Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2011

@jacka ..................no trošku sa to posunulo......kúpem medzi 5-6 a zaspinkáva okolo 19-tej......je srandovná, už jej nestačí pri zaspávaní na tvári vreckovka, ale už naťahuje na hlavu paplónik 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2011

@leninka75 .....zlata je 😵 😵 .......inak zaspáva sama?.....a často v noci ako sa často budí.....moj najnoviše zaspáva s mojim malým vankušikom 🙂

leninka75
5. apr 2011

@jacka ............na vodičák si musím trošku pošetriť, ale rozhodla som sa, že sa na to dám..........auto bude renault megane kombi strieborný.......teraz máme peugeota 306 kombi tmavomodré a už má 13 rokov......

leninka75
5. apr 2011

@jacka .... budí sa okolo druhej v noci napapká sa a buď zaspí vo svojej postieľke alebo pri mne a potom ju preložím......ráno vstáva okolo šiestej.....peťko potrebuje maminku stále cítiť pri sebe, chrústik malý ...

jacka
5. apr 2011

@leninka75 .....dobrý výber...... 🙂 .......tak sa určite tešíte 🙂 ..............len si sprav......je to dobrá vec....pokial si doma...hádam sa aj poučíš 😉

tak aj tebe pekne spinká..... 🙂 .........veru to je taký maznoško 🙂 ..aj MAťko bol v kuse na mne nacapený...a teraz....chcem ísť do škoky 😝 😉

leninka75
5. apr 2011

@jacka .........ja ti nevím či sa teším, keď som videla toľko ťažko ušetrených peňazí, že ide na kôpku plechov 😒 ...tak mi nebolo všetko jedno........ten vodičák by som možno robila až keď už lauričku nebudem toľko kojiť, aby som mohla chodiť na jazdy a teóriu...........tak možno koncom roka alebo až na budúci rok...ešte neviem........

vieš ako spala v nedeľu??.............zaspala na obed o dvanástej a zobudila sa o pol piatej 🙂 🙂 ........juj s nimi sa krásne mazná musíme si ich užiť kým to ide 😵 😵 😵 ...........

jacka
5. apr 2011

@leninka75 ...veru kopa plechov.....za vela prachov.....ale čo ked to potrebuješ ........... 😔 .......tak som aj ja myslela že ked bude väčšia.........sa bude lepšie dať učiť 😉

to akože fakt?...........jej tak sa vyspinkala do krásy.....moja peknučká....... 😵 😵 😵 ---........to u nás nehrozí 😝 😝

jacka
5. apr 2011

no ideme my von.....sice fuka.....čoby nemuselo...ale svieti.... 😎 😎

leninka75
5. apr 2011

Lolka uložená, rýchlo si dám caro a idem doupratovať šatník..............tááák sa mi nechce 😝 .......

denisenko
5. apr 2011

ahojte.... 😉 až teraz som sa sem dostala a to mám asi posledný den volno..... 😀 tak som upratovala, vyvetrať periny, poprať, závesy a podobne... 😝 a varím...knedla mi zas nevyšla, ja už to netiešim, masko upečené, s kyslou kapustou a rajčinová polievka.....a pre seba som si urobila kooooopec grilovanej zeleniny....k mastnému mäsku 😀
@jacka veru, škoda aninky....len dúfam, že sa im nič nestalo.... 😕 telka po dvoch hodinách išla, aj ked manuál je aj v slovenčine..ale kým sme došli na to, kde to treba prepnúť na satelit..... 🤐 😀 inak, sa mi tak zdá, že tí chlapi sa potrebujú viac maznať ako dievčatá....aj Nisko je taký, furt by sa mojkal a bozkával..... 😀
@leninka75 tak nové auto...paráda...aj my by sme chceli, ale by som musela banku vykradnúť 😀 sa ma chystáš obehnúť s vodičákom???????. 😀

denisenko
5. apr 2011

joj, teplúúúúčko je....fakt, už celé dni len okná otvorené dokorán, super...včera síce trochu sprchlo...ale to asi preto, lebo má byť ešte teplejšie....27 stupnov je podla mna letná teplota 😀 ale Denisko stále nechce do školky len ponožky, vraj musí mať aj pančušky....zmrzlina moja..... 😀 ...po mame..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2011

to bude zas sranda......kvicla som si na hlavu zosvetlovač....minule síce pomohol...možno bude zo mna blondýnka 😀

denisenko
5. apr 2011

pohromááááááááááááááááá......................... ☹ ☹ ☹ ☹ 😀

jacka
5. apr 2011

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...prepáč ..ale vieš aká je najväčšia radosť 😉

jacka
5. apr 2011

@denisenko veru potrebuju sa viac maznať....taký mamičkin maznáčik 😵 😵 ....len im to mojkanie asi dlho nevydrží tak si to vychutnajme 🙂

denisenko
5. apr 2011

@jacka žeby....škodoradosť???? 😕 už mám druhú farbu...ale tá po tom zosvetlovači moc nechytila... 😝 ale je to lepšie, v horšom prípade mám šiltovku 😀 😀 😀 😀 😀
a prečo myslíš že im to dlho nevydrží? moj brat chodil už pomaly na strednú a furt chodil za maminou 😀 😀 😀 potom si našiel frajerku 😀 😀 😀 😀

utka
5. apr 2011

Ahojte!
jacka, na logo dobre. Ideme sa učiť c, s, z ,l a r...ináč všetko OK. U zubárky dobre, kontrola o pol roka, u imunoalergologičky pohoda... 27.4. ideme na krvičku kôli imunite a alergii-idú zisťovať. A na kožnom...Viki má také znamienko na chrbátiku, trochu sa mu zväčšuje,ale vraj s tým nič neurobí a do 10 roku sa to ani nevyberá. A na hrdielku má tiež také niečo divné, čo ho občas svrbí, rozškrabe si to, zväčší sa mu to, potom sa mu to ukľudní, zmenší, má zase na dlhšie s tým pokoj. Tak ani to vraj nič, máme to sledovať, či to nerastie...

denisenko
5. apr 2011

dobrú nocku.... 😵

utka
5. apr 2011

@denisenko dobruuuu...

leninka75
5. apr 2011

@denisenko ......uvidíme, možno ťa predbehnem 😉 ................ veď blondýny sú v kurze stále 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2011

dobrú noc 😔 😔 😔

jacka
6. apr 2011

ahojtéééé 😎 😎 😎

no ja už mám navarené.................sme od pol 5 hore......už si aj Maťko zakrýval uši perinou tak sme vypadli.......ach jáj sa asi nikdy nevyspím.......normálne rozmýšlam žeby som ho odstavila...len neviem ako aby to bolo bezbolestné 😝

jacka
6. apr 2011

@denisenko tak to si ma potešila že bude tak dlho za mnou chodiť 🙂 ......dufam že si nenájde tak rýchlo frajerku 😀 😀 😀 😉 .......hod foto ako vyzeráš 🙂

@utka sa nabeháte po dr...... ☹ ....no a tie znamienka .....žiadna sranda 😔

@leninka75 ty nemožeš spinakť???? 😉

jacka
6. apr 2011

idem si uvariť kafíčko...nech má dovod nespať 😝 ...ale len také bez kofeínu 🙂

leninka75
6. apr 2011

ahojte! 🙂 .............gulášik buble na sporáku, dieťa spí, tak mám trošken čas kuk... 😉

@jacka ...........ja by som aj spala, ale moja drahá sestra odovzdáva diplomovku a potrebovala tam nejaké veci skontrolovať .................opica, vtedy vie, že má sestru 😝 😝 .................inak aj my sme dnes vstávali skoro .......o piatej......Lolka vysmiata a ja ešte zaspatá 😔 ..............ako často ešte peťka kojíš??...........len v noci??.....a aj sa napapká či to má už len ako zábavku??...........pridávam sa s kafíčkom

leninka75
6. apr 2011

no načo som ja hlúpa písala, že cicuška ešte spí?! 😠 😠 ................už sa ozýva 😒

leninka75
6. apr 2011

pánečku taká bola laurička poserinkaná, že som ju musela osprchovať, komplet prezliesť, vymeniť v postieľke obliečky a plachtu a ešte to stihlo pretiecť aj mne na rukáv 😀 😀 😀 😀 😀 .................

jacka
6. apr 2011

@leninka75 ..aspon že si sestra na teba spomenie 😉 ....len v noci a urobil si zo mna živu dudku 😝 😝

no pekne....ešte že ste doma a možeš sprchovať 😉

ja som Peťka o 11 uložila do hajan....a pred chvilou vstal.....lásočka....musel dobehnuť zameškané...ale radšej by som bola keby spal v noci 😝

vonku slniečko pojdeme hádam von nech večer sa unaví.....a spííííííí

jacka
6. apr 2011

a to je akože čo toto....že tu zas nik 😅 😕 .............okrem leninky

denisenko
6. apr 2011

ja som už túúúú.....zas som zdrhla z roboty 😀 @jacka a cez den ho nekojíš? 😕 či som to zas nepochopila....aj ked blondýna nie som, ale vela nechýbalo...ešteže som mala starú dobrú medenú, tak som to tam kydla...a teraz ako moj muž hovorí, líštička som 😀 😀 😀 😀 ale taká svetlo letná 😀 😀 😀
@leninka75 tak to sa pekne vykakala..... 😀 😀 asi si povedala, že sa na to všetko može...... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre