Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
18. feb 2011

@denisenko aj ja chcem narodeniny každý deň 😅
😀 😀 😀 čajík je bonus 😀 😀
@leninka75 ďakujem, ja mám s ľavým prsníkom vkuse niečo 😝 tiež som prvý týždeň používala klobúčik, potom sa už pekne naučil papať, no stále musí niečo byť, to aby sme sa nenudili 😝
si sa pekne vynašla s tou kačičkou 😉 ...nás už bruško dlho nebolelo, klop, klop, klop.

leninka75
18. feb 2011

@denisenko ...........mydlové pastelky sú dobrá vec na zabavenie do vane......ja som ich našla v katalógu popron a aj tie kačky tam teraz boli.......3 kačky, keď ich položíš na vodu začnú blikať a meniť farby 🙂 ..............

denisenko
18. feb 2011

jej, ako fan sme si sNiskom schrupli...1,5hodinky.... 😉
@leninka75 my sme ich dostali ako darček, tak preto neviem o kačkách...ale už som múúúúúdra 😵 ak by som niekedy potrebovala, viem, kde hladať.... 😵

leninka75
18. feb 2011

my zasa máme nejaký nespavý deň ☹ ..................a mrnčíme a mrnčíme 😝 😝 😝 ..............pekný víkend.. 🙂

denisenko
18. feb 2011

@leninka75 a čo sa Lauričke nepáči???? počasie???? ☹ my práve inhalujeme.....Denisko kašlal celú noc....taký dráždivý kašel......včera chodil bosý a len v pyžame, tak to aj vyzerá..... 😝

kde sú zvyšné maminy??????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
18. feb 2011

pekný víkend.... 😉

utka
18. feb 2011

@jacka nerozmýšľala som,ale súsim porozmýšľať...ale nezdá sa mi,že by bol častejšie chorý ako ostatné júlovčatá...
@leninka75 no je to omnoho lepšie ako 1x...

aninka29
19. feb 2011

ahojte maminy.....zbežne som si vás prečítala 🙂 ...nemám kedy sadnúť za pc
@denisenko prajem vám skoré uzdravenie 🙂...ale už je lepšie,že
@letty86 aj tebe ,nech ťa "didka" nebolí 🙂 ..
@leninka75aj vy nech ste zdravučké,nech malinkú nebolí brušinko 😵
@jacka Peťulko je šikovníček,že už nočníkuje 🙂 🙂 🙂 🙂 super.......Sabka ešte niee.....ešte ju nedávam....aj keď začať by sme už mohli,lebo stále keď ide na záchod Simi,tak ide aj Sabi a hopá si na nočník........
@utka ani mne sa nezdá,že by bol Viki nejak častejšie chorý ako ostatné detičky......podľa mňa tak v norme,ako každý škôlkar.....furt niečo donesú 🙂 😉
mamky....Sabka jedna hrôza,des 😉 ...ešte raz mi niekto povie,že čím menšie dieťa,tak to zvládne lepšie...pošlem ho niekam ☹ ....srdce ma bolí zakaždým,keď sa na ňu pozriem 😢 ....ale musím povedať,že už je podstatne lepšie...prvé tri dni sme mali kritické......vysypaná je úplne všade...najhoršie je,že sa obtiera..prvé dni si z tváričky a z vláskov zopár strhla ☹....ja sa len modlím,aby jej neostali na tváričke jazvičky..........
Simonka je už v pohode....drží sa jej ešte jedna jediná chrastička.....snáď budúci týždeň pôjde do škôlky..uvidím čo povie mudra
aj ja som bola včera cvičiť zumbu....bolí ma všetko 😝....nabudúce vezmem aj Simi.....začína sa to skôr...určite sa jej bude páčiť to skackanie 😀
pekný víkend mamky 🙂

denisenko
19. feb 2011

dobré ránko... 😉
slniečko nám vyšlo...parááááda......ideme na chvílu vonku....do obchodu, kocúrovi došli granule 😀 😀
@aninka29 joj, to musí byť tažké....s takými maličkými...... 😔 my už sme na tom vcelku dobre, len denisko odmieta jesť......takmer všetko........ 😝 a že čo budem variť dietne na obed....ani srnka netuší.... 😝 asi len rajčinovú polievku s ryžou a upečiem zemiačiky na plechu....... 😵

aninka29
19. feb 2011

@denisenko pošli aj k nám slniečko.....u nás fúka vetrisko 😝 😝 😝
ja idem robiť bryndzové halušky a tiež rajčinovú polievku

denisenko
19. feb 2011

@aninka29 chytáááj....posielam.....ale dnes je akési studené....... 😖

aninka29
19. feb 2011

@denisenko nedošlo...
mňa už tááááák vytáčajú tí jehovisti,či kto to sú 😠 😠 😠 😠 😠 ......každý boží víkend chodia........dnes som ich už poslala do teplých krajín...otravy jedne 😠 ako naschvál som dnes nevykukla cez okno,že kto to zvoní........snažím sa im neotvárať,ale dnes to nevyšlo 😀 ...len som sa zbytočne rozčertila 😝

utka
19. feb 2011

Ahojte...
aninka, super, že si ich niekam poslala...sú to otravy otravné...a ešte k tomu drzé!
Ja mám dnes pečené stehienka a krídelká so zeleninkou...
Sme u našich,tak varí mamina 😉 .

denisenko
19. feb 2011

@aninka29 fúha, tak takých som už dávno nestretla.....inak, na to človek musí byť tvrdý, lebo sa ich nezbaví.... 😅

tááák, ja už som po obede....dnes som to všetko prežila, aj syr som si dala...ja viem, nie je dietny, ale takú chuť mám už tri dni....len tá káva....aj som si uvarila, aj som ju vyliala.. 😝 ale Denisko už vypytuje párky... 😀 dnes sa prekonal, zjedol ráno dva sucháre s medíkom a potom na desiatu celý banán.....a kúsok čokolády...až mi skoro oči vypadli 😀
@utka nechávaš tam Vikiho ? ja stále rozmýšlam, čo a ako by bolo najlepšie....teraz by sme mohli ísť na SK za tri týždne, aj my je smutno, ale ked si predstavím, aký bude zas Nisko rozbitý ked sa vrátime, ....a ja už mám ísť do práce....tak neviem...... 😨

utka
19. feb 2011

@denisenko nechávam tu Vikiho celý zýždeň. V piatok ho naši dovezú, lebo idem s ním v piatok tu u náš v BA do DK Zrkadlový háj...bude tam "Majda a František" z Kúzelnej škôlky. Neviem , či to poznáte, býva to okolo 16-tej na ČT1. Už máme kúpené vstupenky. Bude to prekvapko k meninkám...

utka
19. feb 2011

Nejako mi ušlo písmenko...celý týždeň...

denisenko
19. feb 2011

@utka jasné, že poznáme...my na tom fičíme už dobre dlho..... 😀 len tento nový čas nám moc nevyhovuje.....Nisko vtedy spáva... 😢

my sme boli na prechádzke, tak krásne...slniečko nás vytiahlo...lenže, trošku sme to asi prehnali...naspiatky som ho musela niesť...ešteže nás zbadala na aute moja šefka a ponúkla sa, že nám urobí taxík... 😉 asi by sme takým tempom došli až večer......hned ho všetko vyčerpá 😖 ale počasie je nááádherné.....už stromy pomaly začínajú pučať.... 🙂

jacka
19. feb 2011

ahojte.....
teda celý den prší a sneží.....a dookola....sa nedá nič robiť...... 😝

@denisenko pošli sem velmi vela slniečka.......lebo dostanem depku.......ako vám je .......už ste v poriadku?.....

denisenko
19. feb 2011

@jacka pošlem, pošlem...len aby ti ho po ceste niekto neukradol.....chytáj.... 😉 my už sme takmer ok...teda dúfam, že sa to nevráti.... 😉 vás asi zavialo, ked si sa tu neukázala... 😀 to fakt sneží??????

denisenko
19. feb 2011

dobrú noc.... 😉

jacka
19. feb 2011

@denisenko ....sneží a prší.......ale už nie tak vla ako ráno......tolko blata zas bude..... 😝 😝 😝 😝 ......................nezavialo......nešiel nám net...aj tak je stále ako lekvár 😠 😠

som rada že vám je lepšie........mna to tiež zvykne chytit tak raz do roka..... 😝 ...dufam že tento rok to nebude 😔

čo zajtra varíte?......

jacka
19. feb 2011

dobru nocku 😔 😔

denisenko
19. feb 2011

@jacka zajtra varím vyprážaný karfiol...rajčinkovú polievočku máme.... 😀 ....a nech sa neopováži mi byť zle...ja sa premožem......ale takú chuť máááám........že si dám 😉
už som off....dobrú..... 😉

denisenko
20. feb 2011

dobré ránko.... 😉

leninka75
20. feb 2011

ahojte!! 🙂 ..............nás sa tu snáď vracia zima 😠 😠 ..............a mňa začalo bolieť hrdlo, tak sa z toho teším, že až 😠 😠 😠 .......................

jacka
20. feb 2011

ahojte...... 🙂

@denisenko mnam ...kariol....... 😵 ...musím aj ja urobiť......a paradajku som robila ked bol MAťko doma...ten ju zbožnuje 🙂 ...............................hádam ti neuškodí 😉

@leninka75 ..veru vracia......mi tu máme bielo...síce len tak velmi málinko...ale stačí 😠 .....skus klokať......šalviou alebo solou...........a čo detičky....nie sú choré???

leninka75
20. feb 2011

@jacka ....zatiaľ nie a dúfam, že ani nebudú.............za tú chorobu sa môžem poďakovať svokre..............minulý týždeň bola chorá a stále ku nám chodila a hneď vo dverách, že "nesiem vám bacily" 😠 😠 ..............som mala chuť ju.....však viete čo!!

utka
20. feb 2011

Ahojte!
Už sme doma. Viki nás už vyháňal, vraj mu nebude ani smutno. Že vraj si od nás konečne oddýchne,lebo ho už z nás bolí hlava 😀 ...zajac jeden!!!
Tak idem kuk Superstar.

jacka
21. feb 2011

ahojte...... 🙂

@leninka75 máš radosť zo svokry.....že? 😠 ...a to jej neva že máte male bábo??? 😠

@utka zlatý je Viki..... 😵 ......príjemný pracovný týžden.......... 🙂

aninka29
21. feb 2011

ahojte 🙂
@leninka75 skoré uzdravenie....svokra je fakt dobrá 😠..len nech tie jej bacily nechytia aj princesky 😖
@jacka Maťko je v škôlke?....ja som sa rozhodla,že Simi dám do škôlky až po prázdninách...u nás sú budúci týždeň,takže do škôlky nastúpi až v marci..
neskutočná kosa je u nás...šialený vetrisko 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre