Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. apr 2010

jacka sinupret 😉 ..aj ja to dávam Simuške 🙂

bože,to počasie ma ubíja neskutočne 🙄 😝 ..................bola som s mamou v meste,furt niečo vybavuje,rieši....a mám mini mini minimum oleja v aute 😕 ....chjáj,ešte šťastie,že manža dnes dojde domov....a doleje mi to tam...ja by som sa do toho nepustila 😀 😀 😀

leninka75
14. apr 2010

ahojte!! 🙂 ..............juj chúďatká maličké choručké!!!!..............

teda jacka to čo má znamenať, že až po týždni sa máte ukázať!!!! 😠 😠 😠 😠 ...................si mala ísť aj tak......

deni to asi všetky tak prechodíme choroby ☹ ....................ani nepamätám kedy som naposledy ležala pri chorobe v posteli 😒

to bol dnes deň!!!!......od 8:00 do 18:00 školenie s malými prestávkami........taká som unavená, že až......pôjdem si niečo dať papať, pokecám s mužom a šup do hajan....

jacka
14. apr 2010

ahoj prekvapko 😉 😵

mala som.....no čo už.....tak mi treba...moja chyba......do týždna to hádam prejde....inak som tam pečená varená 😠

božinku to ani ja veru neviem kedy som vyležala chorobu 😅

dufam že ten sinupret je dobry.....a zaberie...len škoda že Peťko mi ho vypluva ☹

jacka
14. apr 2010

aninka ešte že máme doma chlapov..nech sa aspon o olej postaraju 😀 😀

tu bolo čudné počasie......lialo a v tom slnko svietilo........potom taký lejak......hádam zajtra bude krajšie počasie..objednávam si slniečko 😎 😎

jacka
14. apr 2010

dobru nocku......... 🙂 😔

leninka75
14. apr 2010

dobrú.....ja ešte budem strašiť, čakám na muža, kým uspí Lilku..... 😉

jacka
15. apr 2010

dobré ránko......

leni..som nevedela že si tu boli by sm,e pokecali 😵 ............no ako prežívaju bez teba....

aninka akú ste mali noc....muž dorazil? 🙂

aninka29
15. apr 2010

ahojte maminky 🙂

jacka áno,manža dorazil 🙂 .....u nás teraz prestalo pršať.....ale hnus vonku 😝 ......a hlásia dážď aj zajtra,cez víkend má byť vraj pekne....a potom zase dážď 😝

noc bola v pohode......Simuška už tak nechrapčala...asi jej trošku pomohli kvapky do nosa,čo nám predpísala dokina..pamycon

a vy ako jacka???

jacka
15. apr 2010

. 🙂 😉 .....................................................................................................................................................................................................................................

dala som pár foto tak kuknite....... 😉

aninka29
15. apr 2010

krásne jacka...krásni sú chlapci...len bozkať a objímať ich 😵 😵 😵 😵

Peťulko tak krásne sedí???...ja odpadnem 😵 😵 😵 😵 ...Sabuška ešte nesedí sama bez opory ☹

a tie zúbky 😵 😵 😵 😵

u nás vyšlo,ale po chvíli aj zašlo slnko 😝 .....

aninka29
15. apr 2010

dnes má Sabuška presne 8 mesiacov.......moja tuľka 😵 😵 😵

jacka
15. apr 2010

blahoželám .....letí ten čas neuveritelne.... ☹ 😉

veru sedí...a bacne len ked do neho "niekto" strčí 😠

tu leje a leje.....neviem či mám ísť s nimi aspon na dvor....chytám ponorkovu nemoc 😔 😅 🙄

jacka
15. apr 2010

dakujem aninka 😵 😵

jacka
15. apr 2010

sninka hod aj ty fotečka nech sa pokochám kočkami 🙂

aninka29
15. apr 2010

jáj a u nás teraz krásne svieti slniečko 😎 ....posielam jacka aj k vám..snáď dorazí 🙂

takže Sninka 😀 ...dobré......žeby som si upravila meno?? 😀 😀 😀

tááák sa tešííííím...Sbuške som poriadne prezrela pusinku...u nej je to obtiažne...lebo furt ten malý jazičisko vyplazuje.....a trčí jej dole taký malý ždíbok zúbka 😵 😵 😵 😵 ...to asi preto mala tie teplotky 🙂 ...........a skúšala som ju dávať sadnúť samu bez opory,tak vydrží chvílinku sedieť....ale opiera sa o jednu rúčku 😵 😵 😵 😵 ...moje kuriatko

aninka29
15. apr 2010

nie sbuške.....Sabuške 😀 .....jacka si ma nakazila 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. apr 2010

no už som ti kadejako skomilola ale takto to ešte teda že nie 😔 😉

to je super že máte už zúbok 🙂 .........mna včera tak kusol ked som ho kojila ..že teraz ked ho priložím tak sa normálne bojí 😔 😅

neva že opiera.....aspon nebacne 😉 .....však ju pofoť 🙂

nakazila ?...žeby na taku dialku? 😀 😀

dakujeme za slniekčo ešte nedorazilo.........ale už nepršííííííííí..juchúúúúú

jacka
15. apr 2010

nejak sa nám vyjasnieva......hádam dorazí slniečko.....pojdeme aspoň na dvor......trochu čerstveho vzduchu sa nadýchať... 😉

tie moje preklepy si nevšímajte....... 😔

konečne mi Peťko zaspinkal.......od pol9 bol hore...... 😝

aninka29
15. apr 2010

a zase prší....a ako 😠 😝 ...a ten vetrisko 😝 😝 😝

aninka29
15. apr 2010

a opäť svieti slniečko 😎 ...ach..to aprílové počasie 😝

dnes je tu nejak pusto......deni má v piatok narodeniny......žeby si už oslavovala moja??? 🙂 🙂 🙂 😉

jacka
15. apr 2010

aj tu svieti 😎 😎 😎 ..dakujeme 😉

sme boli vonku aspoň na chvilu a akurát vyšlo slniečko tak som si spomenula na teba ...že si nám pekne pobosorovala 😉 🙂

asi je už niekde pod stolom 😀 😀

jacka
15. apr 2010

veru dnes je tu pusto.....

letty u svokruši 🙂

deni nezvestná 😔

leninka v zahraničí nám tu urobila prekvapko 😉

a tu sme asi všetky.....či?

aninka29
15. apr 2010

asi tak jacka 😉

deni pod stolom 😀 😀 😀 😀 .....to je ale jedna....a nás nepozve 😝 😀 😀 😀 😀

ja sa na dnes lúčim....idem za chvílku cvičiť.....tááááák sa mi nechce 😝 ...hrdlo ma bolí neskutočne.....

papa moje krásne 😵

denisenko
15. apr 2010

halooo.....tady vorel, tady vorel..... 😀

denisenko
15. apr 2010

sa ospravedlnujem, ja dneska nestíham......do pol tretej v robote, školka, domov na obed, okúpať denisa, upratať, okúpať seba a na pol piatu sme boli k doktorovi objednaní, tak sme to spojili s nákupom a už som túúúúúú.......
denisko je už úplne v poriadku, taká som rada 😉
idem vás prečítať.... 😉

denisenko
15. apr 2010

aninka, krásny výraz...tuľka....aj my blahoželáme aj k 8 mesiačikom, aj k prvému zubáliku.... 😉
jacka, ja si zaklopem....my máme pekné počasie stále a to hlásili dažde.....nejako nás to zatiaľ minulo 😀
ozaj, Peťko ešte kašle?som to nejako prehliadla.....

jacka
15. apr 2010

čau deni 🙂

len čítaj nevieš čo ťa čaká 😀 😀 😀 😉

aninka tak si pekne pocvič....porelaxuj....a hlavne nebud choručká 😉

dnei super že ste zdravučký...aj my budeme čoskoro 🙂

jacka
15. apr 2010

Peťko už len ked leží...a Maťko vkuse 😝 ...a sopílky vysávame ................... 😒

denisenko
15. apr 2010

komu? tomu menšiemu, že? či vysávaš aj velkému?

jacka
15. apr 2010

no menšiemu...... 😉 ....velkáč no čosi...pekne do vreckovky 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre