Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. nov 2011

ahojte
@jacka ani u nás ich nezaujíma,že dieťa nebolo choré.....chýba,tak treba papier 😝 ...veru čudné móresy
ja som dnes prišla taká nasr..á z tej našej škôlky,že až pením 😠 😠 😠 😠 😠 som sa tam fajne vybľačala...až do revu mi bolo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tatiko nám dnes skoro ráno odišiel ☹ nechcelo sa mu 😝
idem hodiť do práčky a utekám na nechty...zase mi ich bude robiť dve hodky,pri tej mojej Sabinke 😀 však nevadí,máme čas

jacka
8. nov 2011

ahojte....

@aninka29 a čo sa stalo???......Simke sa chce do školky?
@denisenko ....juj no tie afty ti nezávidím.... ☹

@utka a kedy budeš vedieť či možeš mať bábo?......

leninka75
8. nov 2011

ahojte?.........aj tak je to čudné s tým potvrdením do škôlky 😠 .....veď v škole môže rodič napísať ospravedlnenku na neviem koľko dní a do škôlky musíte nosiť od mudry??????!!!!!!!!!!!!!....nechápem to...

@jacka......peťko už nekašle?...

@aninka29...no veru čo sa stalo?........ty vždy len zahmlievaš a nikdy nám nič nepovieš....

@utka.....jeej pekné!!!...tak to ťa budeme podporovať aby chuť neodišla 🙂

@denisenko....juuji afty a ako si to liečiš?.....tetuška vyzerá byť milá 🙂........a ozaj ty si už skončila s prácou!!!!!........či nie?...

leninka75
8. nov 2011

@denisenko.......a čo nisko na to, že bude musieť byť tichúčko a pomáhať?.....u nás je najväčší problém to ticho....

leninka75
8. nov 2011

@aninka29 ...a tatino vám už išiel do NL?

jacka
8. nov 2011

@leninka75 kašle len v noci-.....
veru tajnostkárka je.....nič nepovie 😉
idu mi na nervy v tej školke......tak včera mi dali foto čo sa Maťko fotil.....že zajtra zaplatím...ráno muž nabehol s peniazmi.....a učka že to ona nezbiera ...máme to dať tej druhej.....no akože ..chápete to????

no ja neviem deni....to ticho....s tým mám problém ešte teraz ☹

jacka
8. nov 2011

dobrá zima je vonku...slnka nikde...vietor studený......už aby prišla jar 🙂 🙂

leninka75
8. nov 2011

@jacka ....aj mne Lolka kašle hlavne v noci, tak sucho dráždivo..som sa už včera naštvala a dala som jej stotusin a klop, klop tuším to zabralo 🙂.....inak aj u nás s vyberaním peniažkov nikdy neviem ktorej učke topráve hodili na krk 😝......zbytočne sa budeme rozčuľovať 😝......už sa fotili na tablo?..

utka
8. nov 2011

Ahojte...
Neviem, kedy budem vedieť, či môžem, či nie...asi až keď pôjdem zase na kontrolu a to ešte neviem kedy bude...Aj tu je škaredo, hlavne, že hlásili 17 stupňov...

jacka
8. nov 2011

@leninka75 ja som mu dávala tussin týžden.....ale stále tak hnusne kašle...akoby mal grckať.....cz den skoro vobec........
tak tak....zbytočne sa rozčulujem.......aspon vám sa vyžalujem

@utka ale potom nám dáš vedieť................................ved to...hlásili krásne slnečno...a vonku kosa....a zamračené 😠 😠

jacka
8. nov 2011

@leninka75 na tablo ešte asi nie....lebo foto už máme....v rámiku.......čb....

leninka75
8. nov 2011

@jacka ..tussin je niečo podobné ako stoptusin?.... teda hlavne čo sa týka tej hnusnej chuti? 😝 .......chápeš ten čas??....veď toto do vianoc zbehne ako voda a potom ešte polroka a máme školákov 😢 .......veď len nedávno sme si ich priniesli domov z nemocky.......

leninka75
8. nov 2011

nechcem dráždiť, ale u nás 😎 😎 😎 .....posielam.. 🙂

denisenko
8. nov 2011

ahojte... 🙂
ja veru ešte chodím do práce....dnes na dve a pol hodinky a potom ešte, ked bude pekne...lebo pršalo dva dni, tak nemožem spratať vonku terasu...ale stoly upracú chlapi a ja to len nejako pozametám a vraj ešte bazen vyčistiť a hotovo....no nevíííím....stále si niečo nájdu...... 😖
@jacka a dávaš mu to skorocelový sirup od kašlu? ten na noc vždy zaberie, aspon u nás.....skorocelový sirup na dobrú noc...... 🙂 inak, tu potvrdenie od dokiny nepotrebujem, aspon o tom neviem....aj ked nepríde, musím to len nahlásiť a im je jedno, prečo....od doktorky potrebujem len vtedy, ked sme prečo viac ako mesiac a nechcem platiť školku...lebo tu sa platí rovnako, či vymešká, alebo nie...tak asi preto to ani neriešia..... 😠

@aninka29 no nedaj sa prosiť, už povedz čo sa stalo..... 😵 😕
@leninka75 pošli, pošli.....priplatíme si...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. nov 2011

@denisenko ...no teda a ja som myslela, že zapijeme tvoje voľno a ty ešte makáš 😠 .....no tak nabudúce 😀 .....

denisenko
8. nov 2011

@leninka75 čo sa ti piť zachcelo????? 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. nov 2011

@denisenko ...to vieš nejako sa zohriať treba 😵 😀 😀 😀

ideme na dvor....

denisenko
8. nov 2011

@leninka75 tak na dvore to zostáva iba si zabehať, nech sa zohreješ...... 😀 😀 😀 😀

jacka
8. nov 2011

@denisenko dávam...teda dávala som 2t......to možem aj dlhšie?

@leninka75 ...nemá ťa kto ohriať?......volaj ..manželovi..či príde 😵 ......a ozaj dikes za slniečko 😎 😎 😎

jacka
8. nov 2011

by ste mohli poradiť čo mám zajtra variť.....teda čo máte aspon vy?........inak budeme hladný 😀 😀 😀

pojdeme sa pomaličky chystať......Maťko mi ráno vravel že mám prísť na obed.....nejak sa mu tam nechce ☹ 😒

aninka29
8. nov 2011

@leninka75 tatiko nám odišiel veru ☹
sme len pred chvílkou došli domkov 😝 .......baby to je na dlho s tou škôlkou,by som tu písala celý román......v skratke..vyblačala som sa,lebo ma naštval ten ich systém spánku,kto,kde ako spí.....aj tá hygiena 😠 to najviac...nie som nejaká puntičkárka,ale dožrali ma tam niektoré veci....aj tak som sa len zbytočne vynervovala,lebo s tým nič neurobia 😝 😠 😠 😠

aninka29
8. nov 2011

ideme za chvílku pre Simi do škôlky.....zase mi urobila program na poobedie....dnes ešte vydržím...ale od zajtra vypínam.....nikam nejdem...akurát škôlka a tanečná...a konec
posledné dni mám pocit,že meliem z posledného....od vyčerpanosti odpadávam do postele s migrénou jak fras 🙄 ☹

aninka29
8. nov 2011

a čo sa týka Sabky a škôlky.......nedáš,nemáš 😠 😠 😠 u nás je to také "moderné" viete 😝 ....normálne uvažujem,že jej šupnem ešte jednu prihlášku do mesta do škôlky.....bude to hned vedla školy,kde bude chodiť Simonka.....ale zase časovo by som sa asi musela rozkrájať...to by som od rána len v aute sedela a pendlovala.....ach

aninka29
8. nov 2011

dnes mám samých negatívnych smajlov........tak dám aj veselých 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

leninka75
8. nov 2011

@jacka @denisenko.zabehnúť som si zabehala a muž nepríde potvora jedna..aj neslušný návrh mu dám a aj tak ništ 😀 😀..........žeby to bolo tými spoločnými rokmi?? 😝 😝 😝

@jacka..to som rada, že došlo 😎........ja mám dnes kuracie závitky s ryžou a zajtra bude cestovina s hlivovou omáčkou a pre lolku urobím syrovú omáčku a zeleninovú polievku...

@aninka29 ..teda, ale teba by som sa nechcela naštvať......by si ma sprdla len tak by zahučalo 😀 😀 😀 😀 .......nejako rýchlo ubehol ten čas čo si mala muža doma 😒 ..príde už až na sviatky?

aninka29
8. nov 2011

@leninka75 aaale nesprdla..neboj nič 😉 😀 ...ja som v podstate dobrý človek...nerada vyhladávam konflikty...skôr sa snažím tomu predísť....ale ak ma niekto alebo niečo naštve až moc,tak to za seba neručím 😝 .................strašne rýchlo ubehli tie dni čo bol manža doma ☹ veru,dojde až na sviatky 20 decembra.....
idem deťom zbúchať večeru.......aj si asi uvarím obed na zajtra...nech mám zajtra klídek

utka
8. nov 2011

Ahojte. Ja nejako nestíham. Ale slniečko potom vykuklo aj u nás. Boli sme na logo, Viki dostal pochvalu...
Moja svokruša navarila sviečkovú na smotane a ja som urobila knedľu, takže obedík bude mňam. Ja si asi dám v robote zeleninový tanier, aj tak ma je dosť...

jacka
9. nov 2011

ahojte..... 🙂

@leninka75 ..nemyslím že to bude rokmi 😀 😀 😀 ....aspon večer ťa zohrial 😵 😉

@aninka29 prečo rozkrájať časovo...ved to super že budú hned vedla seba............aspon sa ti ulavilo ked si im to povedala......?........ale tá hygiena je asi všade slabá....... ☹

@utka vy máte mnamku........som normálne zabudla že svokruša je u vás...chcelo sa jej........Viki sa má ako?

dnes maju deti v školke vystupenie pre st. rodičov....ale pozvaný sú aj rodičia 😵 .......som videla program tak sa teším...... 😵 ....len Maťko mi oznámil večer o pol 7 že treba aj koláčik doniesť.......tak ked pospali tak som ešte vypekala......no čo neurobím pre neho 🙂 🙂 😉

letty86
9. nov 2011

ahojte 🙂

letty86
9. nov 2011

mamky, neviem, čo skôr, tak som prisla k vám 😀 kým sa drobec nezobudí..potrebujem navariť a na upratovanie mám matka, ten mi tak výdatne pomáha 😕 😝 šidlo malé
s manžom sme posledné dni zháňali darčeky, nechcem to nechávať na poslednú chvíľu, zatiaľ z toho ťaženie najlepšie vychádza bambmuľa 😅 ....ale neviem, neviem, posledné dni chodí do škôlky s plačom, už som z toho na nervy, vraj jej je smutno, som myslela, že posledný rok bude pohodový a teraz takto 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre