Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. apr 2010

ja robím palacinky...mladý muž si rozkázal 😀 😀

deni tak si to tam pekne nechaj....my sa tešíme zo slniečka 😎 😎

jacka
1. apr 2010

nechápem prečo len mne zmazali fotku...... 😝

leninka75
1. apr 2010

jacka, s čím budú palacinky???...džemíkové???.........ja zasa milostivej slečinke nesiem pizzu, čo som mala mať na obed.........včera sa ma pýtala, že čo budem mať na obed, a keď počula, že pizzu, tak že "mňááááám prines mi".......tak som si od "huby" odtrhla kôli decku 😀 😀 😀 😀 ........

možno nám budú tie fotky likvidovať postupne......každý týždeň jedna 😀 😀 😀

jacka
1. apr 2010

jasné čo nespravíme pre svoje deti..že? 😵

tak to je zle vymyslené.....lebo ja som prvá 😝 😀 😀

palacinky....Matko má najrdšej tak samé ked sa robia...už skotil dve......a ak náhodou ostane.....do večere...tak s nutelou 😉

jacka
1. apr 2010

ten najmenší ma vždy toľko rečí okolo toho ked má ísť spať...tak či tak bude spať...tak nechápem 😝

aninka29
1. apr 2010

mňam...dobrý nápad jacka...urobím zajtra aj ja 🙂 ...teda..keď budem vládať 😀 😀 ...srandujem 😉

deni...noooooo 😀 ....som.....ale niee,ja som dobré,milé,dievčatko...ale keď ma niekto nasere..tak za seba neručím 😝 😀 .....ale pamätám si,že na základke som ešte s jednou spolužiačkou bila ďalšie dve spolužiačky...šli nám na nervy..biflošky,ťuťky.....tak sme ich bili...fackali....a tie hlupane...si to nechali...ja na ich mieste,hneď utekám za učkou 😝 😀 ....ich problém.....ale inak sme spolu vychádzali dobre 😀 ...kebyže sa teraz stretneme tak sa určite vyobjímame 🙂

aninka29
1. apr 2010

Sabuška dala tri pol hodinový spánok 🙂 ...... 😵 .......

aninka29
1. apr 2010

a prišla som na to,že ak ju dám cez deň spinkať do svojej postielky v spálni,tak mi vydrží spinkať dlhšie...takže tú čo má v obyvke,využijeme už iba na hranie 😉

jacka
1. apr 2010

aninka 😠 😠

jacka
1. apr 2010

mi povedz čo si robila tri a pol hodky.....ja si to neviem predstaviť

aninka29
1. apr 2010

chjúj,všetko možné jacka.....upratovala som...kuk sem...prala,obsluhovala deti..... 🙂

denisenko
1. apr 2010

aninka.... 😉 tak sa dobre zabav......a nie že dojdeš s monoklom, nedaj sa....... 🙂
ja som sa dožrala...že pôst.....robila som šišky na zajtra......a hned som 4 schrumkala, také čerstvučké....asi ma bude bolieť bruško, že?????
denisko spí, od 14.45....tak dúfam že zas nebude ťahať do pol šiestej, lebo ma rachne....... 😠
jacka, to nie je provokácia....to sa sťažujem 😀 a leje stále...a mne sa pokazil jediný dáždnik čo tu máme..... 😝
nejaký musím vykutrať v penzione.... 😅
a palacinky....denisko má najradšej tiež čisté, priamo z panvice.......chlapy, že jacka?

denisenko
1. apr 2010

tuším sme sa zas obišli......no tak možno budem mať šťastie nabudúce.... 😉

aninka29
1. apr 2010

deni..mňam aj šišky by som si dala......ženy nerobte chute........ja dnes nič nejem celý deň.....aby som nemala veľké brucho 😀 ..aby mi netrčali faldy z riflí 😝 😀 ....a ešte k tomu..mám dostať mrchu 😝 ...čakám ju každú chvílu... 😝 ...sa stavím,že sa spustí,keď budem sedieť v pube a piť 😝 😀

aninka29
1. apr 2010

mamky....tak ja sa lúčim...idem si nachystať čo na seba.....deti uložím trošku skôr.....dúfam,že zaspia 😔

si predstavte,že ja tam prídem o hodku neskôr......bože.....sa ožerú bezo mňa 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

papa moje krásne......zajtra sa ozvem 🙂 🙂 🙂

jacka
1. apr 2010

aninka tak príjemnu zábavu.........uži si to.....a velmi na ne...... 😉

deni...dufam že ťa bruško nebolí........mne ostalo z 20 palaciniek asi dve....sa divím väšinou zmiznu hned 😝

dobru nocku....kuk aj zajtra 😔 😔

leninka75
1. apr 2010

konečne dožehlené 😀 😀 😀 ..................babuľky tu je ten recept na "Čokoládovo - orieškovú tortu"

Prísady: 120 g masla, 120 g práš. cukru, 1 vanilka, 4 žĺtky, 120 g sekaných orieškov, 33 g polohr. múky, sneh zo 4 bielkov, 120 g postrúhanej horkej čokolády
Prísady sa podľa uvedeného postupu zmiešajú, nakoniec zľahka primiešame sneh. V tortovej forme sa pomaly pečie cca 40 min. Po upečení necháme vychladnúť, potom natrieme džemom a polejeme čokoládovou polevou. Pred podávaním nastriekame šľahačku.

ako vždy keď som doma nestíham sem kuknúť ☹ ......prajem všetkým krásnu veľkú noc, vody a šibania tak akurát, aby sme celý rok boli zdravučké!!!!!...................majte sa krásne a dobrú noc.......pa, pa 😉

jacka
2. apr 2010

dobrééé..........................................................................................................................................................................................................................dnes tu bude asi smutno...... 😖 ..

leni.........podobne........... 😵

letty86
2. apr 2010

ahojte
kráááásne sviatky prajem, užite si ich čo najkrajšie 🙂
mužiček je domka, tak nemôžem byť veľmi na pc, musím sa mu venovať 😨
leni, super receptík, taký by som mala zvládnuť aj ja, diiik
svieti nám slniečko, tak snáď bude aj poobede, nech Vikinka trošku vyvetrá bicykel
jacka, neboooj, ja dnes ešte kuk 😉

aninka29
2. apr 2010

ahojte žienky.....aj ja sa pripájam...a prajem Vám krásne sviatky 😵 😵 😵 😵

na stretku bolo fajn,super...akurát sme boli naštvané,že polovica kočiek čo mali dojsť,neprišli...bedky...môžu ľutovať...sme sa rozhodli,že nabudúce ich už prd zavoláme 😝 😝 😝 ...ale aj tak bolo super 😵 ....a tá pizda,čo som si to s ňou chcela vybaviť ručne stručne neprišla 😝

jacka
2. apr 2010

to je zima von...brr.....sladké 4 st.

kde zas svieti 😠 😠 ☹ ☹

denisenko
2. apr 2010

babule, pekné sviatky a sem tam kunite.... 😉
jacka, my sme mali ráno 0, voda vonku zamrzla a na kopcoch nad nami vraj nasnežilo 40 cm..... 😝 ale slniečko svieti, krásne...len trošku chladnejšie......tak do desať, si myslím..... 😎
aninka, asi ta dotyčná vedela, prečo nemá chodiť 😀 😀 😀
leni, díky moc....už teraz slintám ako buldoček 😀 😀
akosi sa to tu zas vyprázdnilo.....ani čítať nemám čo.... 😝
denisko spinká, idem niečo navariť na zajtra.........ale ešte kuknem, predtým než pojdem do práce 😉

denisenko
2. apr 2010

no...už som navarila....šošovičkovú polievočku a sojové mäsko na rezančeky na gulášovom korení a cestovinky....mnam....zas budeme musieť s deniskom mixovať...on strukoviny nemože vidieť, ale zmixované zje... 🤐
niktoooo? 😢

jacka
2. apr 2010

ja som už túúú...boli sme si vyvetrať hlavy.....slniečko svieti...ale kosa je 😝

deni tak fajnotku.....ale je beťár ten tvoj.... 😀

letty....a ty sa ako máš,? 😉

utka
2. apr 2010

Ahojte.
Aj my Vám prajeme krásne prežitie sviatkov.
My sme zostali doma. Včera snme mali ísť k našim, v sobotu ku svokrovcom a v nedeľu domov. Ale Viktorko zase ochorel, tak sme doma. Včera mal vysoké teploty, vyše 39. V noci sme mali poplachy, lebo sa 2x dovrackal ☹. Dnes sme boli na pohotovosti, ale nič nám nedali, len mi kázali kúpiť Nutrolin B, Paralen a Cocculine... Teraz už teplotku nemá, ale som zvedavá, čo bude večer a v noci ☹.

letty86
2. apr 2010

aj ja som tuuuuu....muž kuká šport, tak sa môžem vyvenčiť za pc 😀
jacka, celkom to ujde, dúfam, že bábo sa má dobre 🙂 niekedy ma prepadne strach, či je všetko o.k., ale to asi poznáte
včera mi kamoška vravela, že jej známa bola na ultrazvuku a bábu nebilo srdiečko ☹ po 10tich rokoch sa im zadarilo a teraz toto, no je ten svet spravodlivý ☹
my sme dnes mali palacinky, mi je sladko až za ušami 😝

letty86
2. apr 2010

utka, nech sa Vikinko rýýýýchlo uzdraví
baby, u nás prší 😒

utka
2. apr 2010

letty, ďakujemeeee...

jacka
2. apr 2010

juj utka heš choroby od vás...rýchlo sa vyliečte 😉

letty.......to je od nás ten dážd...... 😉 ........nie naozaj 🙂 ....tu je 😎 ale kosa 😝

jacka
2. apr 2010

dobrúúúúúúúúú........ 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre