Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
1. júl 2011

@leninka75 ..... 😀 😀 😀 kto umí, umí........ 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. júl 2011

som včera zabudla....Denisko mi doniesol zo školky namlétu kávu, tak nahrubo a strúhanku....vraj mleli...chebík a kávové zrná...... 😵 vlastnoručne mi to namlel a teraz sa každé ráno pýta, či si z toho uvarím kávičku.... 😀 😀

leninka75
2. júl 2011

ahojte!!!......pršíííííííííí 😝 😝 😝

@denisenko ...zlatý je, že myslí na maminku 😵...a teraz či chceš či nie musíš si dať takú mňamkovú kávičku 😀 😀........ozaj a čo príprava na bábenko?? 😉...kyselina listová alebo nejaké vitamíny, nepapáš???

leninka75
2. júl 2011

dnes ideme ku našim, tak sa tu ukážem asi až v pondelok...pa 🙂

denisenko
2. júl 2011

@leninka75 práve nad tými vitamínami uvažujem....ale ani pri Deniskovi som nič nebrala, ja som maniak na ovocie a zeleninu, tak asi stačilo....... 😀 aj ked práve čítam že aj v mojom oblubenom pive je véééééla kyseliny listovej...tak hádam mám zásoby....... 😀 😀 😀

tak sa mi nič nechce......už máme v kalendári velkú čiaru, a potom žiadna práca......tak sa na to dívam každý den a tým menej sa mi chce ísť do roboty.... 😝 😝 😝

denisenko
2. júl 2011

pekný víkend všetkým........ 😉

jacka
3. júl 2011

ahojte...... 🙂

dakujem za Peťula....... 😵 😵

jacka
3. júl 2011

teda aj u vás je tak fajne vonku 😠 😠 😠 ...vetrisko a dážd..no nemá to chybu 😝

jacka
3. júl 2011

@utka teda to su fakt super fotky........aký su obrovský 😉 to bola ale ináč odvaha takto tam byť zo slonami 🙂

denisenko
3. júl 2011

@jacka jej, už máš opravený PC?????? 😵 ...ja som chlapov vyhodila na bicykle, idem dať do poriadku zeleninku, čo mi doniesla kolegynka.....taká domáca sa veru nedá ani porovnať s tou kupovanou.... 😠som sa nadžgala mrkvičkou a kalerábom.....a uhorky k tomu.....vitamíny treba 😀

aninka29
3. júl 2011

ahojte 🙂
@jacka včera som nemala čas kuk na koníka....takže dodatočne prajem Maťkovi k jeho včerajším narodeninkám všetko len to najlepšie a najkrajšie na celom svete...hlavne veľa,veľa zdravíčka,šťastíčka a lásky...cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵

my máme od piatku doma tatíka...tak si ho riadne užívame 🙂 🙂 .....o pár dní nám zase odíde ☹ ...dievčatá sú na ňom prilepené od rána do večera....normálne ho ľutujem 😀 😀 😀 😀 ale tak nech si ich užije do sýtosti 🙂

aninka29
3. júl 2011

@denisenko na kardio sme dopadli so Simkou dobre......ešte nás čaká zajtra to ARO,lebo v piatok,keď som sa tam dotrepala s dvomi deťmi,hodina kým som našla voľné miesto na parkovanie 😠 nakoniec som zaparkovala tak,že som celý čas tŕpla,či mi auto neodtiahnú 😀 .......čakám v ordinácii....po chvíli vyjde sestrička a vraví mi,že od dnes piatky neordinujeme...ja sa na ňu kukám ako puk 😲 😕 ......akože...onemela som 😝 😀 ........takže nás to čaká zajtra.....a v stredu už ideme ☹

aninka29
3. júl 2011

a zajtra ráno dojde neterinka..........musím sa poriadne vyspať...lebo pre mňa začnú,že dosť ťažké dni 😀

dobrú nocku mamky

denisenko
3. júl 2011

@aninka29 tak vám držíme palčeky...nech máte rýchlo potom.... 😉 neterka príde nadlho???

jacka
3. júl 2011

@denisenko máme nového opravára...je šikovný...... 😀 😀 😉 ...dobre si urobila že si ich vyhodila...ja som nemohla tu je zima....prší.......aj sme museli prekuriť........však dnu bolo aj s prišmúrením očííííí 19 .. 😝 ...no a čo nebudem v zime...aj ked je leto.....ževraj 😝 😝

@aninka29 dakujeme pekne.....tých 5 rokov ubehlo ako nič 😔 ................................no sa nachodíš po dr........nezávidím ti...na tú endokrinolgiu idete kedy?:..či ste už boli?..... 😕 .........a na stredu vám budem silno silno držať palčeky....aby ste to zvládli čo najlepšie......a bez bolestí............na man v nemocke kuk že čo tam zase robím 😀 😀 ......tainko nech si užije detičky...ved sú aj jeho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..... 😉 a s neterkou držím palce aby si neošedivela 😉 😉 🙂

utka?????

utka
3. júl 2011

Ahojte!
Oslávencom želáme všetko najlepčie k narodeninkám...cmuuuk...
To je teda riadna zima vonku!!!A že leto...
Ja som doma sama. Viki v pohode...Idem spať. Tak dobrú noc!

jacka
4. júl 2011

ahojte..... 🙂

@utka dakujem 🙂

utka
4. júl 2011

Ahojte!

@jacka ako sa máte? Detičky v pohode? Zdravé už?

jacka
4. júl 2011

@utka ...dakujem 😵 celkom to ujde........len sa mi zdá že Peťkovi akoby sa nedalo odkašlať....ale aj tak musím k dr....aspon ho popočúva...........Maťko je už o.k....len ako čudne rozpráva ......noštekom 😀 😉 ........
a vy ako?....ako si došla domov?......
veru od leta to má daleko....asi tak ako ja k milonom..😀......

jacka
4. júl 2011

máme tu slnko...kto chce.... 😎 😎

utka
4. júl 2011

@jacka my sa máme celkom dobre. Viki mi volal, má dobrú náladu, tak som rada...
Včerajšia cesta busom v pohode. Celkom rýchlo to ubehlo.

leninka75
4. júl 2011

ahojte!!!................

@jacka ...ja by som kus slnka brala!! 😉

jacka
4. júl 2011

@leninka75 chytáj...normálne sa ako oteplilo... 😕 nechápem......že krátky rukáv a ideš 😕

@utka zlatý je Viki.... 😵 ...ešteže sa mu páči ............tak busom a kolko ti trvala cesta?

jacka
4. júl 2011

@leninka75 asi som ti poslala všetko slniečko....... 😉 ..... 😀 😉
a vy ako?...Lilka v školke?

jacka
4. júl 2011

som kupila Peťkovi ryžové cestoviny..ide sa za nimi zabiť.....ako velmi mu chutia...... 🙂 ..............som chcela dať Maťka spať ale bez úspechu ☹ 😉

a vy ste kde všetky?.....

utka máte vela práce??

@leninka75 ako bolo u vašich?....a čo drahý ako sa má?

utka
4. júl 2011

@jacka no Viki je zaltý...sa ma včera pýtal, či musí ísť s nami, odprevadiť ma...ale dobre, že nešiel. Bolo to pre mňa ľahšie a ešte k tomu lialo!
Tak super, že Peťkovi chutia tie ražové cestovinky.
Cesta mala trvať 2h aj 55min, ale trvala len nejakých 2h 30min.
Práve nie je veľa, aj keď sme tu len dve, jedna má dovolenku...Dá sa to zvládnuť...

denisenko
4. júl 2011

ahojte....ja už som tuuuuu...... 😉 ...baby, ved pošlite trošku chladného vzduchu...... 😉 my sa tu zas varíme..... 😝 a to nemožeme isť na kúpalisko, lebo DEnisko sa už šúpe tretí krát, tak ja už to neriskujem ani s tričkom..... 😠

jacka
4. júl 2011

@utka zlatinko.......aspon vieš že mu je tam dobre 😵 😵 .......tak to si rýchlo prišla.........veru ten dážd včera 😝 😝 .......................len tie cestoviny by nemuseli byť také drahé 😔 ...........................ozaj ako ste na tom u logopeda?....mna vystrašila že kladu na deti vysoke nároky ..tak čítame ako o život......

@denisenko posielam zimu........vraj na kupalisko...tu možeme len snivať 😝 ..ale vraj sa má otepliť a na konci týždna 33 hlásia....no tak to je už privela 😝

utka
4. júl 2011

@denisenko tak pošli teplo, my pošleme trochu zimy a budeme si fifty-fifty!
@jacka my sa na logo učíme "l" v strede slova,ale Viki to pri rozprávaní nepoužíva, len keď cvičime ☹...
A s tými vysokými nárokmi som to nejako nepochopila...Kto na koho kladie???
Nerobievate zapekané zemiaky so šunkou, syeom, smotanou? Manžel také jedol v robote na obed a chutilo mu to a mám to urobiť... 😕

utka
4. júl 2011

@denisenko tak pošli teplo, my pošleme trochu zimy a budeme si fifty-fifty!
@jacka my sa na logo učíme "l" v strede slova,ale Viki to pri rozprávaní nepoužíva, len keď cvičime ☹...
A s tými vysokými nárokmi som to nejako nepochopila...Kto na koho kladie???
Nerobievate zapekané zemiaky so šunkou, syrom, smotanou? Manžel také jedol v robote na obed a chutilo mu to a mám to urobiť... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre