Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
20. okt 2010

@jacka juj,no dúfam,že to dopadne dobre a celú škodu vám preplatia.....a hlavne čo najskôr.....

aninka29
20. okt 2010

@jacka nie Sabuška nespinká...doobedný spánok má za sebou 🙂 .....za chvílku pôjdeme pre Simi a potom bude hajať zas......už je síce hotová ako langoš teraz....ale musí vydržať,kým sa nevrátime zo škôlky......teraz práve korzuje po celom dome 🙂

aninka29
20. okt 2010

a Peťulko?.....a Maťko,keď je doma,tak spinká poobede?

jacka
20. okt 2010

@aninka29 .....Peťko má svoju pol hodku dávno za sebou........ 😔 .....pojde už len večer po kupaní.....Maťko nespí doma a v školke spal asi 3x.......skáče aj s kamarátom po posteli 😠 😠

@aninka29 ....pochybujem hodia bobka na staru feldu 😠

jacka
20. okt 2010

ideme sa poobliekať....som zvedavá čím ma v obchode prekvapia 😀 😀

aninka29
20. okt 2010

@jacka a budí sa ti ešte v noci Peťko?.......im dovolia skákať po posteli? 😀 ...u nás keď deti nechcú spať,tak musia ticho ležať.....Simuška furt zaspí,a potom sa mi doma šťažuje,že ju zobudili,nenechali ju spinkať 😀
idem nás obliecť a frčíme pre Simi.....neviem sa jej dočkať 😵 😵 😵 ...zatím papa

jacka
20. okt 2010

@aninka29 ..asi 100x za noc 😠 😠 ..po vianociach chcem odstaviť 😉 ........no nesmu skákať.....na začiatku pekne ležkal aj odmenu dostával..teraz s ním šiju všetky čerti...... 😠 😠

mirrinka
20. okt 2010

@aninka29 ano,idem k dr.dankovčíkovi 😉

denisenko
20. okt 2010

@aninka29 teda fakt šoky.......čítala som ako hororo...... 😨 aj my mame hasiaci v aute, nie je to už povinná výbava?
no veru neviem, čo by som robila, keby sa také niečo stalo.......ani pedstaviť.... ☹ brrrrr........
@jacka ambroxol je niečo ako mucosolvan alebo asi aj solmucol.....pleumolysyn kvapky, na tých sme vyrastali všetci a ty si nepamatáš????? 😅
sa vám teda darí......a ako budete teraz chodiť do školky????? 😕
baby, tak informatívne........dokedy tak normálne zdravo deti spávajú poobede?????kým nepojde do školy?

aninka29
20. okt 2010

@jacka tak vieš ako to je...sa rozkukal 🙂 ...tak vyskakuje 😀 🙂 🙂 🙂 ...
@mirrinka no super......dúfam,že natrafíš konkrétne naňho...je fakt super 🙂

aninka29
20. okt 2010

@denisenko no ťažká otázka....podľa mňa je to indy vindy.......neviem tak normálne zdravo

jacka
20. okt 2010

@denisenko ..tak informatívne......do 6 rokov.... 😉 ....bud rada....aspon si oddýchne 🙂

pozdravuje vás leninka....nie je jej dobre.....oddychuje.......dufam že budu v poriadku 😔

utka
20. okt 2010

jacka, viem, že práca šľachtí, ale veľa práce škodí...
No aninka...riadny horor!!!

aninka29
20. okt 2010

len nech leni oddychuje....moja zlatá....posielam ti na diaľku pozitívnu energiu 😵 😵
@utka moja reč...veľa práce škodí 🙂 ..sa mi to ale vraví,keď ja do práce nechodím 😀 😀 😀

detičky mám okupané,najedené...trošku nech sa ešte pobesnia a dobrú noc....a ja leháro gaučing 🙂

utka
20. okt 2010

Veru, nech si oddýchne, nech sú obe OK...

utka
21. okt 2010

Dobré ránko....a zase v práci. Ja už budem taká šľachetná 😀 .

jacka
21. okt 2010

dobré ránko......

tak tak od roboty aj kone dochnú 😉 😉 😉 ...nič v zlom................ ja si neviem predstaviť po 6 rokoch ísť do práce.....a ty aninka?......

dobrá kosa....tak čerstvo..len škoda že fúúúúúúúúúúúúúúka 😠 😠

jacka
21. okt 2010

kuk.......kuk...... 😉

svieti.....parádička 😎 😎

aninka29
21. okt 2010

ahojky 🙂
@jacka tak to si teda predstaviť neviem...len si na to spomeniem...ach jáj.....jacka nedáme sa zase opeliť? 😀 😀 😀 ...srandujem...ja už nie...to by som už dočista zmagorila 😝 😀

aninka29
21. okt 2010

kde ste herečky?...všetky makáte??....žeby som šla aj ja? 😝 ...no dobre,prehovorili ste ma 😀 ...idem aj ja niečo robiť

jacka
21. okt 2010

@aninka29 .....no ja sa opeliť nedám..stačilo......na 100%....... 😀 😀 😀 .....len tak pokukať....pokochať sa...pomojkať.......ale dalšie.....eeeeeeeee 😉 ......však ty možeš.......chlapčeka 😉 😉 ........potom ťa prídem kuk.... 😉 🙂

mne sa nechce riadiť....len tak som vyleštila nábytok.....ale do toho najhoršieho sa nejak nejdem odhodlať 😔 😝

jacka
21. okt 2010

akú zábavku maju moje detičky....MAťko hádže autička o zem...a Peťko sa smiechom vála 😀 😀 😉 😵

jacka
21. okt 2010

ozaj....a k tomu nášmu autu....obhliadač povedal že vraj totálka.......tak dufam že sa tak mýlil ako pri aninke...... 😔 😉

jacka
21. okt 2010

dobrú chuť........ 🙂

mirrinka
21. okt 2010

@aninka29 tak ma objednali na 3D ale až na 26.11. volali mi hned ako som tam napísala....vraj k dr.Jánošovej....vieš o nej niečo? 🙂

letty86
21. okt 2010

ahojte
včera som nestihla kuk, boli sme vybavovať preukaz poistenca a ešte nejaké veci po úradoch, jaaaj, som bola neskutočne unavená ☹
dnes sme sa boli u mudr., zobrala Maťkovi krvičku, mal slabú žltačku a ešte je trošku žltý, tak pre istotu skontrolovať, ešteže bol aj manža, ja som sa vytočila, nemohla som pozerať, ako mu v tej malej ručičke dolujú krvičku ☹ ☹
@aninka29 tak to s tým autíčkom, riadne by som sa vyľakala,ale tak super si to zvládla....ináč aj my máme podobný problém s vikinkou, tej sa tiež veľmi do škôlky nechce, ráno už síce neplače, ale veľa nadšenia v tvári nemá a sem tam zahlási, že ju bolí bruško, tak psychika pracuje a pred dverami nás 100krát vybozkáva a niekedy málo chýba, aby slzu nepustila ☹ ...ale pekne sa zapája do aktivít, pekne sa hraje, tak asi to lúčenie je pre ňu stále ťažké
@jacka pekne sa vedia deťúrence zabaviť 😵
@mirrinka ja som tiež nebola pri dankovčíkovi, ale pri nejakej mladej dr.(Iľašová) a tiež mi to pekne poukazovala...škoda, že tam nebol práve dankovčík, lebo každý si ho tak veľmi chváli...a brušinko máš krásne 😵
fotečky budú kočky, len ich ešte stiahnuť do pc a hlavne ho chcem vyfotiť, keď bude hore, lebo mám zatiaľ len kým spinušká
leninka, držkaj sa

mirrinka
21. okt 2010

@letty86 vlastne to je aj jedno,kto to bude,aký doktor,len nech bude všetko v poriadku aby som odtiaľ odchádzala s úsmevom 🙂 a ty si z KE?

leninka75
21. okt 2010

ahojte!!.............mám zameškané, idem čítať 😉

jacka
21. okt 2010

@leninka75 ...máš máš...čítaj..... 🙂 😉 --....................aj ty by si už najradšej rodila že???..... 😵

@letty86 ......tešíme sa na fotečky.....len pekne postahuj...nech sa potešíme..... 😉 ...... dám ti jednu radu ak chceš......Maťkovi sťahuj predkožku....aby ste sa vyhli problemom...ver mi mám doma dvoch....a čo som zažila pri Maťkovi nechcem pri Peťkovi...tak len tak pomaličky......velmi opatrene...určite bude so mnou aj utka suhlasiť....a aj deni...... 😉 ....teda aspon dufam..... 😉

leninka75
21. okt 2010

hotovo...uf, ale ste popísali 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................ale skoro všetko samé horory...horiace auto, picnuté auto,.......chorľavé detičky.....plačky, plačky ráno do škôlky........čo som ešte zabudla?? 😨 ..................s tou škôlkou nás to tiež čaká, lilku mám už 2 týždeň doma, tak sa moc teším na pondelok.....ale už jej tam treba ísť, lebo nevie čo so sebou a začína byť protivná 😠 ..............síce nie je stále fit, ale už neviem čo jej mám dať......nosík taký polozapchatý, stále kašle, mucosolvan nezaberá, tak jej už len varím podbeľový čaj..............povedala som si, že sa buď vylieči alebo sa to vráti a to už pôjdeme k mudre, aby niečo nasadila...............

ja sa mám tak na dve veci...tlak stále vyšší, ruky nohy opuchnuté.......väčšina vecí čo chytím mi padá z rúk.....už si to odnieslo zopár šálok 😀 😀 😀 ...............inak všetky výsledky krv, moč, prietoky aj CTG mám stále v poriadku.....dúfam, že ešte aspoň týždeň to vydrží.............môj gyndoš mi už dohodol dr., ktorý ma bude rezať............lara je síce uložená tak, že by sa mohla narodiť prirodzene, ale u nás v Považskej po prvej sekcii nechcú robiť normálne pôrody, že ak chcem mám ísť do Trenčína........a to sa mi nechce.......a naviac som asi niečo chytila od Lilky.....pobolieva ma hrdlo a tečie mi z nosa....paráda!!!!............teraz keď potrebujem byť zdravá......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre