Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. sep 2010

@jacka prázdniny sú 3 mesiace non stop.... 😝 A Nisko je s tetou Heidi...celé leto.....dobrá duša 😉
a až teraz som si všimla, že my sme s utkou rovnaký ročník....jeeeeeeeeej kolegyna 😀

denisenko
2. sep 2010

@aninka29 tak máte generála????super, že sa jej páčilo...... 😉 možno z nej naozaj vyrastie pani učitelka..... 😉

jacka
2. sep 2010

@aninka29 ...super ..teším sa s vami..... 😵 😵 🙂 ......a ako sme sa báli a pozri na nich...ešte nás pošlú domov 😀 😀
tak Simka ich dala riadne do pozoru 😀 😀

@denisenko ..ešteže má byť s kým.... 😉 ..................................nooooooo......ale ty si staršia o pár mesiačikov 😀 😀

jacka
2. sep 2010

@denisenko ...tá ešte aj maminu dá do pozoru....nie aninka... 🙂 😉 😉 😉

denisenko
2. sep 2010

@jacka 😀 😀 😀 😀 ja viem, som stará korčula..... 😀 😀 😀 😀 ideš aj zajtra s Maťkom? či tatinko?

jacka
2. sep 2010

@denisenko ..idem ja........ockovi sa nejak nechce.....aj ked by som bola radšej keby šiel on......ale čo už 😝

že korčula 😀 😀 😀

kedy ideš do roboty?....

denisenko
2. sep 2010

@jacka žeby sa ocko bál, že sa rozplače??? 😀 😀 práca volá až večer po šiestej, ale mala by som ísť zobudiť toho mojho šintra......spinká ako anjelik, a také čertisko je to..... 😝

jacka
2. sep 2010

@denisenko .. 😀 😀 ..on je stých čoby plakali 😀 😀 😀

juj ty máš riadneho spachtoša

denisenko
2. sep 2010

@jacka požičiam ti, ak máš málo..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. sep 2010

@denisenko požič......alebo mi bude stačiť ten spánok.....tak pošli...pre oboch 😀 😀

denisenko
2. sep 2010

@jacka s radosťou ti pošlem trošku spania....a ešte si vypýtaj pre Peťka od Sabínky, ked spinká rada....a budeš mať tak akurát 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. sep 2010

a že nevstane a nevstane....ešteže som zašušťala s čipsami.......hned bol hore 😀

jacka
2. sep 2010

@denisenko ...dobrý nápad.......len čo sa aninka ukáže tak ...len neviem či bude dosť...pre oboch.... 😀 😀 ...sa mi zdá že aj utka má spachotoša 😉

že čipsy...... 😀 😀 😀 .........mám dosť s teba 😀 😀 .......................ja som ráno muesla Maťka budiť....just ako na potvoru.....dala som mu Peťka do postele...tak mu tresol do hlavy žeby aj tvojho zobudil 😝 😉

denisenko
2. sep 2010

@jacka počkaj, kto kom u tresol?????? 😕

jacka
2. sep 2010

@denisenko ...počkám 😀 😉 😉 ....Peťko Maťkovi......hlavu o hlavu ....v momente otvoril oči 😒

denisenko
2. sep 2010

@jacka ahá...už som pochopila..... 😀 no tak to ja možem len dať do postele kocúra, ale ten ti ešte pozohrieva nohy, takže nič z budenia...... 😝 ale ked spí miesto mna s tatinkom, tak len počujem: tatinko, nechráp 😀 😀 😀 😀

jacka
2. sep 2010

@denisenko ...že taký budíček....pomazlenie hned z ráno...a potom aký pekný den 😀 😀

nebodaj ho budí chrápanie........ 😕

denisenko
2. sep 2010

@jacka veru niekedy ho chrápanie zobudí..... ☹ a to ešte nevie, že jedného dna tak bude chrápať aj on..... 😀

denisenko
2. sep 2010

a ešte sa spýtam: to aj u nás na slovensku najnovší modny hit na jesen gumáky????? 😀 akože čižmy pre dospelých...

jacka
2. sep 2010

@denisenko .......však možno nebude 😀 😀 😉 ......hádam bude po tebe...alebo.... 😀 😀 😕 😉

denisenko
2. sep 2010

@jacka a čo ak chrápem aj ja????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. sep 2010

no nič, idem ešte niečo robiť, hádam večeru....... 😀 tak zatím........páááá 😉

jacka
2. sep 2010

@denisenko .....ved práve....ktovie 😀 😀

pa pa....

idem aj ja .....pochystať večeru...veci na zajtra Maťkovi...pokupať.....a spať...... 😔

jacka
2. sep 2010

aninka..kde.....si?:.......podel sa s nami o zážitky,.....to fakt spala v školke?

utka
2. sep 2010

Ahojte!
Veľmi pekne vám ďakujem babenky. Ste zlaté. Na FB som dala včera fotky našej konečne hotovej obyvky.
Tak super, že všetkým detičkám sa páčilo v škôlke. Aj Vikimu. Aj spinkal.

aninka29
2. sep 2010

ženy,ste si popísali..a bezo mňa 😝 😀 ......zmizli sme von,na čerstvý vzduch 🙂
detičky okúpané,Sabuška už spinká.....idem ešte Simke nachystať druhú večeru a dnes finito 🙂

@utka ahoj....pôjdem zachvílu kuk na obyvku 🙂

aninka29
3. sep 2010

ahojte ženušky....kde ste všetky?

@letty86 prajem ti všetko len to naj naj na svete k narodeninám..cmukyyyy cmuuuuk 😵 😵 😵

aninka29
3. sep 2010

@utka obyvka krásna 😵 ...stálo to za tú námahu 🙂 🙂 🙂

aninka29
3. sep 2010

ani som nevravela,aké bolo ráno v škôlke....Simuška mala aj dnes slzičky na krajíčku...ale držala sa,moja zlatá.......len mi povedala,že jej budem veľmi chýbať...a o sekundu na to mi vraví.."ale mami dnes plíď ple mňa neskôl"...takže tak .
Sabušku som uložila hajať....vypijem si kafčo....a idem variť.....polievku a palacinky pre Simušku,tie urobím neskôr 🙂

jacka
3. sep 2010

@aninka29 .....ja som tiež robila palacinky 😵 ...pre Maťka..... 😉

dnes tam šiel so ockom...tak som uzvedavá....sa ho pýtam že kedy mám prísť pre neho...že mi vraj zavolá.......zobral si do rubsačika starý mobil 😉

tak smutno mi tu je bez neho....už aby som si zyvkla ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre