Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
16. jan 2012

@jacka ...ale čoby 😝 ...kedže ho poznám, tak som mu kázala zistiť, že kedy to potvrdenie potrebuje..normálne by mi to oznámil zo dňa na deň 😝 😝 ..ale predvídavá manželka si to dokáže ustriehnuť 😀 😀 😀

jacka
16. jan 2012

@leninka75 ved vieme že si šikulka........... 😵 😵 😵 😵 .................no ved vieme akí sú chlapi.......večné deti....na všetko maju čas................ 😝

jacka
16. jan 2012

leni....zabudla som.....Peťko mi stále polihuje......či sa ráno zobudí ide sa preložiť do obyvky na gauč....a zakryje sa.......či prídeme z von si ľažká......mám pocit že je stále unavený..... ☹

leninka75
16. jan 2012

@jacka ..a potom keď si oddýchne je OK?

jacka
16. jan 2012

@leninka75 niekdy áno.....naberie energiu ......no a večer je ako z divých vajec 😠 😠 .............ho uspávam aj hodinu a pol.....čoby sa jašil....ale cez den ....nechápem to

leninka75
16. jan 2012

@jacka ...tak potom je len unavený z vonku..veď bývate dosť dlho a určite je stále v pohybe.....mňa v prvom momente napadla mononukleóza, ale ako sa hovorí nemaľuj čerta na stenu.....

jacka
16. jan 2012

@leninka75 ale on sa aj ráno zobudí a pokračuje v oddychu ale pred tv......takýto býval ppred tým ako začal grckať....tiež len polihoval.......................alebo.....mi už načisto hrabe v debni...a velmi si ho všímam........ 😝 ...a asi B je správne

aninka29
16. jan 2012

@denisenko si kráááááááásna s tým bruškom 😵 😵 😵 😵 ..teda aj bez bruška 🙂
@jacka Peťulo má ešte na noc plienky?....a ked ste vonku,tak mu dávaš plienku?

leninka75
16. jan 2012

@jacka ..dlho to už trvá?.......

jacka
16. jan 2012

@leninka75 od minulého týždňa....

@aninka29 bez pochyby........von bez plienky nehorzí.....ved neviem kedy by mu cvrklo......aj noc........my budeme mať asi večne plienky....a v septembri to vyzeralo nádejne.....ani von...ani na noc.....a teraz..... 😠 😠 😠 ...........vy ste na tom ako?

aninka29
16. jan 2012

@jacka preto sa pýtam,lebo Sabka ked sme doma nemá vôbec,pekne ide sama........na noc jej ešte dávam,síce protestuje,ale zase nie zakaždým má ráno plienku suchú..takže ešte počkám ....a ked ideme von,tak jej tiež dávam,bojím sa,aby neprechladla...ona sa pýta už aj vonku,že jej treba pišať,tak jej poviem,že má plienočku,tak povie:doble pišám.............už nech je jar,nech sme už úplne bez.................bola som s ňou v pondelok na preventívke,tak dokina krivila ústa,že či to má ešte stále plienku 😝

jacka
16. jan 2012

@aninka29 ...............vieš doma ani my nie.....ide kakušať a cikať bez problémov...ale kde mu dám plienku...........tak zo začiatku sa pýtal cikať...ale teraz už vobec.........na noc sa bojím ho dať bez plienky......asi sme na tom rovnako ...teším sa aj ja ked bude jar.....a plienky vyhodím.......a dokina nech sa dá vypchať..... 😝 😠

aninka29
16. jan 2012

@jacka ja už sa neviem dočkať 🙂
idem pomaly chystať veci na tanečnú.......v poslednom čase Simke furt niečo zabudnem zabaliť 😝 a potom sa toľko napočúvam 😝

utka
16. jan 2012

Ahojte.
Tak dnes to bolo v práci už o niečo lepšie ako minulý týždeň.
Dnes mi ujo kurier doniesol nového člena rodiny-roborický vysávač. Už som ho aj skúšala, ale sa chudák vybil, tak teraz sa nabíja. V škôlke majú veľkým na dvewroch vypísané, že sa vyskytli kiahne, tak sa máme na čo tešiť. Viki dnes trošku pokasliaval, tak som zvedavá, či mu to len zabehla slinka, alebo čo z toho bude ☹...

utka
16. jan 2012

Náš nový člen rodiny...Filip... 😉

jacka
16. jan 2012

@utka dufam že ku vám riadne zapadol..... 🙂 ...nech ti pekne pomáha... 😉

aninka29
16. jan 2012

@utka to je pecka vec ten vysávač 😵 ...super pomocník

denisenko
16. jan 2012

@utka potom musíš zreferovať, ako....som zvedavááá.... 😉

práve mi volal šofér, že ráno o 8-mej ideme...nejaký "mantinel"...sorry za výraz.....že či idem aj s deckom??, to čo je za výraz? a ešte že nepríde až k nám, hlavne že všetci chodia..len po požiarnikov...tak ma vytočil...som mu hned povedala, že ho čakám až u nás hore, išla som v novembri, v decembri a nikto s tým nela problém a on chruno má......jáááj....nas..l ma 😝 😝

utka
16. jan 2012

No potom všetko zreferujem, keď ho odskúšam...
@denisenko šťastnú cestu! A tak to musel byť teda riadny debko ten šofér!!!

utka
17. jan 2012

Ahojte...
Prvá??? U nás sneží ☹

aninka29
17. jan 2012

ahojte 🙂
@denisenko šťastnú cestu 🙂 🙂 .....ujko asi nemá moc v láske deti 😝
baby,ktoré idete prvé na zápis?......nás to čaká v piatok....

leninka75
17. jan 2012

ahojte!!!....

@denisenko ..si mu mala povedať, že ideš s dvomi deťmi 😀 ....šťastnú cestu!!! 🙂

@jacka...ako si pochodila na úrade?......

leninka75
17. jan 2012

@aninka29 ...čo všetko vám kázali priniesť na zápis?

aninka29
17. jan 2012

@leninka75 iba rodný list 🙂 ...to je všetko
dnes je zápis tu u nás v dzedzine,tak mi potom kámoška zreferuje,ako bolo..................aj tak je to v každej škole iné,si myslím

aninka29
17. jan 2012

kde ste baby? aj u nás už výdatne sneží 😝
volala som so sestrou....oni boli na zápise včera,tak vraj neterka mala za úlohu nakresliť postavičku......ale nie takú,že hlava,tu čiara,tam čiara...ale takú normálnu,dievča so sukničkou,chlapca s nohavicami....a vraj sa zameriavali nato,kolko prstov im nakreslí 😕 ..a dali jej to také počítadlo s tými guľôčkami a mala rátať do kolko vedela..a klasika...ako sa volá,kde býva,kolko má rokov.................a ešte od nej chceli,aby im povedala,kedy sa narodila 😝

leninka75
17. jan 2012

@aninka29 ...tuuuuu 😀

jacka
17. jan 2012

ahojte,,,,........

@leninka75 ....na moje prekvapenie velmi dobre.....strašne milá pani tam bola....pokecali sme.....som sa vyžalovala čo a ako idem riešiť školu......tak mi povedala že v poslednej dobe toto má velmi veľa dečiek...žeby aj vo Zv mohli mať takú školu.......a tak........a som rada že máme len celiakiu.....

jacka
17. jan 2012

@aninka29 tak ja viem presne čo odpovie na dátum narodenia.......nedela 😝 😝 takže ho idem cvičiť 😀 😀 😀..a básničku alebo obsah z rozprávky nechceli?

leninka75
17. jan 2012

@jacka ..super to poteší, že milá pani 🙂 ..ty by si kam radšej maťka do ZV či do BB?.....podľa toho článku sú to normálne veci čo by malo dieťa vedieť pri zápise, nič extra 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre