Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. okt 2010

@letty86 ďakujeme krásne 😵 😵 😵 .............
@jacka ráta sa aj to...ale presne ako sa deni pýta....ak muž vyhrá,podelí sa?? 😀 😀 😀 .....nechcem ti brať ilúzie,ale ani nesnívaj o výhre...tá je fakt moja......už by aj bolo načase 😠 😀

aninka29
27. okt 2010

@denisenko to je super,že sa mu to očko pekne hojí 🙂 ...

aninka29
27. okt 2010

Simonka má zakrúžkovaný celý dráčik katalóg,okrem chlapčenských vecí 😀

denisenko
27. okt 2010

@aninka29 a koľko je v banku?????nemám prehlad...... 😎

denisenko
27. okt 2010

@aninka29 myslíš vianočný katalog?už je v obehu?????

denisenko
27. okt 2010

no nič, šípková ruženka už vstala.......práve do seba pchá jednu palacinku za druhou...... 😉 aspon niečo mu chutí......inak je chudý ako palička...... 😠 už som jako tá moja mama: najedz sa, šak ti trčia všetky kosti....a to som bola za mladi guľka 😀 😀 😀 ach my mamy.........som zistila, že robím presne to, čo ona......a čudujem sa, že dieťa neposlúcha...... ☹ 😀

denisenko
27. okt 2010

lúčim sa.....ale kedže vraj aj zajtra je volno, lebo hostia prídu až v piatok, tak ešte príííídem.....pá 😉

aninka29
27. okt 2010

@denisenko nejakých 300 000 euro sa mi zdá........potešili by 😀 😀 😀
aj Simonka je chudá ako palička.......s normálnym jedlom v poslednej dobe nie je kámoška...ale sladkosti by do seba džgala od rána do večera 😠

aninka29
27. okt 2010

@denisenko pa pa ...a určite príď 🙂

utka
27. okt 2010

Ahojte!
Sabinke všetko najlepšie k meninkám...
Nie, nič mi nepovedali, len, že mi dajú vedieť, či mám prísť na injekciu, či nie.
Vôbec neviem dokedy je v Europe Egypt...
My sme dnes boli na Rozprávkovom maratone.

jacka
28. okt 2010

ahojte.....

@utka aká si bola stručná.....kde si sa ponáhlala?..... 😉 😉 🙂

ešte k tomu lottu.......u mňa platí že čo je mojho muž je aj moje........ale čo je moje....tak ....ved to poznáte

ani...ja už Peťkovi tiež nevarím zvlášť......snažím sa variť také aby mohol aj on........ma nebaví dva krát vyvárať 😔 😝 😉

@denisenko ...ja som tiež taká ..som si vravela že nikdy nebudme robiť to čo moja mamina...a robím presne to isté.....sa musím nad sebou zamyslieť 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

denisenko
28. okt 2010

ahojte...... 😉

@jacka mamy asi vždy budú a zostanú všetky rovnaké....to preto, lebo chceme pre naše detičky to najlepšie..... 🙂

@utka čo mi ušlo s tým Egyptom??????to je v Ba? ja potrebujem kupiť tú egyptskú sošku ležiaceho šakala....ani na nete nie je nikde.........myslíte že by som to ešte stihla???????

som ráno bola zaniesť Niska do školky a kedže som doma....tak sme prišli o 10 minút neskor ako inokedy a pani učitelka hned, že kde sme, lebo Deniska už zhánajú jeho kamaráti.....takí zlatí, že im chýba........ 😉 a viete čo im na to povedal? že: som prišiel neskoro, lebo som dlho ranajkoval.......som skoro odpadla...... 😀 😀

jacka
28. okt 2010

@denisenko .............ahoj....no ja nemožem s tvojho Niska 😀 😀 😀 😀 😀 😉 🙂 😵 😵 ........................možem ti odpovedať za utku?.....egypt je v BB v nákupnom centre......v lete bol egypt u leninky..............ozaj tá je kde tak dlho?

leni...ako Lilka v školke?.....čo bruško...nezanedbávaj nás ked už možeš rodiť 🙂 😉

aninka ako SImka....lepšie?...............mne dnes Maťko vraví že už nemá sopíky a ani kašle že on ide do školky na celu noc.......😝..............vzápätí taký kašel spustil.......chudatko moje....☹

leninka75
28. okt 2010

ahojte!!!...........dieťa v škôlke, bruško napakané 😵 ............dám si trošku lehároš..pokiaľ môžem 😉 a pôjdem niečo robiť............

@jacka ...........ty si asi vyprovokovala foto brucha lebo muž na mňa včera kuká a hovorí, že ma ešte musí takú pupkatú odfotiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko ............teda ten tvoj nisko!!!.............tie hlášky!!...........zlatý!! 🙂

@utka ...........fakt super to naše zdravotníctvo!! ☹

@aninka29 .............dodatočne bambuľke posielam veľa boštekov a prajem veľa šťastíčka!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

ja už mám vianoce vyriešené pre obe kočeny...........dnes ešte idem kúpiť niečo neterke a mužovi objednám z netu a je to......

v utorok tá naša šarkaniáda, to teda bolo!!!!................tu na dedine sú tí ľudia takí čudní!!!.....teda aspoň u nás!!!.........prišli sme traja rodičia...učiteľky maxi znechutené.....a snažili sa...čaj navarili pre deti..vyrobili im lizátkové medaily....a tie naše dedinské ťapy to odignorovali!!!.............príde mi to také, že im na deťoch vôbec nezáleží...tie tri čo tam boli sa tak tešili, ani im nevadilo, že bolo dosť chladno!!!!.............sa nebudem diviť, keď sa učky vykašlú na všetky podobné aktivity...................

včera u dr. OK.........vybavila som si už všetky vyšetrenia, a viem už aj termín kedy idem pod nôž.....ale poviem vám neskôr 😉 😉 😉 😉 .........................

aninka29
28. okt 2010

ahojte mamulky

@utka @leninka75 ďakujeme krásne 😵 😵

žienky ja mám dnes deň na h...o 😝 😝 😝 😝 ...príšerne ma bolí hlava..ale príšerne...už ráno som sa zobudila s bolesťou...môžem si tak akurát hodiť mašlu dnes,lebo ja ak tú bolesť nepodchytím hneď,a nedám si liek,tak mi už nepomôže ani svätená voda ☹ ☹ budem musieť celý deň pretrpieť...ešte ani vodu do seba nemôžem naliať...hneď utekam vracať 🙄 ...tá sviňucha migréna.....ja si fakt raz odrežem hlavu......neprajem nikomu takú bolesť ☹ ☹ ☹
uložila som Sabku do hajan...Simonka sa hrá...ešte dobre,že mám také zlaté deti 😵 😵 .....som sa prinútila ísť niečo uvariť deťom na obed.....a ešte nás čaká návšteva u zubárky...už týždeň nás čaká na preventívku 😝

@leninka75 ja tipujem deň pôrodu na 3.11.......toto nie je v mojej bosoráckej náplni.....ale tak pre srandu...ženy,vy čo si myslíte,kedy leni pôjde???...... 😉

aninka29
28. okt 2010

@leninka75 ešte mi nedá....ja by som bola tiež maximálne znechutená.....človek sa snaží,učky chcú deťom urobiť radosť..a to ani nemusia,veď to robili vo voľnom čase,keď som dobre pochopila....a aha....rodičia sa na to vybodnú...česť výnimkám 🙂 .....a stavím sa,že na rodičku každý jeden rodič pritakal,aký je to super nápad,že 😠 ...a asi máš pravdu...asi je pre tie ťapy niečo prednejšie ako ich vlastné deti 😝 ..neverím,že chvílku času by si nenašli

aninka29
28. okt 2010

@jacka Simonke je už lepšie,síce ešte zakašle,ale len sem tam..tak som rada....akurát ten sopel sa jej vôbec nepustil...

aninka29
28. okt 2010

kúrnik,teraz čítam,že padol jackopt 😝 😝 😝 .....ja to nie som 😝 😀 ...jacka??? 😀

mirrinka
28. okt 2010

aninka,to som bola ja 😀 😀 😀 😀 príd na kafčo,oslávime 😀 😀

leninka75
28. okt 2010

@aninka29 .....aninka úplne súhlasím s tými rodičmi!! 😠 .............dávaš simke niečo do nosíka??............

a aninka, jacka a letty.......ako ste na tom s cumlíkmi pri druhých detičkách??........ja by som teraz bola rada keby sme to zvládli bez........

inak doteraz mi svokra okupovala PC a čítala drby na našej dedinskej stránke 😀 😀 😀 😀 😀 .......je tam také diskusné fórum a frčia tam komunálne voľby, tak aby bola v obraze 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
28. okt 2010

@mirrinka ty jedna....nebuď lachvata a podel sa so mnou 😀 ..nielen o radosť,ale aj o peniažky 😀 ...no na čo ti bude toľko prachov 😀 😀 😀

aninka29
28. okt 2010

@mirrinka no snáď sa dožijem tej kávičky s tebou,kým neporodíš 😉 🙂

jacka
28. okt 2010

ja tipujem 4.11......ak nie tak 5 určite 😉 ...............leni nenaťahuj nás..... 🙂

to s tými šarkanmi je mi luto........až ma pichlo ked som to čítala...však to bolo hlavne pre deti....a ja by som urobila aj nemožné.........škoda......že to takto dopadlo.....ale aspon sa ostatné detičky zabávali.... 🙂 .....................................tak už len treba rýchlo hodiť foto.....pokial je bruško 🙂 😵 😵

@aninka29 .....tak ja to tiež nie som..uvidím či príde domov manžel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2010

tento moj nespavec......doobedu nespal.........tak som ho uložila o 12......a hádajte.................áno presne tak už je vyspatý 😠 😠 😠

ideme trochu von.....dnes ide chodiť zmrzlinár....ale bohužial dnes bez zmrzky....chcem kupiť rybičku...mrazenú...dufam že to zastihnem 😉 😉

jacka
28. okt 2010

teraz ku že vonku 5 st....to čo 😅 😅 😕 😠 😠 😠 .......

aninka29
28. okt 2010

@leninka75 kúpila som jej physioner,morskú vodu v spreji...zdá sa mi že to pomohlo trošku,lebo Simka už nehuhňá...doktorka vravela,že sa jej sople z toho spustia...ale nič,ani kvapka
@leninka75 k tomu cumlíku...ja som ho samozrejme mala nachystaný aj pre druhú.....ono je to tak,Sabka si ho nevyžiadavala,ale keď bola nervoznučká,alebo tak,tak som jej cumlík dala....ale nie je závislák na cumlíku.....pre istotu si nachystaj......možno nebudete potrebovať 🙂

aninka29
28. okt 2010

@jacka moja pospala dnes tiež nejak málo..2 a pol hodky 😀 ....potiahne aj viac.....ale to bude asi tým,že som trošku robila randál,aby sa zobudila...aby sme stihli zubárku..mimochodom,už sme aj boli 🙂 rýchlovka.....aj tá gebuľa moja ťuťmáková už tak moc nebolí..huráááá

jacka
28. okt 2010

@leninka75 ......nie ....my sme nemali cumlík....ani pri jednom.........nechceli nenutila som....... 😉 🙂

jacka
28. okt 2010

@aninka29 čo????????????????????????????????, 2a pol hodky 😅 😅 😅 ................................to mne nespal už asi pol roka............. 😀 😀 počkaj...v noci......asi v kuse.....

aninka29
28. okt 2010

@jacka a Peťko už poobede spinkať nebude?.....Sabka si dá ešte poobedného šlofíka 🙂 ..ona je fakt medvedík..jej sa stačí dobre najesť,dobre vyspať a je spokojná 😵 😵
ja som mala nachystaný cumel..kvôli tomu,že Simonka ho chcela,od malička.....aj som a bála ako zvládnem odučiť ju od neho..ale na moje prekvapenie to šlo hneď na prvý krát...v jeden deň som ho akože zahodila havovi.....a bolo...dudku si už viac nepýtala...a ako vravím..Sabka si nevyžiadava,ale keď je nervná,tak jej ho dám 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre