Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
29. jan 2011

@utka neviem ☹ .....mala tam také tri biele bodky.....švagriná povedala,že sú to afty...tak neviem ☹ale dnes ráno som jej to skontrolovala,tak je tam iba jedna ...ja som už z toho hotová....Simonka má kiahne aj v očiach aj v ušiach ☹

utka
29. jan 2011

@aninka29 júúúj, tak držíme päste, nech už sa nevyhadzujú nové a nech už začnú schnúť a miznúť...
Som zvedavá kedy to čaká nás a aký to bude mať priebeh.
Viete o tom, že kto už mal raz kiahne, môže dostať od človeka, ktorý má kiahne pásový opar??? 😢

denisenko
29. jan 2011

ahojte..... 😉 tak už sme zas v itálii......ale už mám aj non stop net, teda ked ma k tomu moji chlapi pustia.......... 😀
@aninka29 to asi skor kiahne v tej pusinke, si myslím,....Niskovi na tie afty pomohol ten sprej tantum verde....len potom mal problémy rozprávat, neovládal moc jazyk....... 😀 a majú aj horúčky????? 😕
@leninka75 tenisový laket mám z toho, že neustále preťažujem svoje ruky......kocúr išiel s tatinkom do talianska už 2. januára.....aby mu bez nás smutno nebolo....xi,xi,xi....... 😀
@jacka a to chceš ist na plaváren aj s drobcom????

@utka vy ste nejaký populárny, každú chvílu tam máte telku...... 😅 aj vy tam budete??????????????? 😵 😵 😵

pekný víkendík..... 😉 😉 😉

jacka
29. jan 2011

ahojte.......
@aninka29 ----juj moja peknučká sa takto trápite?.....tak nech to už máte čo najskor za sebou ...a čo Sabka,?......Simka má akú vysokú teplotu?..držte sa ☹

@utka to som netušila ...fakt?..ten sa vraj zvykne vracať?.....to je sila...

@denisenko ...chcela som ísť......nemala by som 😅 .....

tá zima ma už nebaví.....fúúúj....aspon keby tu slnko svietilo.....ale to vyjde až poobede....a potom je už tma... 😝 ..asi tu bývaju dobrý ludia....... 😝

robíme si huspeninu.....kto chce?..... 😉

jacka
29. jan 2011

@denisenko ..akú ste mali cestu?.....Niksovi sa chcelo ísť?....

denisenko
29. jan 2011

@jacka mnamky....huspeninu možem kedykolvek...... 😀 pošli, len jej nezabudni pribaliť aj pas, lebo mi ju zas zožerú na hraniciach.... 😀 😀 😀 😀

cesta bola fajn, dieta frflalo celý čas.....šak nato ho máme, no nie???? 😀
a ešte hodím pár fotiek Deniskovho královstva vláčikov... 😉

denisenko
29. jan 2011

takto sa bavká..... 😀 aj aftový jazýček......len to nie je moc vidiet... 😠

jacka
29. jan 2011

@denisenko ...................ja im dám 😠 ....radšej pošlem aj pas...a riadne zabalím 😀 😀 tak chytáááááááááj...................to frflanie pozná..len čo nastupime do auta.....hned ..že kedy tam budeme 😠 😉
prefektné královstvo 🙂 .......................juj ten jazyk je hrozný ☹ 😔

jacka
29. jan 2011

@denisenko ...krásnu izbičku má 🙂

utka
29. jan 2011

@denisenko my tam nebudeme...to netočili náš labák...chvalabohu...
Dnes som na vás ani čas nemala...chodili sme po nákupoch...
Zajtra doobeda varím, potom máme návštevu a potom ideme my na návštevu do pôrodnice...Tak asi kuk sem až večer...

denisenko
30. jan 2011

dobré ránko..... 😉 som tu ako na koni...... 😀
@utka nechodíš na návštevy do porodnice nejako často? 😅 a čo dobre varíte??? 😵
my máme rezne......už od piatku.......len ešte nejaké zemiačky opečiem..... 🙂 tatinko bude poobede doma, tak hádam tiež niekam vypadneme....krásne svieti slniečko......síce tu nie je vobec sneh, ale aj tak je akosi zimno.... 😝
@jacka no veru...kedy tam už budeme????už prešlo 10 minút...... 😝 frfloši..... 😀 počkaj, tebe zachvílu budú frflať už dvaja, že?Peťko už aj niečo rozpráva?

denisenko
30. jan 2011

@jacka huspenina nedošla....... ☹ škooooda....... 😠

denisenko
30. jan 2011

asi som tu ostala sama....zemiačiky sa varia...Denisko spí....tatinko v práci......a na koni ani nohy....... 😝 😀

jacka
30. jan 2011

ahojte.....

veru chodí...možno sa jej niečo nalepí 🙂 😉 ..........ja varím teda pečiem zajka...zem.knedlík a kapusta....mnam mnam...........Peťko ešte nefrfle....ale ked sa mu niečo nepáči tak zavreští a počuť to hádam aj ku vám.......nie ešte nerozpráva...len ham....a hají(hari náš psík).....-...kde je..... ...slovíčka ktorým len ja rozumiem 😀 ...a vydáva zvuky niektorých zvieratiek.... 😵 ....jáj ...ked poviem že sa ideme von...tak hned ta ta ta a začne vyťahpvať veci na oblečenie..... 🙂

@denisenko ...tak potom huspeninu niekto zož...l 😠 😠 .............. 😉

denisenko
30. jan 2011

@jacka no asi tak nejako to s tou cezhraničnou poštou bude...... 😠 tak zas bude rezen...ale radsej by som niečo iné......taká čína by bodla.......my zajačika nerobíme, ja to nemožem......kedysi dávno som mala trpaslíčieho zajačika ako domáceho miláčika......tak mi to príde vždy luto, ked to vidím v obchode..... 😔 ale moji chlapi s tým problém nemajú.....ešteže sem tam babky upeču..... 😀

utka
30. jan 2011

Ahojte.
Nechodím tam často...bola som pred rokom a teraz ideme...no nalepiť sa nenalepí,lebo sa nemôže. Dokina na hematológii zakázala ☹...
My sme mali na obed hovädzinku na šampiňónoch a ryžu pre chlapov a pre mňa tarhoňa... A robila som tiramisu,som zvedavá,či bude návšteve chutiť...

jacka
30. jan 2011

@utka ...fajnotku si varila.... 🙂 ... prečo pre seba tarhonu.....?..nemusia ju chlapi?,................jasné ..najprv sa vylieč .....a ked budeš zdravučká tak bude aj bábo 😵 😵

@denisenko ...my lubime zajka.... 🙂 ...rezen taký obyčko?....

denisenko
30. jan 2011

@jacka veru, len taký obyčko trojobal..... 😔 boli sme sa s Niskom bicyklovat.......teda tatinko vytiahol vianočné korčule a Nisko bike a mamina sedela na lavičke 😀 😀 😀 😀 tak krásne svietilo slniečko....ale ked zájde , tak je januárova kosa... 😝
@utka a ako robíš tiramisu?

denisenko
30. jan 2011

dobrú noc, herečky..... 😉

utka
30. jan 2011

@jacka manžel nechce tarhoňu a Viki kým nevidel,čo to je tiež nechcel, ale nakoniec ju papal...dokonca 2x na obed a aj na večeru.
@denisenko namáčala som piškóty do bezkofeínovej kávy s rumovou esenciou. Lepšia by bola s kofeínom a s rumom 😉...
Zmiešala som dve šlahačkové smotany s dvomi neochutenými bánoveckými nátierkovými maslami a 8Pl cukru...Vyšľahala a vrstvila...Piškóty, plnka, piškóty, plnka, piškóty a na vrch trošku plnky a zasypať poriedne kakaom...

denisenko
31. jan 2011

dobré ránko..... 😉
@utka joj, to vyzerá dobrééé....a hlavne jednoduché...... 😉 určite chutilo...... 😵

no dnes sa tomu slniečku nejako nechce vyliezť..... 😠 Nisko pojde zajtra konečne do školky, a ja hádam pojdem kuknúť na zimné výpredaje........ 😀 ved treba aj trochu "kultúry"........ 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2011

a hor sa niečo variť.....hádam najvyšší čas skontrolovať, čo tatinko nakúpil...... 😀 uvarím zemiakovú polievočku kyslú s vajkom a sojové masko so zeleninkou....len neviem....mám chuť na ryžu alebo cestoviny???? 😀 😀 😀

aninka...ako? už pupáky zmizli? 😕

denisenko
31. jan 2011

ryža vyhrala..... 😀 kde ste kto?????

aninka29
31. jan 2011

ahojte 🙂
@denisenko fajnotku varíš...mňáááám................Niskova izbička je prekrásna 😵 😵 😵 😵...a ten jazýček,ach jáj ☹....
Simonke je už konečne lepšie....už ju to tak nesvrbí.......leninka ďakujem ti za radu,ten hypermangán pomohol,a ako 🙂 🙂 ...už sa jej to hojí,vytvárajú sa chrastičky......
@jacka Simka teplotovala v podstate stále,odkedy má kiahne......38,8 stále......včera jej vyšla na 39,5 ☹ ......a vlastne zvýšenú teplotu má celé dni.....väčšinou poobede jej vyskočí....ale je dobre,že Simi väčšinu dňa preleží,pospinká......
a Sabka zatiaľ nič.....tak neviem.....bola by som rada,keby to už mala za sebou aj ona...uvidíme

žienky ja som sa bola v sobotu trochen odreagovať s kmotrou a kámoškamii vonku....že aké kočky sme boli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....skončili sme na diskotéke.....nikto o nás ani len nezakopol 😀však nevadí 😀 .......sme si tam pripadali ako staré babky....................ale bolo perfektne..akurát druhý deň som bola trošku chorá 😀

denisenko
31. jan 2011

@aninka29 čo si to prehnala??? 😀 😀 😀 veru, dobre som navarila, obedujem už 3.x--- 😀 😀 aj manžel si pochvaloval 😀 😀 😀 😀
@aninka29 neviem si predstaviť, ako vyzerajú kiahne u takého drobca ako je Sabínka......ja som ich mala až v 17-tke... 😅

utka
31. jan 2011

Ahojte...
deni, dobrotka...
aninka, tak super, že je Simke už lepšie...

denisenko
31. jan 2011

a kde sa stratila jacka? 😕

jacka
31. jan 2011

@denisenko ..nikde tu som...len Peťko mi vypínal pc....som nestrihla ani kuk....a taký úsmev hodil 😠 ...že mne sa venuj 😀 😀

no a už je pri mne zas 😝

denisenko
31. jan 2011

@jacka tak sa mu len povenuj.....máš odpustené......ten ich úsmev je nenahraditelný..... 😉
ja už idem fučat pod perinku......mna tu otravuje moj novomanžel..... 😀
dobrú noc...... 😉

jacka
1. feb 2011

ahojtééé..... 🙂
@denisenko ..dakujem .....bude aj nejaké bábo 😵 ........a čo novomanžel poslúcha? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre