Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2011

ahojte.... 😉
@utka to vyzerá dobre....ešteže máte stále niečo na programe,Viki bol asi v siedmom nebi, že? 😀
@jacka opuch ešte trošku mám, ale nie moc.....šefova len kukala 😀 😀 😀
dnes zas pečiem bublaninu...včera mi ju chlapi zjedli, teraz ich je tu viac...... 😀 a vymenila som múku za úplne inú, drahúúúúúúú 😝 ale pečie sa z nej fajn..... 😵
sťažovala sa mi Heidi, to je tá pani, čo stráži Niska, vraj nechce nič iné jesť, len dookola nudle so šunkou a sladkú omeletu..ani ja už neviem čo s ním.......ešte minule jedol klobásu, alebo pizzu alebo párky...ale to je všetko....vraj by si dal špenát...... 😝 😝 ked navarím polievku, tak zje...ale nie to, čo mu dá ona, alebo v školke....to nhovorím o tom, že ked sa náhodou ideme niekam najesť...tak to nedá do úst nič.....aj vaši sú takíííííí???????????? 😕

utka
12. jún 2011

@jacka však ja som už bola aj minulý týždeň v práci!!!
Dnes sme boli iba v Pezinku. Chceli sme ísť na Pezinská babu, ale išla odtiaľ taká hrozná búrka, že sme len v pezinku kukli...boli tam také trhy s keramikou...a šli sme domov.
Včera sa mu veľmi páčilo, to je jesné. Však on chce byť najnovšie policajtom...

jacka
12. jún 2011

@utka to vážne si bola v práci???:....čo som zaspala dobu?.......tak prepáč? 😅 😉

aj ste niečo kupili?..........................policajtom???ja Maťka straším že ked nebude posluchať tak si ho príde vziať 😀

@denisenko 😀 😀 😀 ......tak šefova bola bez slov 😀 😀 😀 ....ani moj nič nikde nezje.......aj v školke pochybujem že zje..kde mi stále kričí že je hladný...........sa divím z čoho priberá.... 😠 😉

utka???? 🙂

utka
12. jún 2011

@jacka nevadí...nič sa nedeje. Však som písala, že som od utorka len na adminitratíve...No kúpili sme si dve magnetky. No Viki sa policajtov nebojí, lebo môj brat je policajt.
Viki doma poriadne neje. Totižto zje, len čo má rád. Ale v škôlke vraj papá...aj my hovorí, že čo mali, že mám také uvariť. A keď niekam ideme je to to isté...čo má rád spapá, čo nie-nie...
Žeby posledná?
Dobrú noc! 😔

jacka
13. jún 2011

ahojtéééé 🙂

žeby prvááááá 🙂

utka
13. jún 2011

Ahojtéééé 🙂

žeby druháááá 🙂

leninka75
13. jún 2011

Ahojtéééé!!!! 🙂

žeby tretiaaaa 🙂

leninka75
13. jún 2011

😀 😀 😀 😀 ................

@utka .............zasa ste si urobili pekný víkendík 😵 .....pekná náhoda si siwi!!

@jacka.....často sa drobec budí??.....dáš mu čajík či čo s ním?

@denisenko .....aspoň už vieš, že nie si alergická na osy 😉

naša Lilka papká dobre.....nemá problém nikde.....ale v poslednej dobe moc nemusí mäso.....zje, ale nie veľa......

leninka75
13. jún 2011

joj moje zlaté, v piatok som sa vytešovala, že teplota ustupuje, tak to bolo predčasné ☹ ......celý víkend mala Laurika teploty......v sobotu mala naša dr. službu, tak sme pre istotu boli na pohotovosti....doniesli sme aj moč...ten bol OK...dokonca nás poslala aj na krčné, či náhodou uši.....tam tiež všetko dobré......takže buď sú to zuby alebo šiesta nemoc...ževraj je toho teraz tu u nás moc.......uvidíme ako bude dnes........

Lilka mala včera deň blbec.....stále padala.......a na rovnej ceste 😀 😀 .......takže máme oškreté kolená a zopár modrín ..........

utka
13. jún 2011

@leninka75 no veru. Treba stále niečo vymýšľať, aby sa Viki nenudil...aj keď on by najradšej sedel doma pred TV...To mi je ľúto, nech ste rýchlo OK!
Viki tiež nechce papať mäso ☹.

denisenko
13. jún 2011

@leninka75 čo je to šiesta nemoc???? 😕 ..chudatko malé, tieto teploty.....vedia poriadne vyšťaviť.... ☹ my sme sa boli včera s Niskom bicyklovať, ten už lieta ako šarkan, hore kopcom strmákom a dolu ešte rýchlejšie.....a včera spadol iba jeden raz....... 😉aj dnes chcel ísť, ale my zas máme apríl...prší, neprší, prší, neprší....atakdááááále.... 😝 a tatinko mokne vonku v sade..celý den..... 😝
a zabudla som.......žeby štvrtáááááá?????????????????????? 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. jún 2011

tak ja už zase letím do práce..... 😝 asponže vyšlo slnko..... 😠

utka
13. jún 2011

@denisenko šiesta choroba ja také niečo, že dieťa má horúčky, potom sa vyhádže a to je všetko. Trvá to tak 3-4 dni. Viki to mal asi 2x...

utka
14. jún 2011

Prvááááá 😉!
jacka, ešte spíš?

jacka
14. jún 2011

druháááá.... 😉

kdeže..idem variť........vytiahla som filé...a ešte neviem ako to idem urobiť 😝

leninka75
14. jún 2011

tretiááááááá..... 😉

@utka ....dík za vysvetlenie pre deni!!! 🙂 🙂 .....viki to mal 2x?.....mne mama tvrdila, že to niekde na nete vyčítala, že po 1. raze je dieťa voči tomu imúnne.........asi je to indi-vindi........

@jacka.....no neviem s filé veľa možností nie je...buď obalíš alebo na masle.......či máš iný nápad??...ako ste hajali?....

@denisenko.....juj to máte počasie 😠........tatino to zvláda bez nádchy??? .....

leninka75
14. jún 2011

babule poznáte panvice s keramickým povrchom??......mamina mi takú kúpila na meniny a musím povedať, že je lepšia ako teflónová..... 😵 😵 😵

utka
14. jún 2011

@leninka75 no možno to mal Viki len 1x a druhý to bolo niečo iné, ale bolo to také isté...neviem...

utka
14. jún 2011

@utka našla som na nete, že je aj Piata aj Šiesta choroba...tak mal asi obidve 😉...

leninka75
14. jún 2011

@utka .....nechce sa mi to hľadať 😔 .....tie choroby sú podobné?

jacka
14. jún 2011

@leninka75 ....chcela som rybu robiť pre Peťka..ale ešte som nerobila na masle tak sa bojím že to nezje.....urobila som v trojobale....zle spinká.....má kašel a soplíky........dávam mu panycon...a skorocel.sirup.......uvidíme ..........a keby si len vedela ako mi zaspáva a čo robí v noci ked sa zobudí...dali sme dole jednu stranu z postiely..kvoli kojeniu...a nechala som to tak....a teraz na mna vylezie....lažká si na moj hrudník...nožičky medzi nohy...a tak mi zaspáva...a takto nejak príde ku mne aj v noci

počuj leni.....to si ty písala o zlatom kokovy?......nemá to aj malá?...či sa mýlim?.... 😕

jacka
14. jún 2011

@denisenko počuj ty všetko dávaš do mrazáku...dávaš aj ryžu?.....ako bolo v práci?.....

@leninka75 nepoznám tu panvicu....ešte som nepočula o nej..ale ku nám príde vždy niečo nové o 100 rokov 😝 😀

jacka
14. jún 2011

@denisenko ešte možem nazbierať ten skorcel?..nejak som to nestíhala......

jacka
14. jún 2011

vidím že som prišla pozde..ideme von 🙂 😎 😎

utka
14. jún 2011

Ja si píšem sama sebe...dobrééé 😀
leni, ani je nepoznám tú panvicu...

aninka29
14. jún 2011

ahojte mamky 🙂 🙂 🙂 ....trošku som si vás prečítala,aby som vedela čo sa deje 😉
@jacka už som ti písala,veľmi ma mrzí,že má Peťulko tú celiakiu ☹ no čo už.....čo narobíme,kúrnik šopa 😠
@utka aj ja musím nabrať odvahu a ísť si dať vyšetriť znamienka...mám ich požehnane...ale bojím,bojím
@leninka75 Larinka vám rastie ako z vody...krásna 😵 😵 😵 .....
@denisenko ty si aká kočka......veľmi sa mi ľúbia tvoje vlásky...krásna farba...aj ja cem 😉 ......

my sa máme žienky rovnako...čiže dobre 🙂 ...Simi ide tiež vyberať mandle 6.7.,budú jej aj odštikávať blanku v ušku.......už teraz som z toho na nervy....Sabka je čertisko 😀 riadny zlobrík........a nemám čas na pc,sme v podstate stále vonku......manžu doma nemám,je preč od mája........takže tak v skratke 🙂 .....a už nie som blondína 😉
posnažím sa chodiť častejšie...čestnéééé pionierské 🙂

jacka
14. jún 2011

@aninka29 ahooooooj....pekne vitaj...a ešte .....ti si vobec bola pionierka??? 😀 😀 😀 😉

deni..potrebujem radu.....som natrhala skorocel....uffff 😝 ...a asi som to nejak blbo prepísala...tam mám že do pohára 2-3 dni...scediť.....prevarenou vodu zaliať a zase SCEDIŤ????.......

denisenko
14. jún 2011

@jacka ten skorocel je teraz tuším najlepší čas...teda ak aj na slovensku začína kvitnúť....tí vojačikovia..... 😉 jasné....mrazím aj ryžu a velmi rada....hlavne ked sa mi ju nechce variť...navarím raz vela a potom už len dolujem z mrazáka 😀 😀 ten sirup......musím kuknúť.....15 dgskorocelu ,2krat tolko cukru,do pohara na 2až 3 dni potom scedit štavu ,do zvyšku dat 2dlvody,prevarit, scedit,ku tomu pridat tu štavu,znovu prevarit,pridat kyselinu citronovu a dat do flaše a zatvorit ..hotovo.........už som to našla, mala som to na skype.... 😀
@aninka29 tak to máte pestré, a hlavne ked je manža preč..... 😖 a aké máš teraz vlásky? 😕 ja už potrebujem dofarbiť...hádam zajtra....mám volno..... 😀 😀
Denisko bol dneska zas na oslave u kamaráta zo školky.....a ja som zdrhla na rýchle nákupy....ale konečne som si kúpila čo som chcela..... 🙂

aninka29
14. jún 2011

@jacka nebola 😀 😀 😀 ale nevadí...
@denisenko svetlučko hnedé...skoro ako svoje.....chcem si nechať vlásky trošku oddýchnuť od tých farieb a všetkého...len neviem ako dlho vydržím bez experimentovania....asi dlho nie
si predstavte,Simonka má rozbitú pusinu....chalan v škôlke jej jednu tresol lakťom do pusky 😠 😠 😠 😠

dobrú nocku

utka
14. jún 2011

Ahojte.
aninka, vitaj! Tak daj fotku aká si kočka!
Ja som si dnes odlepila tú ranu a nevyzerá to dvakrát pekne, ale dúfam, že keď sa to zahpjí, tak to bude OK.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre