Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. okt 2010

ahojky
@utka to je to naše zdravotníctvo 😠 😠 😠 😠 😠 ...a teraz čo??? ☹ ..nemajú nejakú náhradu za tú injekciu? ☹ ☹
@jacka nestraš ma......veľa dievčatiek zo škôlky /si všímam všetko 😀 / nevie povedať R...niektoré ešte nevedia ani rozprávať čisto,šušlú...tak sa tým utešujem...ale keďže si ma vystrašila,tak v piatok na kontrole poviem dokine

jacka
27. okt 2010

@aninka29 ...............nooo...nechcela som ťa vylakať.........ale ked jeden povie to iný hento.......tak neviem kde je pravda..............ja si to tiež všímam.....napr.som jednenu dievčatku nerozumela vobec nič....len ahoj ked mi povedala 😅

jacka
27. okt 2010

dobrá kosa.....že -3 😝 ....dnes asi pojdem s nimi poobede trochu von.....ked bude slniečko....uvidím čo to urobí 😔

jacka
27. okt 2010

mamky čo varíte...dajte tipa na zajtra...... 🙂 ...dakujééééém

ozaj...riešite už čo detom na vianoce?.....ja som s toho vymletá........ 😝 😀 😀

jacka
27. okt 2010

@aninka29 ...........Sabínke našej krásnučkej....všetko najlepšie.....vela zdravíčka...dobru sestričku......posielame pusinky..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
27. okt 2010

dobré neskoré ránko..... 😉
@aninka29 Sabínke všetko naj, naj, naj......hlavne zdravíčko v tejto chorej dobe.... 😉 cmuuuuk 😵
@jacka dám tip na obed.......ja nevarím nič....sa mi nechce.....idem sa túlať do mesta......a niečo si tam dám 😀
ale večer budem robiť rezne v cestíčku...šťavnaté a rychlé a asi zemiakové pyré..... 😉
@utka tak to je za smolu a teraz čo???? to ti nepovedali?????? 😖

denisenko
27. okt 2010

@jacka mi sme mali +0.......Denisko ked to videl na tabuli, tak povedal že nula je nič...takže my máme nič počasie 😀 😀 ale krásne svieti slniečko a na obed má byť do 17 stupnov....to sú výkyvy........ale sneh čo vidím z okna, nezmizol..... 😔

vianoce sme už vyriešili....Denisko dostane niečo k vlakom, alebo sme dostali tipa od kámoša, že jeho žena predáva celú súpravu vláčika Tomáša.....tak ak je to aj s depom tak asi to.....ak nie, tak len depo....aj tak je to drahé.... 😔

a my s tatinkom si kúpim e telku....vlastne kedže budeme mať zariadiť celý dom tak o darčekoch ani nehovorím....akože praktických....a okrem toho teplé ponožky a pyžamo 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. okt 2010

asi všetci majú čosi na práci...... 😎 ja som zaniesla Deniska do školky, nakúpila, povysávala, utrela podlahu, dala do práčky....tak sa lúčim, idem na vlaka........ešte príííííídem... 😀

aninka29
27. okt 2010

ďakujeme vám krásne ženičky 😵 😵 😵
aj my dnes pôjdeme trochu von...svieti slniečko,ale aj tak je kosno
o darčekoch mi ani nehovorte....mňa už teraz bolí hlava....najprv musím vyriešiť krstniatko,bude mať rôčik v novembri 😵 ...takže najprv jej...a potom sa pustím do hľadania darčekov pod stromček...Simonka by chcela všetko samozrejme....ale tak,nechcem jej už kupovať sarapaty všelijaké...ja už nemám kam odkladať tie hračky...a aj tak sa s nimi pohrá len chvílu...radšej jej nakúpim oblečenie,ona sa poteší aj z toho,veľmi rada sa parádi...nejakú bárbinu,a ešte neviem čo...a Sabuška dostane odrážadlo a tiež nejakú hračku a oblečko
ja už som chorá...som infarkt dostala,keď som otvorila účet za telefón 😕 😕 😝 ...ja mám pocit,že nerobím nič iné,len vyberám peniaze z účtu...aj dnes budeme o niekoľko sto euráčov ľahší 😠 ...vzali mi včera auto do servisu,už bolo načase meniť prevodovku /už sme to mali urobiť dávno 😠 /.....a chytila som šoky,keď mi chalan povedal sumu ☹ .....ale dnes som podala,takže ak sa zajtra neozvem,tak sorry baby.....ale to už sa budem sťahovať 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. okt 2010

@jacka ja robím rybky...chcela som cestoviny....ale rozmyslela som si to... 😉

aninka29
27. okt 2010

jáj a ešte musím nakúpiť darčeky pre neterinku....dojdu sem na vianoce.....samozrejme krstniatku, synovcom len nejakú drobnosť...baby,neprispejete niektorá? 😀 😉

denisenko
27. okt 2010

@aninka29 čo som nepochopila......kam sa chceš sťahovať? 😲 ja tiež musím vybaviť 3 synovcov a 1 neter......hračky to istia........ale to až na Sk, takže asi urobím jeden nájazd do Dráčika a vybavím všetkých..... 😀

jacka
27. okt 2010

@denisenko ...ked mne sa to cestíčko nejak nedarí ☹ ....neviem čo robím zle 😝 ...........................teda aká si si šikovnica....... 😵 😵 ....stav sa aj ku mne 🙂 😉 😉 ........................len prídi.......budem tu 🙂 😀

@aninka29 ako si robila rybky?...........

ste mi s darčekmi velmi nepomohli.......ale asi tiež bude viac oblečka ako hračiek........horšie to bude s Peťkom....ten všetko dedí 😔 😉 😉 a rodinné darčeky sme zrušili...dávame len našim rodičom.......takže toto mám s krku 😉 😉

krásne je vonku...už len sa Peťulo vyhajušká...a ideme sa opalovať 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
27. okt 2010

@aninka29 ....kam sa chceš sťahovať..mne to nejak nepáli.... 😅 😔 😉

jacka
27. okt 2010

@denisenko ...teba som si len teraz všimla..kedy si sa vrátila 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. okt 2010

@denisenko že sa sťahujem,keď vyhrám lotto 😉 🙂 .........akurát si listujem katalóg dráčik...neskutočné pálky ceny 😝 vybrala som si pár kúskov pre Simi
boli sme na chvílu von..brrr,neskutočná kosa

aninka29
27. okt 2010

@jacka ja som to blbo napísala......prepáčte 🙂

aninka29
27. okt 2010

@jacka klasika vyprážané..už dávno sme nemali...a tááák sa mi žiadalo 🙂

jacka
27. okt 2010

@aninka29 ......................no už mi to došlo...podala si lotto...chápem.......lenže moja peknučká.....to je len a len moje 😉

jacka
27. okt 2010

@aninka29 aha.......aj Sabuške si dala?....už jej asi nevaríš zvlášť.......

jacka
27. okt 2010

leninka by ešte mohla hodiť foto bruška..........teda.....my sme tu skoro každy den cvakali pupky.....a tieto opice......teda už len jedna......som zvedavá ako často budeme vidieť maličké 😉 ............ 😵 😵

jacka
27. okt 2010

táááák ...sme už vyspinkaný.......sa musíme radne nababuškať...ked je kosa.....brrrr 😉 🙂 .......... 🙂 😎 😎

aninka29
27. okt 2010

@jacka a podala si?? 😀 😉 .............Sabuške už nevarím zvlášť...ty ešte áno?......ja nevarím ani pikantné,ani mastné..a ak varím niečo čo by fakt Sabka nemala,tak jej uvarím zvlášť...ale to už je málokedy 😉

aninka29
27. okt 2010

@jacka len sa nababuškajte.......sa nezdá,ale vonku je fakt zima

letty86
27. okt 2010

ahojte
ja mám dnes upratovací deň, uff, ale som sa narobila 😝

@aninka29 Sabínke prajem všeeeetko najlepšie, nech je zdravučká, šťastná a nech vám aj naďalej robí len samú radosť, cmuuuk 😵
včera sme boli vybavovať krstiny, tak máme ich presne o mesiac, teda zatiaľ len kňaza máme vybaveného, ešte reštiku musíme poriešiť...
jaj, Vianoce, teším sa 😵 Vikinka chce hojdacieho koňa, na staré kolená 😀 , ale našla som od troch rokov vhodných, tak sa môže vytešovať...a tiež pokúpim aj oblečko, baby sa z toho vedia tešiť 😉 a chce ešte nejakú barbie knihu, gitaru, no zoznam plný 😝 ....kopu hračiek máme u svokry, tiež to tu v byte nemám kde skladovať..

denisenko
27. okt 2010

jej, babule ......vy chcete vyhrať lotto? 😉 tak potom veľa šťastia........ 😉 ja už som to zrušila..... 😠
Denisko prišiel zo školky .....vraj ho bolia kolienka......ale kuky kuk...rozbité nebolo ani jedno.....tak neviem..... 😖 a to očko sa mu hojí nie že zo dna na den ale z hodiny na hodinu......on má fakt čudnú pokožku.....silnejšie ho chytím a hned má flaky ale škrabance a rany ma za dva tri dni preč.....a ja modriny aj mesiac.... 😖

denisenko
27. okt 2010

@jacka ten vietor čo práve prišiel je od vás?????? 😠

jacka
27. okt 2010

@denisenko ..niééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
27. okt 2010

@aninka29 ...nepodala som..... 😀 😀 😀 ..ale pracuje sa na tom.......ked podá muž sa to ráta?...............vonku bolo celkom fajn....slniečko pekne hrialo....len v chládku kosa....fuj 😝 😝

denisenko
27. okt 2010

@jacka a ked náhodou vyhrá tvoj muž, ráta sa to že si vyhrala ty????? 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre