Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
24. aug 2011

@jacka Budúci víkend bude Viki vo ZV aj s manželom. prídu domov až v piatok 2.9.
Dobrú nôcku

utka
25. aug 2011

Dobré ránko!
Už len dnes v práci. Poobede sa ide za mojím zlatíčkom a zajtra na chatu. Huráááááááááááááá...

jacka
25. aug 2011

dobré ránko..... 😎

@utka super 🙂 🙂 .....a kam idete na chatu?

už by tieto horučavy mohli skončiť 😝 😝 😝 ...................či nie leni?

utka
25. aug 2011

@jacka ešte nech je teplo...Ideme na Habovku-západné Tatry.

leninka75
25. aug 2011

ránečko!!..........jééééj susedia čerpú žumpu...to je smrad, že by jeden pad 😀 😀 😀 😀 ..........to sa môžem rozlúčiť so sviežim ranným vzduchom 😝 😝 😝 😝 ................poraďte čo variť 😒 😒 .................

leninka75
25. aug 2011

@jacka .........detičky spinkali dobre také vykupkané? 🙂 ..........ešte nech je teplúčko aj cez víkend a potom čav leto, stačíi tak okolo 25 st.

jacka
25. aug 2011

@leninka75 ale čoby dobre spinkali...... 😠 😠 ...Peťka som hladkala skoro celu noc....a Maťko sa nasáčkoval ku nám..... 😝 😉 ..................super susedia 😠

@utka tak si to užite 🙂 🙂

utka
25. aug 2011

@jacka to máte v noci veselo teda...
...a ďakujeme, dúfam, že bude dobre...
Mne by tiež vyhovovalo, že cez víkendy tých 32 stupňov a cez týždeň stačí aj 25...

leninka75
25. aug 2011

@jacka ..a neuchlipkáva si Peťko nenápadko z tvojej kávy? 😉..........ako často pečieš chlieb v pekárni??

leninka75
25. aug 2011

...dnes určite príde nejaká búrka......nejako sa zbiehajú mraky už od rána .......

jacka
25. aug 2011

@utka dufam že jedného pekného dna s toho vyrastú 😉 ................si to dobre vymyslela s tým teplom..... 🙂 ...........to idete s nejakou partiou?......


@leninka75 ......skor neuchlipáva.........ale pije v dúškoch 😀 😀 .....................to je krásne jasno....a horúco...pojdeme sa zas kupať.............................nám tu asi čistia kravín alebo čo...strašný smrad 😠 😠 😠

utka
25. aug 2011

@jacka áno, partia. Kamoši a kamošky z intráku a školy /manželovej/. Už sme boli raz kedysi dávno, ale teraz budeme skoro všetci s partnermi a deťmi. Bude nás tam 17 dospelých a 9 detí...

utka
25. aug 2011

Tak sa majte krásne a držte päste, nech je všetko ako má byť. Papa

denisenko
25. aug 2011

ahojte..... 😉 nejaká som dneska totálne zmorená..... 😝 fuj, teplo, treplo teplo....a ešte k tomu je aj teplo 😝

@jacka@leninka75 u vás sa dneska asi niekto dohodol s tým puchom..... 😀 to nezávidím, hlavne ked stojí vzduch.... 😀
@utka užite si pekný víkend 😉

včera som volala s Niskom, teda viac so starkou, lebo on 5 minút neposedí.....vravela, že ju prehána na bicykli...si to s ním užijú 😀 😀 😀 😀

utka
25. aug 2011

@denisenko ďakujem!
U nás je to s telefonovaním to isté. Viki nemá nikdy čas. Len povie, že ahojte, musím už ísť a je to!

denisenko
25. aug 2011

@utka oni su asi dohodnutí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. aug 2011

@denisenko ..to vieš vôňa vidieka!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ..............už más fajront??... 🙂 .......mne tiež teraz Lilka dobehla z vonku, že daj mi rýchlo niečo jesť, nemám moc času idem s babkou a dedkom do rieky 😀 😀 😀 ........som len oči pleštila 😀 😀

@jacka..tak mu aspoň rob tú bez kofeínu 😀 😀 😀

denisenko
25. aug 2011

@leninka75 raz darmo, ked majú stále tolko roboty, ako možu mať čas???? 😀 😀 ..že vona vidieka....ja tomu hovorím, vona domova..... 😀 😀 😀 😀 😀 ha, ha....fajront...o siedmej som tam zas..... 😝 nechce sa mi,ale budem musieť ešte pár dni vydržať, potom sa začnem v poradni sťažovať..... 😉 😀

leninka75
25. aug 2011

@denisenko ........nejako sa strácam, ty chodíš do práce 2x - ráno a večer? 😨 .............chceš ísť na PN? 🙂 ..ako vlastne prežívaš toto tehu??..........podobne ako pri Niskovi, či je to iné čo sa týka pocitov a všetkého okolo??..

leninka75
25. aug 2011

@jacka...dúfam, že Peťulko bude lepšie spinkať.......inak má u mňa odložených päť a dvadsať 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. aug 2011

dobrú noc!! 😔

denisenko
26. aug 2011

dobré ránko.... 😉

denisenko
26. aug 2011

@leninka75 veru,chodím do roboty 2 x denne...... 😝 😝 😝 😝 cez den je to celkom ok, ale tie večere...no viem, si predstaviť aj prijemnejšie strávený večer.... 😖 čo už.... ☹ nejaký velký rozdiel medzi Deniskom a teraz nevidím, len napr. pri Niskovi som nemohla niektoré veci ani cítiť, teraz možem všetko...ale zas mávam kamene v žaludku a kyselinu a pri nom nie..... 😀 inač som úplne v pohode, aspon zatial..... 😉 len tá únava.... 😠 fuj, další horúci den pred nami....tak sa podme variť..... 😝 😝 😝 😝

jacka
26. aug 2011

ahojte...... 🙂

@leninka75 tak v tom prípade možeš prísť...zaspal len okolo 10 večer 😠 😠 😠 ...............a Maťko ešte sinká 😵 😵

@denisenko ja ani tehotná nemusím byť a ide mi to už 😝 😝 ......u vás je kolko?...............

leninka75
26. aug 2011

ahojte!!!!........čaká nás predĺžený víkend ...jupíííííííííííí......nebudem toľko sama 🙂 🙂 🙂 🙂 ....

@denisenko .....to ti verím, že večer do práce sa ide horšie ako ráno 😝 ..........na tie pocity som sa pýtala, lebo ja som si druhé tehu ani nestihla vychutnať pri našej Lilke čo sa stále chce len hrať 😒 .........čo ideš variť??

@jacka..tak ako?.....dobehnem, či netreba??? 😀 😀 😀

babuľky vydržte od zajtra budú teploty klesať......

jacka
26. aug 2011

@leninka75 dobehni...čakáááááme 🙂 🙂 🙂 ....................vy sa aj niekam chystáte?

my sa chystáme na letecké dni na Sliači.....len neviem či je to dobrý nápad v takejto horučave 😔

leninka75
26. aug 2011

@jacka ......zasa zle spinkal? ☹ ........ani neviem či niekam pôjdeme..muž sa síce pýtal, že čo...ale nejako neviem...zatiaľ máme s Lolkou obmedzené možnosti........zajtra sa naši vracajú z dovolenky, tak možno skočíme ku nim 😝 .....fakt neviem čo 😕 ............a vy choďte, už nebude tak horúco..teda aspoň Iľko hovoril 😉

jacka
26. aug 2011

@leninka75 že heslo meteorologov...............mýliť sa je ludské 😀 😀 😉 ..........................ved uvidíme...čo a ako.......
ideme sa pomaličky chystať..........pojdeme na kúpko.......asi posledný krát

jacka
26. aug 2011

pekný víkendík ...............dufam že už nie taký horúci 🙂 😉

denisenko
26. aug 2011

ahojte.... 😉
@leninka75 no u nás trochu kúria...stále vyše 34....vraj zajtra príde nejaká burka a možno sa ochladí na 28, ale to len na ten jeden den....potom zas teplo..... 😝 😝 😝 Iľka som dnes ráno videla aj ja....dúfam, že také počasie bude aj tu..... ☹
@jacka a kam chodíte na kupko?????
@leninka75 predlžený víkend? ani neviem, je nejaký sviatok, či? 😕 ja sa teším, že ked prestanem pracovať, tak ešte len potom si to tehotenstvo užijem..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre