Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
19. jan 2012

Ale ste popísali toho...prečítané, ide sa makať 😉...

denisenko
19. jan 2012

@aninka29 aj vy idete zajtra?.....dojdi, dojdi.....len nech pomože.... 😀 no, bola som dať ostrihať konce, lebo rok to len rástlo a už boli také zničené, že aj kefa protestovala...tak mi to trochu šmykla na postupno.....ale farba je stále medová, či zlatovlasa či aká,.......len tie odrasty keby sa niekomu chcelo prísť dofarbiť...... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 jáj, sekla som sa, že kto tam veľa platí?....mužík už videl....že možno vo februári dojde...myslíš, že kvoli vlasom?????? 😀 😀 😀 😀 😀 ...sa mi sťažoval, že mu je smutno......aj som ho poľutovala..... 😵 😵 aj tak si neviem tú vakcínu predstaviť...ja sa pýtam preto, lebo v podstate ja mávam herpesy a aj moja polovička, čiže automaticky aj naše dieťa....ono je to vírus v krvi a pokial viem, tak liečiť sa to nedá.....tak ma tá vakcína zaujala...spýtam sa detskej....díky za tip... 😉
@aninka29 my muffinky nerobíme.....tak neviem... 😉 bud rada, že chce používať vreckovku a smrkať....Denisko má najradšej rukáv...by som ho......laganisko jeden.... 🙄

denisenko
19. jan 2012

babym som kúpila v TESCU Deniskovi slipy..že : chlapčenské slipy na 4-5 rokov......velkosť jak na sloní zadok, ale neva...len neviem či sú to babské bombardáky alebo chalanské slipy....vzor asi unisex....dúfam, že mi nepovie, že mami, to si daj ty....začal mi strašne deliť veci na dievčenské a chlapčenské....aj minule na parkovisku videl fialový kamion a hovorí: mamí, to je babský kamion???? 😀 😀

jacka
19. jan 2012

@denisenko k tým slipom....ja som zas v tescu kupila 4-5rokov...a sú dobré Peťkovi.... 😠 😝

jacka
19. jan 2012

@denisenko aj u nás frčia farby....mami toto červené autíčko je dievčenské...asi sa s ním hrať nebudem 😠 😀 😝

denisenko
19. jan 2012

@jacka hej??? ja som mu kúpila minulý rok na 5-6 a stále sa sťažuje, že mu vypaduje pipík.... 😀 😀 😀 má ich všade volné..tak som teraz zobrala tie menšie.....a to on má poriadny zadoček už od narodenia.... 😀 😀 😀

jacka
19. jan 2012

@aninka29 ja som zas Maťkovi slubila že urobím vianočku....ale...okrem toho že som zaspala s Peťkom 😉 ....nijak extra sa mi nechce....aj zajtra je den 😉

denisenko
19. jan 2012

@jacka aspon vidím, že sú všetci rovnakí...... 😀 😀 😀 baby, dala som si obed: bryndzové halušky, pečenú makrelu, oplátky s medom a pomaranč....žeby tie tehu chuťky začali prichádzať až teraz????? 😢 😢 😢 😢 😢

jacka
19. jan 2012

@denisenko hej...som šla kupiť 7-8....a sú ok............................tak asi má väčší zadok......a nič mu nevypadáva..... 😉 ...........inak aj vetrovku som mu tam kupila 8-9....trošku väčšia ale na rok bude o.k....to je divné číslovanie 😝...........ja topánky som tam Peťkovi kupila 27 a sú mu dobré...

jacka
19. jan 2012

@denisenko nemusíš plakať.... 😉 🙂 ...to je normálne......... 🙂 🙂 ...............len si to uži...kedy budeš zas tehotná a vyhovárať sa na teho chuťky....... 😵

denisenko
19. jan 2012

@jacka ja už podla čísel nekupujem...radšej vyskúšam, a ked sa nedá, že som sama, tak podla oka..... 😉 Denisko nosil bundu na jesen 116-tku, a to mal tri roky...... 😀 😀 😀 talianske číslovanie mu sedí, to je podla veku a fakt tak aj vyzerá..... ale tieto čínske a podobné....na infarkt.... 😠

jacka
19. jan 2012

@denisenko ani ja nie....len s približne orientujem.............veru na porazenie je to.......škoda že aj tu nie je také číslovanie.....normálne 😒

ozaj ...už si bola no sone?....či mi zas niečo ušlo??

denisenko
19. jan 2012

@jacka neušlo...ešte som nebola...som sa tak rozhodla, že počkám kým skončí 30-ty a potom pojdem....a ten končí dnes.....tak neviem, asi budúci utorok sa stavím...... 😉

jacka
19. jan 2012

@denisenko len sa pekne stav.... 😵 ...hlavne čo najrýchlejšie.........horím nedočkavosťou 🙂 ..............Nisko v školke spáva??.....nemal problém ked si ho preložila z IT sem?

denisenko
19. jan 2012

@jacka ha, ha, že spáva...to tvrdí on...ale asi viac nie ako áno......asi len ležká....a potom doma čertuje... 😀 problém so školkárskymi pravidlami nemal, skor, s kamarátmi..... ☹ zvyknutý na to, že ich má kopu a tu je stále ako cudzí.....ale zas nejakých už má.... 😵

jacka
19. jan 2012

@denisenko na kamošov som myslela.........že to musela mať ťažké ....sa mu ani nečudujem že vyjednáva.... ☹

jacka
19. jan 2012

@denisenko a s tým R ste na tom ako?....

denisenko
19. jan 2012

@jacka ved mne je to tak luto, že to tak berie.....ale čo už.... ☹ ...to R sa zlepšilo, tak hádam to dotiahne do dokonalosti.....postupom času, mi vravela detská že tak pol roka v slovenskom kolektíve.....takže do leta by sme mali vedieť, či potrebuje logopeda alebo nie....... 😉

jacka
19. jan 2012

@denisenko chudatko moje....vobec mu to nezávidím.......asi potrebuje čas aby si zvykol.....drobec
no super že sa mu to zlepšuje....lebo mne na logo povedala že takéto R sa ťažko odúča...asi je velmi mudra... 😠 😠 😝 .................vy idete kedy na zápis?

aninka29
19. jan 2012

@denisenko určite si časom Nisko zvykne 🙂 ...a v škôlke rozpráva normál po slovensky?...nemal s tým problém?

ja už logo ani neriešim 😝

aninka29
19. jan 2012

@jacka vy ako často chodíte k logopedičke?

jacka
19. jan 2012

@aninka29 chodíme.....ale už nás nemá velmi čo naučiť....len tie nepodarené sykavky...ale aj to príde
a vy už pekne rozprávate R?

aninka29
19. jan 2012

@jacka Simi povie celkom pekne R....nie zakaždým tak čisto...ale aj to príde 🙂 ...domka si precvičujeme nejaké trnky tdnky 😀 ...

denisenko
19. jan 2012

@jacka my zajtra...a akurát pozerám stránky školy, že majú kružok konverzácia nemeckého jazyka....musím sa informovať......ale teší ma to..... 😉

jacka
19. jan 2012

@denisenko tak potom podaj info 🙂 ........verím že ťa to teší 🙂 🙂 ...........

@aninka29 jasné že to príde...... 🙂 🙂

aninka29
19. jan 2012

@denisenko na krúžku bude Nisko ako doma 😵 😵

jacka
19. jan 2012

deni...bola by škoda keby to zabudol 😵 😵 😵

jacka
19. jan 2012

Peťko zahodil hraciu motorku do wecka......mna z neho porazí...

aninka29
19. jan 2012

@jacka žeby ju chcel umyť? 😀 ....alebo spláchnuť,lebo sa mu už nepáči 🙂

utka
19. jan 2012

Tak náš vysávač má dnes veľkú pochvalu. Načasovala som ho na 15:00, a keď sme prišli s Vikim domov okolo 16-tej, tak bolo povysávané a nabíjal sa v zálkadni 😉 ...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre