Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. jan 2012

veru máte pravdu ..ale hlásia ochladenie, tak sa ten sneh hádam udrží.....aj keď ja by som radšej jar 🙂

@denisenko..veru len si to dobre rozmysli 😉

leninka75
13. jan 2012

ach ach zasa liluša v škôlke plakala 😝 😠 😖

jacka
13. jan 2012

@leninka75 čo sa stalo???? ☹

jacka
13. jan 2012

@leninka75 aj ja by som brala jar....ale ešte ani zima poriadne nebola.... 😝 😒 ......si ešte počkáme 😖

leninka75
13. jan 2012

@jacka ..ako skončili prázdniny tak plače každý deň..domased jeden krpatý 😝 .......vieš, že by už ani nemusela byť 😵

leninka75
13. jan 2012

@jacka ...čo robí peťko?....máš chvíľku kľud?

jacka
13. jan 2012

@leninka75 ležka a kuká finleyho......... 😵 😵 .....ktovie či nebude chorý 😔

jacka
13. jan 2012

@leninka75 ja som zvedavá ako bude chodiť do školy....... ☹ ............................kde som čítala tie kriteria čo od nich chcú....tak brrrr

leninka75
13. jan 2012

@jacka .....prečo chorý?....nezdá sa ti?... ☹ ....juj no do školy to bude asi niečo podobné..počas vyučka bude koncertovať 😝 ..vieš čo ja tie kritériá nečítam, ani sa tým netrápim...veď škola je na to aby sa tam deti niečo naučili....to ju môžem rovno nechať doma a učiť sama 😀 .....a každá škola má tie požiadavky aj tak iné 😝 .....

leninka75
13. jan 2012

@jacka ....mňa skôr štve tá zmena v pravidlách výchovno - vzdelávacích programov škôl...neviem či tá zmena už prešla alebo nie ale podľa nového by si každá škola zostavila ten program podľa vlastného uváženia 😅 😅 😅.....neviem si to potom predstaviť hlavne pri prijímačkách na strednú školu..poviem blbý príklad,ale tak nejako by to malo fungovať..napr. našala škola si povie, že deti nemusia vedieť vybrané slová, ale budú na prijímačkách na obchodnú akadémiu...takže asi tak nejak..ja len dúfam, že vláda niečo také neschváli....

jacka
13. jan 2012

@leninka75 každy den prídeme domov...mokrý že ponožky žmýkam..........a teraz ked stále poležkáva....dúfam že sa mýlim a je len unavený 😉

jacka
13. jan 2012

@leninka75 to čo sú za hovadiny......sa musia velmi už nudiť naši páni.... 😝

jacka
13. jan 2012

@leninka75 ja neviem či ich má každá inakšie....čo som našla...tak si boli dosť podobné..... 😝

leninka75
13. jan 2012

@jacka ....napadlo ma, že ja som lilke kúpila v kiku také nepremokavé gate, dolu s gumami, to jej vždy navlečiem aj na čižmy a môže skákať po kalužiach koľko chce.....nepozerala si niečo také pre chlapcov?....

leninka75
13. jan 2012

@jacka ..ja tiež dúfam, že také kraviny neprejdú.........konečne som zistila, že u nás je zápis 1.2. 🙂 .....

leninka75
13. jan 2012

pekný víkend dievčatá 🙂

utka
13. jan 2012

Ahojte!
Konečne som v kľude doma. Tak tot bol teda týždeň...uffff...
@leninka75 ďakujeme...
@denisenko, má také korčule na šnurovanie a s jednou klipsou...také "zväčšovacie" na viac rokov.

utka
13. jan 2012

Vyskúšajte toto, je to pekné... http://www.obtampons.ca/apology

denisenko
13. jan 2012

@utka peknéééé...... 😉

denisenko
14. jan 2012

dobré ránko.... 😉 baby, mne sa tak nechcelo vyliezť z postele, že až...... 😠 😠 už víkendujete????? 😕

jacka
14. jan 2012

ahojte.....

@denisenko už......a máme sneh..... 🙂 😀 😀 😀

denisenko
14. jan 2012

@jacka a my krásne slniečko....okná pootvárané dokorán... 😵

utka
14. jan 2012

Ahojte...navarené, upratané...ide sa oddychovať...

jacka
14. jan 2012

@denisenko závidím 😉 .....aj tu je slniečko......ale fúka vietor...takže si to neviem predstaviť že by som pootvárala okná 😝 ...................ale....aj to príde 😀 😀 😀 😀

@utka čo si varila?

jacka
14. jan 2012

@leninka75 máme nejaké podobné gate......ale......všetky kaluže vyšpiechal...do sucha ....tak sa ani nečudujem že mám všetko mokre 😝 😝 😠 ☹ ..................nech už poriadne mrzne ....a svieti slniečko.....trošku snehu....a som spokojná 🙂

jacka
14. jan 2012

no musím sa pochváliť....upiekla som detičkám žemle...a fajnučké...mnam.......Maťko si može vziať do školky......a možem sa vydávať 😀 😀 😀 😀

idem pomaličky pobaliť veci...chceme ísť na sneh 🙂

utka
14. jan 2012

@jacka zajaca na smotane a halušky, slepačiu rezančekovú polievočku so zeleninou.
Zajtra vypražím ešte stehná zo zajka. Chcem skúsiť v Corn Flakes-och...

utka
14. jan 2012

Dobrú noc...či skôr dobré ráno???

utka
15. jan 2012

Dobré ránko!
Zase nikto? ☹

jacka
15. jan 2012

ahojte,......

@utka tu som... 🙂 .................čo si nemohla spať...či si už bola vyspatá?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre