Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
4. nov 2010

@utka nám solmucol pomohol asi zo všetkého najviac.........možno Vikimu zaberie niečo iné...skús

baby,ja som včera táááák strašne plakala pri modrom z neba ☹ .....ten prvý príbeh ma dostal....je mi strašne ľúto toho pána 😢 ..pánabeka,to čo je za život. 😢 😢 ..obdivujem jeho mamku.....dúfam,že majú okolo seba veľa dobrých ľudí,ktorí pri nich stoja a pomáhaju im........ten druhý príbeh...ach jáj ☹ ☹ ☹ až mi je ťažko na srdci 😢 ....bože môj,stačí chvílka nepozornosti a stane sa tragédia ☹ ☹ ☹ ...žienky,ja keď som si šla včera ľahnúť,tak som najprv obe svoje dievčatká vystískala,vybozkala ....ja už nebudem pozerať modré z neba 😔
je až neuveriteľné koľko ľudí tak strašne trpí ☹ ..nechcem to nikdy v živote zažiť

jacka
4. nov 2010

no nám podla mna zabral .. kalciovy sirup...a mucolsovan..aj dithiaden .....ten muco......sa vraj dlhšie používa.....aspon dr. povedala že je to jeden z najlepších....ale čo ja viem....tak ten nikdy nezabral...asi záleží od kašlu....a ja nikdy neviem aký má kašel a čo na to....asi je naj...poradiť sa s dr.......

@aninka29 ...ja také veci vobec nepozerám.......nemám na to žaludok od kedy som porodila...nemožem vidieť neprávosti čo sa detí týka......nemožem....potom je mi to velmi prevelmi luto 😔 😢 😢

jacka
4. nov 2010

kuk...kuk.....zas nikto?..... 😕 😉

jacka
4. nov 2010

zatial mizím.............. dnes ešte prídem kuk....... 🙂

denisenko
4. nov 2010

ahojte.... 😉
@aninka29 aj ja to pozerám.....moj chlop musel oželieť futbal Ziliny.... 😀 ale ked videl koncový výsledok, tak sa skoro rozplakal on...... 😀 😀 😀 inak, ja mám tiež vždy slzy...niektoré príbehy by fakt len tak niekto nevymyslel....a vtedy človek vidí, ako sa máme super a naše problémy sú fakt úäplne malichernosti..... 🤐

a ešte...dnes mi blbne kon...aj vám????

denisenko
4. nov 2010

ahojte.... 😉
@aninka29 aj ja to pozerám.....moj chlop musel oželieť futbal Ziliny.... 😀 ale ked videl koncový výsledok, tak sa skoro rozplakal on...... 😀 😀 😀 inak, ja mám tiež vždy slzy...niektoré príbehy by fakt len tak niekto nevymyslel....a vtedy človek vidí, ako sa máme super a naše problémy sú fakt úplne malichernosti..... 🤐

a ešte...dnes mi blbne kon...aj vám????

denisenko
4. nov 2010

to čo???? 2x ....ved hovorím, že blbne..... 😕

denisenko
4. nov 2010

@jacka a ja škaredé počasie neposielam........ 😠 my sme si ho odložili a vytiahneme ho na víkend..... 😀 vraj zas bude liať...keby chcelo každý den.....takto sa tu stále trepú hostia a akosi sa nám nedarí zavrieť..... 😝 😝 a ja už chcem dovolenku....... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. nov 2010

jacka...tuším som ťa vystriedala vo vedení monologov...... 😀

utka
4. nov 2010

Ja som si Modré z neba pozrela dnes, poplakali som si...Viki len chodil, že "mami, čo je?"
Ten pán v prvom príbehu...naozaj mi ho je ľúto..
A ten druhý príbeh neviem pochopiť...to nechali otvorené to okno? Však dieťa, ktoré má rok a pol si nevie otvoriť okno...

aninka29
4. nov 2010

@utka no keď som to dobre pochopila,tak to okno otvoril ten ich starší súrodenec ☹
@jacka ty kde behaáš lietaš??...čo porábaš,že na nás nemáš čas?????.....Peťulko nedovolí? 🙂
@denisenko to je všetko naschvál,lebo veľmi chceš tú dovču...........dočkáš sa moja 🙂 🙂 🙂

utka
4. nov 2010

Jáááj, tak to som nepostrehla...ale trauma na celý život pre všetkých. Ona si vyčíta, že mala byť doma, on, že mal byť v izbe a ten starší chlapec to teda musel vidieť, keď bol pri nich... 😢

letty86
4. nov 2010

ahojte
normálne mám absťák, keď tu nie som 😒
včera sme boli s maťkom na očkovaní, zvládol to hrdinsky, chrobáčik 😵 ...už má tri týždne, bože, ako to uteká...pekne pribral, včera sme boli u dr.pre papier, že ho môžu očkovať, tak sme ho zvážili a má už 3650 g, keď sme prišli z nemocky, tak mal 2920g, papkáč malinký 😀
Vikinka dnes bola s tatikom na kontrole, už sa má lepšie, ale do škôlky ide až v stredu, čo jej myslím celkom vyhovuje 😅

@aninka29 super, že Simonka išla do škôlky bez slzičiek, u nás sa to strieda, raz super, inokedy slzy vybehnú a niekedy tak zadržiava slzy, ale nepustiiiii....a keď ide s tatikom, tak to zvláda lepšie 😉

jaaaj, ja modré z neba nepozerám, nemôžem, ale v reflexe dali ukážku o tom pánovi, bože, až mi srdce stislo ☹

jacka
4. nov 2010

@letty......................ahoj....že sem prídeš aj kuk....Marcelko ti nedovolí?......a čo bruško..nebolí...žiadne koliky?......tak papkáč je to poriadny..... 😵 😵 ...zlatulinký 😉 ...veru ...letí.....velmi rýchlo...... ☹ 😔 ......škoda že s nedá zastaviť čas 😔

jacka
4. nov 2010

bolí ma hlava ako kona.........už som s toho nervná...to ešte aj tento menší celý den piští...... 😝 ....juj nech je už 8 večer.... 😅

utka
4. nov 2010

Aj mňa pobolieva hlava...a žalúdok, či čo to je...mám pocit, že to z tých ATB ☹...

jacka
5. nov 2010

ahojtééé......

dnes to zase vyzerá ....že vonku bude super.... 😎 😎 😎 🙂

ja som včera zalahla ked sa Peťko prvý krát zobudil......som ani muža nestihla 😀 😀 .....20h a ja som spala..strašne ma bolela hlava.....dufam že dnes už nebude

utka
5. nov 2010

Ahojte...jacka, ja som síce išla spať o 3/4 na dvanásť, ale v momente som spala...a zobudila som sa prvýkrát o pol šiestej, lebo som sa musela donútiť ísť zakryť Vikiho...a potom už len 3/4 na osem, keď Viki kričal, že mamííííí, dobré rénko 😀 .
Dnes idem variť plnenú papriku...mňaaaaam!

aninka29
5. nov 2010

ahojte 🙂 ....dnes je ale krásne vonku 😎 😎 😎
ja ešte stále neviem čo uvarím 😝 ...idem rozmýšľať 😀

jacka
5. nov 2010

pozdravuje vás leninka.....v pondelok by ich mali pustiť domkov..... 😵 😵 .................. 🙂

krásne u nás bolo...... 😝 ....už je zamračené.....ale teplo 🙂

jacka
5. nov 2010

nenechajte ma tu samú.......lebo si tu budem zas písať monology........či ma príde vystriedať deni 😉 🙂

jacka
5. nov 2010

my budeme zas cez sobotu samy doma....ach jáj.....už ani neviem ako ten moj vyzerá 😝 😀 😀 .......ale aspon...nie je čas na hádky 😀 😀 😀

@aninka29 ..čo si varila?........tebe kedy príde drahý domkov 🙂

jacka
5. nov 2010

stále nikto?........kuk....kuk.....

aninka29
5. nov 2010

@jacka....uvarila som znojemské mäso a tarhoňu k tomu......drahý príde konečne v utorok domov 😵
u nás je už kosno..sa nejak rozfúkal vietor 😝 😝 😝
mám nerv 😠 ...chcela som si kúpiť nejaké pančucháče......nič nikde nemajú...kúpila som si až jedny 😝 😝 ..a ešte k tomu som niekde vytratila 5 eur.....malý peniaz,ale mrzí ☹

utka
5. nov 2010

jacka, aspoň budeš mať čas aj na koňa, keď budeš bez manžela...
Vyháňam chlapov do obchodu, ale pozerajú nejaký film...snáď sa dnes dočkám 😠 .

utka
5. nov 2010

A nech sa páči...prekvapko. Spokojná napapaná Laurinka.

utka
5. nov 2010

leninka vás všetky pozdravujeee...

jacka
5. nov 2010

@utka ...jééééééééééééééj.tá je krásnučká.......napapapuškana a spokojná.......škoda že mne sa nedalo prijať jej mms..... 😝

dakujeme..... 🙂

utka....len či aj ty tu budeš?......inak si budem viesť monolog.... 😀 😀

utka
5. nov 2010

jacka, budem tu...však som PN, tak nikam nemôžem ísť ☹.
Nooo, Laurinka je zlatučká a vraj keď je hladná a nedostane hneď papať, vie narobiťporiadny randál 🙂 . Leninka mi písala, že aj tebe to posielala, len sa ti to nedalo prijať...

mirrinka
5. nov 2010

jééééj,ta je náááádherná 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre