Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. aug 2010

jej, letty, ahoooj...... 😉
tak, tak, chrústik urobí jesen krajšou......len škoda že už asi moc nebude počasie na prechádzky ..... 😔 sa ti to blííííži.... 😅

veru, babule sú všetky na prázdninách.......čo už, ked si to naplánovali všetky naraz.... 😵
a nám tu celý august prší a prší a pršííííííííííí................................. 😖

jacka
15. aug 2010

ahojtééééé......ja len tak na rýchlo......sme dorazili domov v tej naj....burke....ale ja možem......bolo super....a hrozne rýchlo to uletelo........
ozvala sa mi aj aninka.......že už dnes v noci dorazili domov........štastlivo..... 😵

jacka
16. aug 2010

ahoj.... 😎

@denisenko .....to je blbé že prší...nám tu pokračuje leto 🙂

letty..aj Peťko sa narodil do jesene........a má to jednu výhodu ...že v lete už možete bežkať po kupaliskách.... 🙂 😉

veru ...obidvom sa to blíži.... 😉

utka
16. aug 2010

Ahojte.
Nejako ste málo popísali... Ja makám v práci 😉...

jacka
16. aug 2010

@utka ..tak len pekne makaj....makaj.....ja makám doma... 😀 😀 😉

utka
16. aug 2010

jacka, aj doma ma čaká práca...ale čo už???

denisenko
16. aug 2010

vitaj,
@jacka 😉 tak vidíš, bolo super.... 😉 aj my sa máme super 😝 makáme 😝 😝 😝 😝
a aninka sa vrátila nejako skoro, či sa mi to len zdá????? 😕 tak čakajme, kedy hodí nejaké dovolenkové fot....a ty máš, jacka?????
nám zas prší a prší a prší...už ma to nebaví............. 😔

denisenko
16. aug 2010

@utka poznáme z práce do práce, že??????kto to vymyslel??????????????????????????? 😠 😠 😠 😠

denisenko
16. aug 2010

nikto????a ja už musím za chvílku preč....... ☹ jacka, odkedy ti ide Peťko do školky????už o dva týždne? 😵

jacka
16. aug 2010

to čo som písala je kde 😠 😠

tak znova......v skratke......nám tu neprší...rovno leje.......a krásne.....a aj búrka je parádna.....sme kuk z okna....... 😵

@denisenko ....tak ja foto nedám....zabudla som zbaliť foto.....ste mi to nepripomenuli..... 😀 😀 ..........a tam som zas nechala všetkým plavky 😝

nebodaj ideš makať???? 😉 😀 😉 .....ja budem mať okolo 8 večer už fajront... 😉

a kde je aninka a leninka?...................

utka
16. aug 2010

deni, veru...kto to kedy vymyslel...
Prišla som domov, navarila som. trošku upratala a teraz čakám kým manžel domaluje obyvačku a idem upratovať...konečne!

jacka
16. aug 2010

@utka ...no asi chlap to vymyslel 😉

čo fajne si navarila 🙂 .............teda ...nezávidím ti ten bordel doma........ale asi to už nebude dlho trvať že?

jacka
17. aug 2010

ahojte......

aninka....Sabínke k prvému ročku aj ked oneskorene.....všetučko najlepšie.....vela lásky....zdravíčka......spokojných rodičov.....a dobru sestričku 😵 😵

utka
17. aug 2010

jacka, varila som Boloňské špagety. Bordel už nie je veľký. už sa to črtá...

leninka75
17. aug 2010

ahojte bambuľky!!! 🙂 🙂 ..................konečne dospatá cesta 😉 ................. a nastala fáza prania 😝 😝 ................ale v tomto búrkovom počasí to tak rýchlo nepôjde.........................mali sme sa dobrúčko...lilka a laurika cestu zvládli v pohode...............len my s mužom sme nevedeli obsedieť ☹ .................stredisko je to krásne vybudované......obrovská piesková pláž...plytké more...ideálne pre deti.....................aj v stredisku bolo kopec vecí pre detičky, tak sme sa vôbec nenudili a ani sme nestihli všetko pokukať a vyskúšať..................najlepšie bolo, že lilka si doma pieskovisko ani nevšimne a tam sa v piesku hrabala a váľala stále.............hotel bol apartmánový priamo na centrálenej ulici len to zariadenie bolo ešte hádam z roku 1900..............strašne staré a škaredé ☹ ............a všetkým tiež vadilo, že tam nebola spoločná jedáleň, ale jedlo sme si nosili na izbu, takže sme sa stretli sem-tam na pláži a aj to sme museli porozmýšľať či sme z rovnakého zájazdu 😀 😀 😀 .................inak tam bolo dosť draho.....mlieko vyšlo na 1,49 a kopček zmrzky na 1,20....................

a vy ste sa tu ako mali????

@utka .............oneskorene všetko dobré k meninkám, hlavne nech zdravíčko poslúcha!!! ..cmuk 🙂 🙂 🙂 ..................a mojka zároveň úprimnú sústrasť!! ☹ ................

@jacka ................dovolenka dobre dopadla???..........

@denisenko ...............no teda, že aj mandle von!!!! ...............fakt u vás pršiava???..........

aninka..............sabke všetko najlepšie na svete k prvému rôčiku!!!..............ako ste sa mali???......

letty.......si nejaké moc aktívna 😉 .............zle sa ti začalo spávať??.........

utka
17. aug 2010

leni, vitaj. Tak paráda, že sa vám páčilo. A ďakujem...aj za jedno 🙂, aj za druhé ☹.
Pohreb sme zvládli dobre. Len na konci v kostole sa Viki tak rozplakal, že až. Chúďatko moje malé. Asi preto, že sme tam všetci plakali...A asi hodinu po pohrebe ma volal do kuchyne, že mi chce niečo pošuškať...a spýtal sa ma, či aj mne chýba stará mama, lebo jemu áno....Ach jáááj 😢

jacka
17. aug 2010

@leninka75 .....vitaj domka...........tak ste sa mali fajn.....super ..bude aj foto?:.....že z roku 1900 😀 😀 😉

@utka ..vy ste brali Vikiho na pohreb??? ☹
tak nech ten bordel už je fuč a ste peknučký 🙂 🙂

leni...no naša dovolenka..... dopadla dobre......ale dovolenku si užíval len moj muž....... 😝 😝 ........Peťka som do vody nepustila...len na rukách nožičky oplachovala....aby sa trochu schladil.......Maťko sa vyblázil........nechcel ani domov 😀 😀 .......kopec detí tak sa mu nečudujem 😉

utka
17. aug 2010

jacka, áno, brali sme ho na pohreb.
A kde ste jacka boli na dovolenke? nejako som si nestihla prečítať 😝

utka
17. aug 2010

Kuknite si na FB fotky, ako včera zaplavilo našu dedinu...ty kokso!!!

jacka
17. aug 2010

@utka ...na Ružinej......... 🙂 bola si tam niekedy?...........idem kuk

utka
17. aug 2010

Nie, nebola som...ale počula som, že je tam super!

jacka
17. aug 2010

@utka strašné ..... ☹ ☹ 😢 😢 .......pred takýmto živlom neujdeš☹

jacka
17. aug 2010

@utka ......my sme boli v bývalom pionierskom tábore.......tiež z roku raz dva...ale na prespanie dobrééé 😀 😀

leninka75
17. aug 2010

veru všade dobre doma najlepšie!! 😀 .................
@utka ..............chúďatko viki!! ☹ ................s prácami už teda končíš???...............potom pofoť ako ste sa vynovili.... 😉 .............tá búrka bola príšerná...............nás naháňala celé rakúsko a potom aj sk 😠 😠 ................

@jacka ....................klasika, dovolenka je vždy zážitok pre detičky a tatinkov 😀 😀................to aj u nás bolo kopec rečí ako budem ležať na pláži a oni dvaja sa budú zabávať.................chvíľu som ich tak na začiatku nechala a potom mi lilka šepkala "teba mám najradšej ty si najlepšia!!!" 😀 😀 😀..................tatinko ju stále len buzeroval 😝 😝 😝....... keď muž upraví fotky nejaké povyberám.....

utka
17. aug 2010

Veru baby...voda je hrozný bživel ☹!
Jasné, že obývačku pofotím. Dúfam, že sa zajtra podarí vynisť sedačku a potom pomaly zmajstrovať dokopy obývaciu stenu. Takže fotky až budúci týždeň.
leni, tešíme sa aj na tvoje fotečky.

utka
17. aug 2010

...živel, nie bživel!!!

leninka75
17. aug 2010

@utka ...a ty si teraz domka?

utka
17. aug 2010

Nie leni, nie som doma. Makám v práci...

aninka29
17. aug 2010

ahojte mamulienočky 🙂 🙂 🙂 🙂 konečne som sa sem dostala 🙂
zbežne som si vás prečítala
@utka úprimnú sústrasť ☹ 😔

ďakujeme za priania mamky 😵 😵 😵 😵 ........ach bože...až neuveritelné,že už má Sabka rok...fňuk fňuk

@leninka75 veru doma je najlepšie......ja som tiež ešte stále vo fáze prania,upratovania,spamätávania sa z cesty 😝

@jacka tak aj vy ste podovolenkovali....super 🙂 🙂 🙂 🙂

my sme sa mali na dovči superne.....more čistučkéééé....všade kráááása 😵počasíčko vyšlo ......pláž blízko apartmánu...detičky sa vyšantili...Sabuška moreplavec..tá len v mori chcela plávať 😀 .....zoznámili sme sa tam so super rodinkou z Trnavy,majú dve dievčatá šesť a dvanásťročnú...takže Simuška mala kámošky.......nenudila sa.....
akurát tá cesta je zabiják 🙄 ...detičky ju zvládli v pohode.....celú skoro prespali....akurát my dospelí sme sa len dopovali red bulmi a kávou 🙄

leninka75
17. aug 2010

@utka ..........aha sa mi zdalo, že máš dovču 😉 ............takú pracovnú 😝 ................viki je stále u vašich?

@aninka29 ...........super, že vám dovča vyšla!!!!!................ako ste išli??..cez maďarsko, či cez rakúsko??.............ja som ani tej kávy moc nemohla ☹ .......................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre