Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
7. okt 2011

Ahojte.
Rúčka dosadrovaná...v utorok ide už do škôlky 😉. Bola som tam a učiteľka zlatá, že jasné, že môže chodiť, že však nebude prvý so sadrou a ony mu pomôžu. Takže tak...Aj tu je škaredo, zima a leje ako z krhly...

aninka29
7. okt 2011

ahojte 🙂
u nás dnes ešte svieti slniečko 😎 ......ráno som kukala teleráno a tam pršalooooo.....aj u nás bude 😝
@jacka veru..chalani sú po maminke.....ale aj po tatikovi 😵 😵 😵 😵 ...........ja chodím na tanečnú aj so Sabkou....teda hneď po škôlke ideme do mesta odviezť Simi do školy....a my so Sabkou potom ideme za ten čas na neďaleké ihrisko,kým Simi cvičí....a potom zas pre ňu......doteraz bolo fajn,vonku krásne....ale keď bude chladno,tak to asi so Sabkou skončíme v nejakom obchoďáku 😝
žienky.....tak môjho synovca nakoniec neoperovali....vraj to má "pekne" zlomené.....ale musí chúďatko ležať minimálne 6 týždňov v nemocke s priviazanými obomi nôžkami vo vzduchu...ani pohnúť sa nesmie.....zlatinko moje malé ☹ dnes som s ním volala,taaaak mi plačkal do telefónu 😢 😢

utka
7. okt 2011

@aninka29 chúďatko malé!!!A to je v nemocke sám bez maminy, keď tam musí byť tak dlho??? Ja si neviem predstaviť, že by bol Viki sám. A to sme tam boli len krátko...Mal na izbe 12, 14 a 15 ročných chalanov. Boli zlatí, ale aj tak by mu nepomohli, keby tam bol sám, lebo jeden mal zlomenú nohu, druhý ruku... Ach jo ☹.

jacka
7. okt 2011

@aninka29 ja ked som bola s Peťko v nemocke tak tam bolo presne také staré dievčatko ako Peťko a malo zlomenu nohu a mala tiež obe hore....6týždnou velmi plakala.....ale dr., jej povedal že takéto deti si den dva poplaču a potom že si zvyknu a su statočný 🙂
ved ja som už dávno nedávala foto.....

škoda že je tak hnuse...musíme byť zatvorený dnu 😝

jacka
7. okt 2011

@utka to je super že mu učitelky pomožu 😉 ....ako sa mu spí?....

jacka
7. okt 2011

tu je foto z tortičky........ 🙂

zajtra ideme ku našim....dufam že slniečko vykukne 😒

jacka
7. okt 2011

pekný víkedník...... 🙂

denisenko
7. okt 2011

@jacka hm....dala by som si.... 😉

denisenko
7. okt 2011

@jacka díky za recept...jednoduchý..... 😵

jacka
7. okt 2011

@denisenko hocikedy..... 😵 ...veru jednoduchý a fajný 🙂
inak ostal dala som mu to do mrazáku..... 😉

jacka
8. okt 2011

ahojte.....

aj ja chcem babie leto.......taká kosa...krásnych 2st 😠 😠 😠 😠 😝 ...........ja som dolámaná Maťko sa ku mne v nooci nasťahoval.......

aninka29
8. okt 2011

dobré ráno 🙂
včera večer zima ako v Rusku a dnes krásne slnečné ráno 😎
@jacka pekná tortička 😵 určite chutila..si šikulka 😵 ...............Peťulko si už zvykol na novú stravu?...a ešte som chcela...keď vidí jesť Maťka niečo iné ako má on?...nemáš s tým problém?
@utka zatiaľ je tam s mamkou.......vo štvrtok im došiel domov tatiko narýchlo..keďže je tiež vonku s mojím manžom,ale 6 týždňov byť doma nemôže ☹ maximálne 2......tak neviem ako sa to spraví....keďže doma majú ročného synčeka 😖 .....

jacka
8. okt 2011

@aninka29 dakujem.... 😉 možem sa vydávať 😀 😀 😀
ked vidí čo je Peťko tak to zje aj Maťko....ale naopak je to horšie....sladkosti mu chutia.....aj koláče sú celkom fajn......len ten chleba....to nezje ani Maťko......ale Peťko si celkom pekne zvykol na neho......
vy sa ako máte?

aninka29
9. okt 2011

dobré ránko 🙂 ....nemôžem spať 😝 ....
@jacka to je super,že si Peťulko zvyká 🙂 ...ja som tak minule rozmýšľala,že ak by sa to stalo u nás jednej z kočiek,tak to by sme na tú stravu prešli asi celá rodina povinne 😒 ani predstaviť si to neviem........
včera sme boli pozrieť synovca v nemocke......ach baby.....čo som si myslela,že plakať nebudem,hlavne nie pred ním,nech ma nevidí......to sa proste nedalo....ja keď som ho chudáčika zbadala ležkať,ja som sa rozrevala,ale strašne 😢 som nevedela zadržať slzy.......ale je hrdina....len si musí zvyknúť......nožka ho bolí,dosť plače...nedá sa mu spinkať... ☹ lekári vravia,že prvý týždeň je najhorší,že potom už bude dobre....uvidíme čo bude v pondelok...lebo jeden lekár vraví,že operovať,druhý nie.........

aninka29
9. okt 2011

@denisenko už ti niekto povedal,čo to bude? 🙂 ............môžme hodiť tipy..........začnem............vidím to na chalana 😉 ak sa mýlim,tak končím s bosoráckym zamestnaním 😀 .......lebo už raz som sa sekla pri mirri

jacka
9. okt 2011

@aninka29 čo sa deje....že tak skoro ráno píšeš? 😕 😉

sme mali zlú noc....na Maťka niečo lezie...hrdlo že ho bolí aj soplíky tečú......trošku sa ochldí... a aha 😝 😝

@aninka29 to je nožné aby ste prešli všetci na túto stravu...Simku by si okrátila...napr nemohly by ste na pizzu, na zmrzku,do cukrárni ....ani lentilky by nesmela........mám pokračovať?......snažím sa variť aby Peťko nebol okrátený.....ale tie sladkosti za vela nestoja........a aj tá muka a cestoviny sú dosť drahé.......a máme na to limit do mesiaca a to nemožme prekročiť.....nie je to také jednoduché...... ☹

utka
9. okt 2011

Ahojte. Už sme doma. Boli sme vo ZV. Manžel bol nachladnutý už od pondelka, teraz to chytilo mňa a už má soplík aj Viki ☹. Dúfam, že to bude OK, lebo v utorok už ide do škôlky...
@jacka pekná tortička, určite bola mňam. Vikimu sa spí už dobre, už si zvykol...

aninka29
9. okt 2011

@jacka normálne som sa zobudila vyspinkaná 🙂 ....ale už som k.o. 🙄 🙄 🙄 ....
Simke vybehla teplota počas dňa....teraz nemá.....uvidíme aká bude noc,a aké ráno....keď bude v pohode,tak ju dám do škôlky....pre istotu už máme veci nachystané...nech sa nenerváčim ráno 😀
@jacka ja viem je to ťažké......ja sa vôbec nevyznám v tomto...kolko čo stojí......určite dosť........je to škrt cez rozpočet,že ☹ ...
baby,ja som už normálne zapla kúrenie....aj včera aj dnes......kosa.......
idem ja do spršky....do pol osmej nejak vydržím a ideme do hajan........dobrúúúúúúúúúúúú 😔 🙂

jacka
9. okt 2011

@aninka29 treba si zvyknuť...radšej to nechci 😉
aj ja som Maťka zbalila.....uvidim ako sa vyspinká....ale soplíky má.....trošku sa schladí a hned je tu choroba... ☹ .........................tiež kurime.....kosa riadna ...ráno len 2 st.......som nachystala aj pančušky do školky ..uvidíme ako bude.........nemusí sa doraziť.....ešteže zatial Peťkovi nič nie......
dobre sa vyspinkaj......

@utka dakujem...bola fakt dobrá...ale bála som sa riadne.......že čo to bude.....a ked Maťko začal vylizovať tak som vedela že to bude jedlé........hej...už si vzvykol?.....som zvedavá ako mu bude v školke.......a zajtra si s ním ty doma?

dobrúúúúú.....

aninka29
10. okt 2011

dobré ránko 🙂
@jacka aj Simi už nosí pančušky....už taký týždeň........keď ona chce stále len sukničky a šatičky....tepláky nemala v škôlke ani raz 😀
kávička dopitá.....idem budiť deti 😉

jacka
10. okt 2011

ahojte....

@aninka29 tak sa chce parádiť...ved je už velká slečna 🙂

Maťko školku v noci vyriešil....zvracal, grckal....že ho bolí bruško..........a ešte stále spinká......som ho nechala doma-----zlatíčko ☹

dobrá kosa 😝 😝....normálne je pod nulou...😝

utka
10. okt 2011

@jacka dnes som ešte na OČR. No som zvedavá aj ja ako v škôlke, ale kamoška Natálka ho bude chrániť, lebo je z toho hotová...ju to bolí ešte viac ako jeho. Už keď sme boli na ihrisku, tak ho obskakovala...
Vraj je nejaká viróza, vracačky a hnačky ☹...
U nás je 6 stupňov a chvalabohu kúria aj nám...

leninka75
10. okt 2011

ahojte!!....pomóóc choroby útočia!!!......Lolka má nejaký zapchatý noštek, celú noc zle spinkala ☹ ..........

@jacka ..ako sa máte? 😕

@aninka29..nechala si Simku doma?....

@utka...už má Viki na sadre ajniečo namaľované? 🙂...

utka
10. okt 2011

@leninka75 jasné...ja som mu musela srdiečko s textom s láskou mamina...tatino mu nakreslil gormita...ja som mu ešte včera zase kvietok a štvorlístok 😉...

jacka
10. okt 2011

@utka Natálka je spolužiačka?......držím palce na zajtra 🙂 ---ale on ja statočný určite to zvládne...................tvoj muž namaloval gormita???:....noooo...dobrý je 🙂 ...inak....to sú riadne príšery...ja by som to nikdy nekupila 😠

@leninka75 zobudil sa o 8h 😕 ...musel byť unavený....a hned že ideme do školky...ja mu že nie...že ked ho už nebolí bruško tak zajtra.................za 5min. hovorí...maminka...mna bude bolieť bruško celý den 😕 😠 ............navarila som mu repíkový čajík......ten mu pomože.....už sa tu šantia že chce ísť von 😠

leninka75
10. okt 2011

@utka ...fíha, to vyzerá na chodiacu galériu 🙂 ...čo sú gormiti? 😨

@jacka......zlatý je!!!....len nemá úplne jasno v tom či chce ísť do škôlky, či byť doma 😉

neviete mi poradiť nejakú fintu, aby som Lolku udržala v noci prikrytú?

utka
10. okt 2011

@jacka sú to príšery, ale Viki sa s nimi rád hrá. má ich 34+3autíčka...
@leninka75 vyhľadaj si to na google... Nie sú to bohvie akí krásavci...no čo už?
Viki má teraz takúmániu:Gormiti, Transformery, Hero Factory...
A s tým prikrytím ti neporadím, lebo aj Viki je stále odokrytý a ja pendlujem v noci zakryť ho. Skús spací vak, ale mne v tom Viki spávať nechcel...

leninka75
10. okt 2011

@utka ..aha.....také chalanské hračičky 😀 😀 😀 .........pací vak eee.....nechce v tom byť ☹ ..ale vďaka 🙂

jacka
10. okt 2011

@utka nooo ale ich máte 😉 ......mne sa to nepáči...v školke si ich požičiavaju... 😝 už im ich aj učka zhrabla...a dala nám.......tam to nemá čo robiť....tá ich dáva do laty..len taký fukot 😀 😀

@leninka75 neporadím ti ani ja.....tiež zakrývam v noci.......oboch 😝

tá teplota ide vonku hore velmi pomaly.......ani po slniečku chýru.........kúrime od rána

jacka
10. okt 2011

🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre