Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2010

a s toho tofu si jej už niečo urobila?

aninka29
1. jún 2010

robila cestovinky...fajnučké 🙂

ja malej šunku dávam...nie často,ale dávam,ľúbi s chlebíkom...........neriešim 😝 ...........jacka,veď keď už malý jedol cesnačku 😉 ,tak môže aj šunku 😉 😉 😉

jacka
1. jún 2010

máš pravdu.........však ked trochu dostane tak sa mu nič nestane.......však mi už aj paradajky zjedol....a tiež nič 😉

len tá cesnačka bola bez soli......čo sa o šunke nedá povedať 😝

jacka
1. jún 2010

tie cestoviny si len uvarila a dala syr?

aninka29
1. jún 2010

som sa dočítala,že paradajky sa múžu od desiateho mesiaca...a to som bola v tom,že až po roku......a aj ja som už malej dala paradajku....
cestovinky s tofu ......som robila s paradajkou olúpanou,karotkou a hráškom

jacka
1. jún 2010

zje ti to aj bez zemiakov?.....lebo ja tam do všetkoho musím šupnuť zemiak...aby to zjedol 😠

tofu jej chutilo?

až od 10mes?......no fiha.....som preskočila dva 😀 😀 😀 😀 😉

aninka29
1. jún 2010

Sabuška má rada cestovinky...asi ešte radšej ako zemiaky 🙂
idem....zobudila sa......neskôr kuk

jacka
1. jún 2010

každe dieta iné 🙂 😉

ideme my trochu von....... 😝

leninka75
1. jún 2010

hotovo, môžem ísť na karneval 🙂 ......pa 🙂

aninka29
1. jún 2010

pa leni 🙂 ...príjemnú zábavu 🙂

aninka29
1. jún 2010

jacka,ešte ste vonku??...

jacka
1. jún 2010

pa leni...užite si...,a nezabudnu foto 🙂

jacka
1. jún 2010

nie nie ....Maťko mal vodu v gumákoch....lebo musel do každej kaluže skočiť.....boli sme pozrieť potok........som len čakala keby hodí rybičku 😅 😀

aninka29
1. jún 2010

😀 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2010

no možem ísť........Maťko tu chce hrať nejaku hru 😝 ...Peťkovi idem dať olovrant? 😅 .....a pode spať.....ozaj ...už ti spinká len 2x?

aninka29
1. jún 2010

moja už spinká od pol druhej......no vlastne áno...spinká už iba dvakrát......to večerné zdriemnutie nerátam 😉

denisenko
1. jún 2010

jacka, Maťko miluje potok, že???? 😀
denisko bol zas so mno v robote, ale len na pol dna....aj to je dosť 😀 😀 😀
zajtra volno, ale moc si asi neoddýchneme....školka je zavretá, vlastne všetko, lebo je štátny sviatok.....tak konečne možno vyjde do kupko...dnes teda pražilo...fuj 😝
aninka...ahoj 🙂
leni, snehulienka?????a kde zoberieš sedem trpaslíkov??? 😀

aninka29
1. jún 2010

vstávať ženy.......cvičiť 😀 😀 😀 ........
deni ahoj...že dnes pražilo....závidím

jacka
2. jún 2010

dobré ránko...... 🙂

deni.....asi bude Maťko vodník či čo 😀 😀

leninka75
2. jún 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ..........kde to praží?? 😨 .....tu už druhý deň leje a u nás sa na cestu vylial potok 😝 ......super...za domom už tiež máme jazero, snáď to nestečie 😒

deni, naša snehulienka si poradila aj sama 🙂 .......zdrapila tam troch chlapcov za ruky, vláčila ich za sebou, že trpaslíci 😀 😀 😀 😀 ......zvyšok bol asi v bani 😀 .......súťažila jak drak a dokonca vyhrala aj tombolu.....a hádajte čo??? 😉 .......fľašu vína a veeeeľku milku 😅 😅 😅 😅

aninka ako u vás??...práve hovorili v rádiu, že topí košice a okolie 😕 😨

jacka, maťko je riadny vodný živel.......znamenie je rak, že??

jacka
2. jún 2010

leni....že víno.....tu milku ešte pochopím ale víno?.......to je rozum......ocko vypil 🙂

rak chodí naopak 😀 😀

jacka
2. jún 2010

a budu aj foto? 🙂

denisenko
2. jún 2010

leni, to vážne víno....??????? 😠 a ja som myslela že ste boli na detskom karnevale 😀 😀 😀
a tak zas ajtraja trpaslíci sú dosť, ved niekto musí aj makať, no ne??? 😀 😀 😀
u nás včera pražilo, ale dnes klasika až tak nie, pretože mám volno 😠 😠 😠 ale pojdeme s deniskom a ešte jednou kámoškou slovenkou na túru, ked sa drobec vyspí....na starú zrúcaninu...vyšlapká si chodníček cez horu, pokladík moj jediný 😀 😀 😀
inak, ženy moje, to fakt stále leje??????,a nemáte z toho depku?????

denisenko
2. jún 2010

idem sa naobedovať, urobila som fantastické šišky......zas aj pre regiment.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. jún 2010

tí naši raci a račice sú asi všetci rovnakí 🙂 .....aj tá naša by sa len s vodou hrala, včera kde aká kaluža už tam bola 🙂.....foto?....budem sa snažiť 😉.......

jacka, prší ešte u vás?.........

denisenko
2. jún 2010

vy ste všetci raci?????? 😉 my sme lev.......waaaaaw 😀

aninka29
2. jún 2010

ahojte.....že tretí povodňový stupeň u nás 😝 😝 😝 .....všeeeetci susedia naokolo majú vodu v pivniciach....akurát nás a kmotrovcov to obchádza.......je mi ich ľúto noo.......
idem čítať

denisenko
2. jún 2010

uf, uf..aninka, a ešte vám prší??????vy bývate nejako na kopci????

aninka29
2. jún 2010

teraz neprší...aj slnko sem tam vykukne.......nebývame na kopci.......ani ja nechápem,prečo celá ulica pláva,akurát naše dve domy nie...akurát sa neviem dostať z domu na ulicu,voda po kolená..teda dostanem sa v gumákoch 😝 ..a tie nemám...takže až pojdeme von..tak chytro preletím..a vezmem si druhé botky a ponožky a až sa prebrodím,tak sa prezujem 😝

letty86
2. jún 2010

ahojte 😵
jooj, deni, ten dážď ☹ , teraz akurát neprší, ale akurát sme sa včera doma zhodli, že keď tak leje, človek je taký nijaký, veruuu, depkovitý 😠
a moja bambulína je blíženec a v utorok má narodky, bože ženy, mne to nejde do hlavy, že mám takú veľkú ženu doma 😅 aj sa teším, aj mi smutno je,neskutočne to letíííííí
leni, Lilka je správna žena 😀 musela byť podarená
jooj, som sklamaná, zajtra som mala ísť na ten morfo ultrazvuk, ale ma preobjednali až na 17teho, a to muž nepôjde a zajtra by šiel, no čo už 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre