uvidíme
jooj, ja nemám bruško odfotené, tak možno neksôr 😵
a čože si smutná, jacka? ☹
aninka, nech ti vyjde tá škôlka, aby si nemusela do mesta, my máme škôlku hneď za blokom a je to fajn

leninka75
29. mar 2010

ahojte!!!! 🙂 .........uf oslava sa v sobotu celkom vydarila, robila som 1x marlenku a moja pažravá sestra z nej pol plechu zmastila sama!!! 😀 😀 😀 ..........podľa toho viem, že bola dobrá!!!! 😉 ........moje decko má zasa svoje dni, celý víkend ručala-hučala a nervačila až jej muž 1x v živote capol po zadku!!!!!! 😀 😀 😀 😀......dnes ráno niesla učkám kvietky, tak aj trošku zabudla plakať.......a z toho mi vyplýva, že asi každý deň musím učkám niečo poslať, aby moje decko bolo dôležité a nehučalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀..............

ahoj letty!!!......žeby chlapec???........... podľa bruška ......... už ste premýšľali nad menami???......

jacka
29. mar 2010

ahoj leni..... 🙂

no a možem ísť 😠

denisenko
29. mar 2010

a kam by si šla????? 😀

denisenko
29. mar 2010

ja som už doma.....ale večer ma čaká šichta 😝 čo už....hlavne že mi slubovali, že na večery zoberú niekoho iného....a namiesto toho nie je nikto, kto by robil aj ked ja budem mať volno.......no paráááááda.......poteší.... 😝
denisko je s tetou Heidi, vraj išla k zubárovi a aj s ním....no to musí byť zážitok...taká ochotná pani, asi mi naozaj nechcela povedať nie 🤐
letty, aj ja som malal bruško už v 1O-tom a potom stále takmer nič....... 😀 si mala epidurál????aj ja.....bez neho by Niso šiel cisárskym.....ešte že je to už za nami......fakt, zlé velmi zlé spomienky.....už takmer 4 roky a ja sa s tým stále neviem zmieriť 😖

denisenko
29. mar 2010

to fakt nikto?????? ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😖 😠 😠 😠 😠

leninka75
29. mar 2010

😀 😀 😀 tu som....................tak to muselo byť fakt zlé deni, keď ani skoro po 4 rokoch nevieš zabudnúť!!!! ☹ ..........a čo si farbila vlasy???.....tuším som niečo čítala o korienkoch a oranžovej farbe??!!! 😨 ..........to ako často sa v tom penzióne upratuje, keď musíš aj večer????.....

denisenko
29. mar 2010

leni, večer idem umyť riad a pomocť vydať večeru...máme ažžžžžž1O hostí, tak si šefko myslí že to nezvládne......alebo chce len spoločnosť do kuchyne 😀 😀 😀 😀
dofarbujem korienky, sťahujem z červenofialovohnedej na medenú....a už som medenáááááá 😀
ale som si najnovšie zmyslela že na jesen chcem čiernu a hustú ofinu....... 😀 😀
joj, aninka, tie deti ti dajú poriadne zabrať ked tu ani nepáchneš,čooo?? 😀 😀 😀
aj jacka sa stratila.....

denisenko
29. mar 2010

baby, sem tam čítam aj iné stránky...to fakt je taký problém dostať dieťa do školky?????vraj sú preplnené???? 😕

denisenko
29. mar 2010

tak som si pokecala......idééééééém 😢 😀

aninka29
29. mar 2010

tu soooom 🙂 ......

letty...ja som mala pri Simke epidurál..pochvaľujem si veľmi..a pri Sabušek som chcela tiež..ale nestihlo sa 😀 ....takže to bol horor pre mňa 😝

nepáchnem,nepáchnem..vonku je nádherne 😎 😎 😎 ....a priniesli mi krásnu veľkú drevenú konštrukciu na hojdačky do záhrady...tááák sa teším...ešte dokúpime šmýkalku nato,dorobia schodíky a bude 😵 ..a chlapík vezme za to všetko iba 50eur....a v Merkury markete stojí okolo 150 eur........robil mi to presne podla toho 😀

a konečne sme sa dokopali dať si postaviť altánok,krásny veľký......už sa robí......rátam,že niekedy budúci týždeň bude..a možno už aj cez víkend,ak to chlapík stihne 🙂

aninka29
29. mar 2010

a kúpila som si už na vonku sirôtky 🙂 ...krásne...už som ich vycapila vonku na okno..a po Velkej Noci si ich presadím do záhrady,nech sa pekne rozsemenia 🙂
a v stredu mi pani kvetinárka dovezie taký ten malý okrasný stromček,vyzerá ako vŕba..neviem názov

jacka
29. mar 2010

božinku som si zavarila 😝
tak ma Maťko vytočil že som mu zakázala televízor pozerať......a on mi hned ...mi zapni rozprávky v pc 😠 😠 ..............táááák mi pílil uši že som s ním musela ísť von tak sme bolo až do skoro až o pol piatej aby som mala klud......... 😝

deni...ja si tu tiež sem tam keciam sama so sebou 😀 😀 😅

ja som epi nemala ani pri jednom......a tu som celá a zdravá......dr. to nie velmi chcu pichať lebo to spomaluje porod

deni a čo si mala za zlé spomienky......vykecaj sa ......som zvedavá..... 😉

jacka
29. mar 2010

juj aninka šikulka si 🙂 😵 ...ja sirotky zbožnujem.....krásne to kvetinky 🙂 ...................no vidíš takto s šetrí 😀 😀

tak potom prosím foto..nech sa pokocháme aspon takoto na dialku 🙂

jacka
29. mar 2010

takže deni dnes večer nepríde.....tak som tu sama......lebo už ani aninka nemá čas
hádam to zabalím aj ja ☹

aninka29
29. mar 2010

tu soooooom

aninka29
29. mar 2010

jacka neutekaj mi 🙂 🙂 🙂

aninka29
29. mar 2010

heeej?..mám Ti odfotiť sirôtky?....no dobre...tak zajtra,len pre teba jacka 🙂 🙂 🙂

jacka
29. mar 2010

tak predsa niekto 😉

jacka
29. mar 2010

odfoť nech sa aspon poteším......ja som našla staré semiačka a zatial mi nevyrástli ☹

aninka29
29. mar 2010

juuj,mali všelijaké..veľké,malé..iné kvety..krása 🙂 🙂 🙂 ......

ja sa teším na leto keď budú kvitnúť gladioly.....zbožňujem tie kvety 🙂 🙂

jacka
29. mar 2010

juj aninka.......nádhera...ja sa viem v kvietkoch pokochať aj celé hodiny....a gladioly si ja tiež pekne zasadím ako každy ročik....už sa teším ......... 😵 ....

aninka29
29. mar 2010

aj ja 😵 😵 😵 .....................................................................................................

jacka a Vy ste už niečo sadili ??....mrkvu..atď

jacka
29. mar 2010

tak sme na rovnakej vlnovej dlžke......................... 🙂 🙂 😉

no čosi...však doteraz tu bol sneh 😀 😀 ...........nie....ešte nám musia prísť porobiť záhradu.....ale to len ked budem sadiť zemiačiky.......

len neviem ako to bude tento rok ked máme jedného lezúna navyše 😖 ...či si ho dám na chrbát a tak alebo...prviažem k stromu 😀 😀 ...najlepšie oboch 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2010

aninka a vy.....ste šikovnejší ako my? 😉

aninka29
29. mar 2010

ani my niee..čosi..ešte je čas.......ale naši susedia experti,už sadili pred dvomi týždňami...a potom budú plakať,že im nič nevyšlo 😀 😀 😀 ...
my ani sadiť toho moc nebudeme...ideme rozšíriť trávnik...takže ostane fakt iba taký malý pásik.....a to pôjde iba po troške. mrkva,petržlen,fazuľka zelená,hrášok a nejaké priesady iba...nič viac......len aby mali deti....fajné zdravé zo záhradky 🙂

jacka
29. mar 2010

presne tak.....my tiež nič nekupujeme 🙂

aninka29
29. mar 2010

a sadiť bude otec....aby sa nenudil.....len na neho budem musieť dohliadať...lebo minulý rok mi medzi kvety nastrkal hlávkový šalát 😠 ...som myslela,že ma rachne 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
29. mar 2010

musím ísť....herečky už chcú spať...konečne 😀 😀 😀 ...

dobrú nocku

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre