Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2011

@denisenko ....jej no super....pošli adresu 🙂 😉

jacka
25. nov 2011

@denisenko 😵 😵 .....žeby fakt chlapček?..... 🙂 ...a budeš vela kupovať či máš aj niečo od Niska?

denisenko
25. nov 2011

@jacka adresu.....musíš vygooglovať....tuším len ...Ježiško...vianočná pošta
Rajecká Lesná.......a to bolo všetko..... 😵 😵 😵

jacka
25. nov 2011

@denisenko pojdem kuknuť..... 🙂 🙂

denisenko
25. nov 2011

@jacka po NIskovi už nemám nič, lebo odvtedy mala moja sestradve deti a nik nevie kde to všetko skončilo....ale nejaké veci som už dostala, po chlapčekovi, ktorý sa narodil v apríli, takže už vyrástol....a niečo po dievčatku od sestry.... 😵 😵 😵 aj vysielačky, nejakú hrazdičku alebo čo...nebudem kupovať, ked nemusím...... 😀 😀

jacka
25. nov 2011

našla som to......dikes 🙂

jacka
25. nov 2011

@denisenko ty máš kolko sestier??......aspon že ti takto pomáhaju.....veru vysielačka je dobrá vec..ja som ju nemala pri Maťko..teraz si ju nejdem vynachváliť

leninka75
25. nov 2011

@denisenko ..že pôrod je ešte ďaleko 😅 ..veď to máš za pár 😵 ...inak pekná kombinácia do obyvky..dáš nám potom aj foto?.....neboj toho oblečka sa ti nazberá ani nebudeš vedieť čo s tým 😉 ........ja kupujem figúrky mikulášov kinder alebo nesquick ...obe sú supiš 😵 .......

@jacka..jasan u nás zberá listy ježiško a zo škôlky posielajú do rajeckej 🙂............tak to je celkom slušný výber skladkostí som myslela, že je toho menej.....dala si niečo tomu hladošovi? 🙂....

leninka75
25. nov 2011

už to prasklo, že som, slečinku odhlásila 😀 😀 ......hovorila mi, že v pondelok idú robiť adventné vence tak si majú priniesť čajové sviečky....priznala som farbu, že je dhlásená ....tak sa rozčúlila, že tam chce ísť, že som musela zdvihnúť telefón a zavolať, aby mi ju prihlásili na stravu 😀 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2011

@leninka75 banán.........ten ostal ohrdnutý...tak chleba 😕 😕 ....s podhrdlinou.....aspon polku zjedol 🙂

jacka
25. nov 2011

@leninka75 jáj....nemá chybu...... 🙂 🙂 🙂 .................by som ju chcela vidieť ako sa rozčulila 😵

leninka75
25. nov 2011

@jacka ..jasné veď je chlap!!......čo banán!!..ten si daj ty..správnemu chlapovi patrí do ruky kusisko masa a chleba..a vtedy je najspokojnejší 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. nov 2011

@jacka ja mám dve sestry...ale moja mamina má priatela, s ktorým žije, aa ten má tiež dve dcéry...takže mám takmer 4sestry s malými deťmi........ 😀 😀 😀 😀 veru, je lepšie, ked je po kom dediť.... 😀 😀 😀 😀 ani ja som pri Niskovi vysielačku nemala, a teraz si neviem predstaviť, že jedno dieťa mi bude pišťať vonku a ja budem musieť sedieť vnútri pri dverách druhého....... 😒
@leninka75 jasné, hodím foto..len neviem, kedy to príde...sedačka by mala do vianoc ale ten zvyšok...neviem, či je skladom..... 😝 ale chcela by som, aby to bolo na vianoce hotové...lenže to ešte treba zavesiť telku na stenu a stenu obložiť bielym kamenom...... 🙂 to hádam tatík zvládne...my mu veríme...... 😀 tie figúrky...dobrý výber....aj Milka sa celkom dá..... 😀

leninka75
25. nov 2011

@jacka ..tak, že skoro začala ričať od jedu 😀 😀........ja len dúfam, že fakt neochorie.....

denisenko
25. nov 2011

@leninka75 Denisko včera večeral palacinky so šlahačkou a s párkami....... 😀 😀 😀 tiež je chlap, že? kombinácia........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. nov 2011

@denisenko ..počuj zlatko, že vy máte o chvíľočku prvé manželské výročie?? 😵 😵 😵 ..bude nejaké prekvapko?.. 🙂

leninka75
25. nov 2011

@denisenko ..........jasnačka, šak kus masa musí byť, no ne??!!! 😵 😵 😵 😵 ....

denisenko
25. nov 2011

@leninka75 máme, máme...... 😵 😵 😵 😵 asi si pojdeme len niekam dobre naplniť brušká....... 😀 😀 😀 ale zase sami dvaja..nech je nejaká romantika...... 😵 😵 😵 😵

leninka75
25. nov 2011

kapustová polievka mala celkom úspech 🙂 ..lolka zjedla až 10 lyžičiek..na 1x celkom OK 😉

leninka75
25. nov 2011

dievčatá, krpaňa ma zasa vyháňa 😝 😝 ...ešte prídem 😉

denisenko
25. nov 2011

@leninka75 hej, kus masa...najprv sladký rožtek, potom dve palacinky, potom dalšie dve palacinky so šlahačkou a dve párky a pohár mlieka a celú noc sa prehadzoval v posteli tak, že som nemohla spať....a to nehovorím o tom druhom drobcovi, ktorý si do polnoci robil u mna Katarínsky žúr...... 😀 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2011

@denisenko ved ty už máš plné bruško..čoby si ešte chcela 😵 😀 😀

jacka
25. nov 2011

@leninka75 super....ved to som sa chcela opýtať.....si dobrotu navarila....a druhé?

jacka
25. nov 2011

@denisenko to je aký žur?

jacka
25. nov 2011

@denisenko to sú riadne kombinácie.....čo na to žaludok? 😀 😀 😀

denisenko
25. nov 2011

@jacka že plné... 😀 dobré jedlo sa ešte vždy zmestí..... 😀 😀 😀 Katarínsky žúr??? neviem, kedže ja som zvonka....ale dupotalo poriadne...... 😀 😀 😀 😀 ..ibažeby nacvičovalo na nejakú zimnú olympiádu..... 😀 😀 😀

denisenko
25. nov 2011

@jacka žalúdok prežil....... 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2011

@denisenko 😀 😀 ja s teba umriem 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2011

@denisenko tak malý dáva o sebe vedieť.......len nech ťa riadne vykopcuje 😵 😵 😵

jacka
25. nov 2011

@denisenko len aby sa malo kam zmestiť..... 😀 😀 ....ináč.....mohla by si hodiť foto 🙂 🙂 ...bruška 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre