Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. sep 2011

@jacka ja som bola birmovná sestre moho muža....tam treba len niekoho, kto má 18 rokov, nemusí byť krstný rodič....ani rodičov netreba, ale jasné, že vždy sú tam.... 😉

jacka
26. sep 2011

@denisenko aha ....tak si zas niekto vymýšla...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 .................jáááááj

len pekne hod foto.....nech vidím tú veľrybu 🙂 😵 😉 ....uvidíme či hovoríš pravdu 😀 😀

skúšala som aj v DM....ale tam toho mali vždy pomenej........ale chutia mu tie ...akože BEBE keksy....schär či tak nejako....si zlatá 🙂 😵

denisenko
26. sep 2011

@jacka no, to je tuším ono...ja to kupujem Samkovi...len je to drahé jak fras..... 😠 😝

denisenko
26. sep 2011

@jacka fakt neviem, čo kupujú rodičia detom, ktorí na to jednoducho nemajú..... 😠

jacka
26. sep 2011

@denisenko vieš čo tak toto ani ja netuším........chudence deti ☹ ..akoby si tú hnus chorobu vybrali samy ☹ ........však len múka aká je drahá....aj na predpis 😝

jacka
26. sep 2011

idem volať deti dnu....a večeru a kupať..a spať...hurááá 😀 😀

jacka
26. sep 2011

@denisenko som kúpila v tescu múku na chlieb aj bola už aj s drožím a so všetkým......a je celkom fajn..Peťko mi aj korky spapá a nie je taký tvrdí ....poznáte to?

bubba
26. sep 2011

@denisenko jak veľryba??? a hlavne že v detskom tepláky kupuješ...a ináč mne ten moj tvrdí to isté o tých teplákoch :D neviem či preto,že v inom ma pomaly ani nevidí 😀

bubba
26. sep 2011

@jacka nepoznám,to čo je za múku?to by som vyskúšala... ako sa to volá?

utka
26. sep 2011

V šoľnej jaskyni bolo dobre. Boli sme tam iba my dvaja. teta nám pustila na CD rozprávky a 45min. sme oddychovali. Viki sa tam hral ako v piasku. Páčilo sa mu, vraj ešte pôjdeme...
Závidím vám kupovať veci v detskom oddelení 😒 ...

jacka
26. sep 2011

@bubba myslíš tú chlebovu??......SEKOWA biely ranajkový chlieb....bezlepkový......stači pridať len vodu.....celkom je fajn......http://www.sekowa.de/produkte_auswahl.php?pr=0

@utka super ......že sa páčilo.....ja som tiež rozmýšlala.....ale nejak som rada že žijem ☹
tak to sa aj ja závidím......boli časy boli....😝

jacka
26. sep 2011

dobrú...... 🙂

utka
26. sep 2011

@jacka dobrúúúúú...

jacka
27. sep 2011

ahojte.....

to už ostanú takéto zimy?.....fuj a tá hmla vonku 😝 😝 ...zlaté leto 😉

utka
27. sep 2011

Ahojte!
@jacka veru fuuuj! Ráno mám zahmlené okno na aute a nie a nie ho odhmliť. Som dnes nevidela ani na krok ☹...

jacka
27. sep 2011

@utka tak to nezávidím...... ☹ .....ráno našťastie chodí muž s Maťkom........poobede je krásne 😎 😎 ....mohlo by to byť až do Vianoc a potom znova 😀 😀 😉

jacka
27. sep 2011

žienky kde ste????.....a kde nám zmizla letty?????????????

utka
27. sep 2011

@jacka ja som tu 😉. Bola som na obede...na šalátový tanier...mňam!

jacka
27. sep 2011

@utka ....vravíš že mnam......to čo bolo?....nepoznám 😅

jacka
27. sep 2011

no tak sa ideme po maličky chystať.......Maťko sa ma už určite neviem dočkať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. sep 2011

ahojte.. 😉
ja od samého rána tak desne kýchám a tečie mi z nosa, až sa tomu sama divím....už len rozmýšlam, či alergická reakcia na niečo alebo nádcha????ani Niskovi nič nie je, tak kde by sa vzala???
@jacka no ako Maťko? mne učky hned zvestovali, že Denisko im povedal, že zajtra nepríde, lebo ide s maminkou do Bolzana,.,,a vlakom..... 😀 mám volkno, idem na tú diabetologickú prenatálnu poradnu a taký blbý teermín, že sa mi neoplatí dať ho do školky....... 😠 ...tu múku nepoznám....díky za tip.... 😉
@utka to ste boli v Blave? pekne že sa 45 minút len tak sám hral s pieskom....... 😉 nemusíš závidieť to detské oblečenie...mne je niekedy luto, že tie najkrtajšie kúsky nerobia v mojej velkosti....škoda.... 😖 zajtra si ale pojdem asi pozrieť tehu rifle, treba sa pripraviť, už dlho tieto posledné rifle a aešte jedny nohavice dobré nebudú...a potom len tepláky, ale do práce a medzi ludí sa mi to moc nehodí...... 😀
@bubba žeby to bol tým, že doma len v teplákoch????? ...isto nie, to preto, že oni nás majú radi aj vo vreci..... 😀 😀 😀

letty sa asi dohodla s aninkou...... 😠 😠 😠 😠

jacka
27. sep 2011

@denisenko ...mami ved som ti vravel že máš prísť pre mna ako pre posledného....... 😀 ...bolo totižto ešte zamknuté 😀 😀 😀 ..................ešte sa pohral na ihrisku...a. bolo dobre 🙂 .............Nisko je beťár.... 🙂 ...sa mu nechce do školky? 🙂
a kedy budú tie fotky.... 😵

jáj veru......východ hodil na nás bobek ☹ 😠 😠 😠

utka
27. sep 2011

@denisenko áno, to sme boli tu, neďaleko v tej jaskyni...
Dnes idem na Taebo a zajtra na 80 minutovú relaxačnú masáž 😉 . Už sa tešííííím!!!

denisenko
27. sep 2011

@jacka a čo pre neho chodíš tak skoro? my byvame prvý v školke a prvý chodíme aj domov......ale oni už čakajú v šatni, takže to máme jedno, či prvý alebo posledný 😉 o rok pojde už aj Peťko, či ostaneš s ním doma na predlženej, kedže je celiatik? 😕
@utka joj, masááááááž......len snívam....... 😵

utka
27. sep 2011

@denisenko no ja som si ju kúpila na zľave dňa...za 10€,ale je to v kozmetickom salóne, tak som zvedavá...
Idem cvičiť.Papa

jacka
27. sep 2011

@utka tak to by som aj ja šla na takú masáž....jáááááááááj 😵 😵 😵 ......................ako bolo......trošku sme závideli 😉 🙂 ....

@denisenko .....ked je neviem čo mám robiť......rada by som s ním ostala...aspon do 4 roku.....ak pojde Maťko do školy tak to by mi bodlo byť s ním........ani neviem ako sa to vybavuje..... 😔

jacka
27. sep 2011

detičky už spinkaju......to je ticho........ 🙂 🙂

dobrú noc......

utka
27. sep 2011

@jacka na masáž idem až zajtra...
Dnes som šla na Taebo, prišla som tam, a že nebude, lebo precvičovateľka mala nehodu☹. No som sa aspoň prešla. len dúfam, že to nie je nič vážne ☹...

leninka75
28. sep 2011

ahojte!!.........a to čo, že zatiaľ nikto?? 😕 😕 😕 ...............

@denisenko .....to už diabetologická poradňa?? 😨 ...nejako to letí, veď o chvíľu rodíš!! 😉

jacka
28. sep 2011

ahojte......

@utka dufajme.... ☹ .......som myslela že to si šla včera...no čo už

@leninka75 ahoj..... 🙂 ako sa máte? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre