Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
6. okt 2011

ahojte 🙂
@utka tak je Viktorko statočný, ako sa drží, neprekáža mu sadra?
@leninka75 ako sa má lolka? ty aj niečo stihneš, ked si s lolkou sama, lebo ja teda nič moc, v postielke matko nebude, je celý cas pri mne a pri nom nič neurobím 😝 a keď spí, tak neviem, čo skôr 🙄
@aninka29 nech sa drobec rýchlo uzdraví

utka
6. okt 2011

@leninka75 naši majú pracovné zošity...
@letty86 už si ako tak zvykol,ale je nervozny, keď ho pod ňou svrbí...

leninka75
6. okt 2011

@letty86 ..ahojky!! 🙂 .............zatiaľ stíham, lebo Lolka spáva doobeda od cca 9:00 do 11:00, takže tosa dá aj upratať aj navariť.....no a poobede si vie ešte zdriemnuť tak na polhoďku niekedy okolo 15:00....ale riešim to tak, že varímkaždý druhý deň a každý prvý upratujem........inak máš pravdu, že keď tí naši drobci nespia, tak sa nič moc urobiť nedá...Lolka tak rýchlo lozí, že až nechápem...a jasnačka, že ju zaujímajú také veci, čo pre ňu veľmi nie su..ako Lilkine pečiatky a pastelky a podobne...a všetko samozrejme šup do pusky....už som jej z pusinky vyťahovala kúsky igelitu, nálepky, kúsky gumy čo oodhryzla Lilke, čajovú sviečku a čo ja vie čo ešte...toto som pri Lilke nemala,ona nič nedávala do pusiny..a Lolka sa mi už aj piesku najedla 😅 😅 😅 .....kojíš ešte??....dávala si Maťkovi už rajčiny a hrozno?...

leninka75
6. okt 2011

@utka ..ktorú rúčku to má vlastne zlomenú?..už ho to nebolí?

letty86
6. okt 2011

@leninka75 aj my sme platili za zošity, tak to budú zrejme tie pracovné 😅
Maťka ešte kojím, ale potrebujem ho odstaviť, ale neviem, ako na to ☹ cez den papá, 2-3krát, ale v noci sa budí aj 6krát 😖 , bola som veľmi unavená, tak som si dala zobrať krv, som myslela, že mi chýba železo, ale zistilo sa, že mám zlé pečenové testy, tak aj preto môžem cítiť tu únavu a aj preto by som ho mala odstaviť, aby som mohla brať lieky...už som skúšala aj mliečka, bebu, nutrilon, sunar, žiadne nechce 😢 tak neviem, ako to urobím 😢 😢
rajčiny som neskúšala, ale u svokry jedol hrozno, veľmi mu chutilo
maťko vstáva okolo pol siedmej a zaspí okolo pol deviatej, ale nespí ani hodku, tak veľa toho nestihnem, potom spí poobede okolo pol druhej, to už si pospí dlhšie....ja robím všetko, ked je manža doma
jaaaj, malý je zlostný, už som dopísla 😝
ozvem sa, keď mi to bude umožnené 😀

jacka
6. okt 2011

ahojte,,,,,,,juj ste toho popísali........ked budem stíhať tak si vás prečítam 😉

leninka75
6. okt 2011

@letty86 ....teda a to z čoho sa mohlo stať,nevieš?.......ja veľmi s odstavovaním skúsenosti nemám..Lilka sa tak sama od seba.......a ako bude s Lolkou uvidíme.......Maťko sa často budí v noci ☹ .ani sa nedivím, že si unavená.....to si vždy cucne a zaspinká, či je aj trošku hore?.......

leninka75
6. okt 2011

@jacka .......čo bolo s tebou?

utka
6. okt 2011

@leninka75 má zlomenú pravú ☹. Našťastie ho to nebolí. Zajtra ideme na kontrolu, na RTG a dosadrovanie...

denisenko
6. okt 2011

ahojte.... 😉 baby. chcem sa len spýtať.,......kolko zubov má mať DEnisko? včera večer prišiel z postele, že mami, mám nejaké dierky v puse....už som chytala hysáky,m že afty......posvietime baterkou a čo nevidím? rastie mu zub....teda už je vonku........nemali by mu pomaly začať vypadávať? a kolko je vlastne všetkých mliečnych zubkov?????

denisenko
6. okt 2011

@aninka29 no čo, pridáš sa? 😉

denisenko
6. okt 2011

tak...už som to zistila.......mliečny chrup má 20 zubov a mal by byť kompletný približne v 2,5 roku.... 🙂 tak prečo Deniskovi rastie 21-vý zub? už je polovica vonku....teraz to vážne nechápem............. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ prerátala som mu zubky asi 100 krát....21 kusov 😕 😕

utka
6. okt 2011

@denisenko Nechápem...a je to stolička? Tak mu asi rastie už taký dospelácky...

denisenko
6. okt 2011

@utka hej, stolička.... 🙂

denisenko
6. okt 2011

tak sme zistili, že trvalé zuby vyrastú ako prvé 6-tky....čiže je to správne...len mu ho budem musieť dať radšej asi zapečatiť, kedže je vonku tak skoro....... 😵 z Deniska už bude naozaj velký chlap s trvalým zubom........ 😀 😀 😀

jacka
7. okt 2011

ahojte..... 🙂

jacka
7. okt 2011

ja som včera písala do cvok...prišiel Peťko.....dal mi to do modrého pola .....a zrazu to bolo fuč 😠 😠

@aninka29 .......dakujem za chlapcov.......celá mama 😀 😀 😀 ......ako často chodíte na logo?........ja som zapísala tiež Maťka do tanečnej aj na výtvarnu .......ale to v rámci školky.....inak by sa mi to ťažko ked mi nemá kto strážiť Peťula...........žeby tretie......to by bola paráda........... 😀 😀 😉 ....sa ani nenazdáš a budete piati 😉 😉

@leninka75 Peťulo ešte nerozpráva......teda snaží sa.....ale meno isto iste nepovie......ani Maťko ešte takto nerozprával.......a nejako to ani neriešim...... 😉 .................

@leninka75 o zošitoch neviem nič....nikto nepovedal.....nič......

jacka
7. okt 2011

@denisenko ....veru velký chlap.....no ja som mu ešte fakt nekukala do pusiny.....ale tiež by som chcela zapečatiť.....ak sa podarí 😉

bezlepková torta:
200 g pohrubej múky alebo bezlepkovej...dala som promix uni
150 g práškový cukor
5 vajec
10 polievkových lyžíc oleja
10 polievkových lyžíc vody
1/2 prášku do pečiva
môže sa pridať kakao
a ak chceš orechový korpus tak si dáš napríklad 100 g orechov a dosypeš múku, aby to malo 200 g to je celé
nedávala som orechy nelúbim ich 🙂

jacka
7. okt 2011

@utka no ako u dr.?........ako si sa rozhodla dáš ho do školky?

jacka
7. okt 2011

@letty86 len prídi 🙂 🙂 ........no s tým odstavovaním ti nezávidím.....bude to ťažké ☹ ......škoda že sa to nedá inakšie riešiť 😒

jacka
7. okt 2011

dufam že som na nikoho nezabudla...... 😉

teda vonku riadna tma..... 😝

letty86
7. okt 2011

ahojte 😉
@leninka75 len si cucne a spinká. bolo mi povedané, že som mohla prekonať žltačku a neviem o tom, na budúci týždeň mi zoberú krv a zistí sa to, ináč tiež neviem z čoho, veľa liekov som nikdy nebrala a alko skoro vôbec nepijem, tak neviem...mala by som držať diétu, nič mastné, sladké, musím to ešte preštudovať ☹
@denisenko moja viki má už všetky 6tky, vyšli jej už minulý rok, ale tusím, že som o tom aj písala a vyšli jej veľmi rýchlo, minulý rok v marci sme boli na kontrole a nič nevidel a koncom leta sme išli opäť, aby sa na ňu pozrel, lebo sme videli, že sa jej už hore prerezávali, tak aj bol dosť prekvapený 😅 a teraz jej vychádza dolný rezák, vyzerá to čudne, lebo mliečny ešte má, ale dr. povedal, že je to o.k., že ten mliečny nebude ťahať, že ho ten nový postupne vytlačí
@jacka asi sa potrápime ☹

leninka75
7. okt 2011

ahojte!!...aj u vás je také smutné počasie? ☹ ........ja chcem späť babie leto!!!...

babuľky, tak vy už máte "dospelákov" zubatých!! 😵 😵 😵 .......ja som si tiež myslela, keď Lilke vypadli dolné jednotky, že sa jej začnú tlačiť trvalé šestky, ale nič......dávajú si na čas!!! 🙂......

@jacka ..a už bol Maťko na nejakom krúžku??...

@letty86...mne by chýbalo najviac to sladké ☹

@utka ..no ako?...

letty86
7. okt 2011

@leninka75 ved aj mne ☹ ale možno konečne schdnem, som si čítala, čo sa pri tej diéte nesmie a sme, no mám dosť 😝
lolka ti papá pekne, môj maťko začal vymýšľať, keď sme boli u svokry, začal štrajkovať a okrem jogurtu a ovocia nechcel nič papať ☹

letty86
7. okt 2011

@leninka75 my máme zatiaľ pekné počasie, slniečko svieti, ale uvidíme, kedy sa to zmení 😕

leninka75
7. okt 2011

@letty86 .......juj to schudnutie!! ☹ .....ale veď ty si chudučká, či ešte sa ti zdá, že niekde by bolo treba??.........moja Lolka je srandovná s jedením 🙂 ...keď dám obom pribináka Lolka si svojho rýchlo zje a ešte stihne zjesť aj polovicu Lilkinho 😀 ...a tak je to so všetkým...minulú sobotu sa mi najedla bryndzových halušiek 😀 ......dnes varím kaputnicu, tak počítam, že aspoň skúsi 😀 😀 ................včera Lolka objavila schody do detských izieb a už sa tak štverala..doteraz som ju nechala samú loziť kde chcela, ale už musím byť pri nej.......včera bola u mňa kamoška s rovnako starou dcérou ako je Lolka.....tá moja drnda bola srandovná..obložila sa hračkami a sedela ako kráľovná a len číhala, ktorú hračku si malá Karin vezme a hneď po nej štartovala 😀 😀 😀 😀

letty86
7. okt 2011

@leninka75 zlatá je lolka 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 tak tak, poklady si treba strážiť 😅
ja som tiež bola prekvapená, ako maťkovi išlo lozenie po schodoch, u svokry som len zírala 😅
jaaaj, chudá nie som 😒 ale chcela by som, ale nič preto nerobím, tak sa môžem len na seba hnevať, moja pevná vôľa je preč 😕 neviem, kde ju mám hľadať, neodišla niekde na západ 😅

leninka75
7. okt 2011

@letty86 .......no neviem či sa nestretla tvoja pevná vôľa s mojou a nezdrhli spolu potvory!! 😀 😀.......vy o chvíľočku oslavujete rôčik!! ..a my za trošku väčšiu chvíľu 😉.....nezdá sa ti, že to neskutočne ubehlo!!!....takto pred rokom sme tu ešte behali pupkaté, teraz už detičky budú mať rok.........už vieš čo dostane Maťko??..

letty86
7. okt 2011

@leninka75 aj ja to vidím na spiknutie 😀 😀, asi je im spolu dobre 😝
veru, na budúci týždeň ma maťko narodky a zbehlo to kozmickou rýchlosťou, neskutočne rýchlo ☹
kúpila som mu oblečko a autíčko, vôbec sa v chlapčenských hračkách nevyznám 😕 ešte musím presondovať

leninka75
7. okt 2011

@letty86 ....my zasa máte toľko kadejakých hračiek po Lilke, že neviem čo kúpime 😕 ....ideme sa chystať do škôlky...pa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre