Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2012

dnes mi ide na nervy tento kon...... 😠 😠 😠

denisenko
30. jan 2012

@jacka aj Tebe????? sakra...čo s tým je???? 😔 veru slniečko svieti, tá trocha snehu mu neublíži.... 😀 😀 😀 😀 tak v Nalse je trošku teplejšie a bez snehu..... 😨 ja neviem, čo piští....šák ho zohrejem..... 😀 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2012

@denisenko 😀 😀 😀 ..................myslíš s tým velikým bruškom 🙂

utka
30. jan 2012

No veru, máme to pestré. Aspoň sa nenudíme. Ale radšej by som behala niekde inde ako po lekároch ☹...

utka
30. jan 2012

@aninka29 tak aj vy? Skoré uzdravenie...

jacka
30. jan 2012

@utka veru toto nezávidím......

ideme sa pomaličky chystať...pokial sa ponaháname 😠 a poobliekame 😠 ....aby sme to stihli do pol 5tej 😉

utka
30. jan 2012

@jacka prečo do pol 5? Či do vtedy je škôlka?

aninka29
30. jan 2012

@denisenko no ked myslíš 😀 😀 😀 😉 ..tak potom ani ja nechápem čo ten tvoj muž piští 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka už aj my 😒 ..a to sme sa držali celkom dobre
@jacka prečo do pol piatej?....čo je,kde je,prečo je????

letty86
30. jan 2012

ahojte
@leninka75
tak aj maťulko je už chorý, zatial neberie atb, tak dúfam, že ani nebude treba, má taký štekavý kašeľ, ako stále, ked ochorie...som zvedavá, ako mu dám olejový zábal na hrdielko, či mi to hneď necapne von 😖
Aj vikinku som zaobrala na kontrolu, ešte kašle, tak berie trifed a biseptol na doliečenie
@jacka tak to máte nepríjemný zážitok ☹ ved na zápise, by mali byť učiteľky maximálne milé, ved je to prvý kontakt s rodičom a deťmi, nerozumiem tomu, to má tá škola toľko peňazí, že si takto odplašuje svojím správaním rodičov 😖
@aninka29 teším sa, že bude simuška roztlieskavačka 😵 😵 😵 😵...pekne sa liečte
@denisenko ja som mala epi pri vikinke, pri matkovi som nestihla, ale ani som už nechcela, mne až tak nepomohla a hlavne ma dobre dva mesiace bolelo to miesto vpichu 😖

denisenko
30. jan 2012

@jacka zabudaš, že ja si to bruško odkladám???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pod perinu sa zmestíme všetci...aj s bruškom......ked sa chce......
@letty86 joj, tak aj Maťko sa lieči.... ☹ olejový zábal mu dávaš? aj sestra to používa......vraj zaberá....my radšej inhalujeme..... 😔
@aninka29 potom nezabudni dať nejaké aktuálne fotos.....už dávno sme vás nevideli..... 😀 a komu budete fandiť?????

letty86
30. jan 2012

@denisenko aj mne mudra vrevela, že tie zábaly sú dobré...dávala som raz, ked bol malinký, uvdíme, ako to zvládne teraz...
ozaj, neviem, či sa to to už niekto pýtal...manžel nechce íst k pôrodu? Moj bol pri oboch a som za to vdačná 😵 😵 😵 😵 on sám chcel íst a nemal z toho traumu 😵 😵 😀 on o tom vemi kvetnato nerozpráva, ale viem, že je rád, že tam bol so mnou, s nami 😵 😵 😵

letty86
30. jan 2012

som si zas pokecala, môžem ísť 😀 😀 😀

denisenko
30. jan 2012

@letty86 moj je v tomto padavka...ani pri prvom nebol, bola moja sestra..... 😉 a ani k druhemu nepojde...ani sa ho nesnažím presvedčiť, jednoducho, ked to tak necíti, nemožem mu brániť...ale inak sa bojí, že by som ho od bolestí aj zabila....... 😀 😀 😀 😀 tak preto......... 😵

letty86
30. jan 2012

@denisenko tak tak, ani ja by na manžela nenaliehala keby nechcel, ja byť mužom, tiež asi nejdem 😀

jacka
30. jan 2012

@letty86 hlavne že si dve deti odrodila....že 😀 😀 😀 😀 ....jáj moja....sa tu pučím na tebe 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
30. jan 2012

@aninka29
@utka presne taka....do pol piatej je školka....ale stihli sme to v teríme....ešte som sa tam vykeciavala.....celkom mi to dobre padlo 😀 😀

jacka
30. jan 2012

@denisenko pekne si to napísala..ked sa chce.....dá sa aj nemožné 🙂 🙂 .................................................akurát som volala s kuchárkou....tak som jej vravela aký prístup mali na zš....tak mi povedal že vela závisí od povahy človek....a že pre nu to nie je problem .....skor to berie ako výzvu...zlatý človek....

jacka
30. jan 2012

@denisenko tu inhaláciu máte na recept či sa to dá normálne kupiť...asi nie,že?

jacka
30. jan 2012

vyzerá to tak že aj ja som si pokecala....idem volať deti dnu....nejak sa im tam zapáčilo...... 🙂

utka
30. jan 2012

@jacka ja som tuuuu...
Konečne som prehovorila Vikiho, že ideme do lekárne, do obchodu a do drogérie...ale hlavne o lekáreň mi šlo. A samozrejme mali zatvorené ☹...

aninka29
30. jan 2012

@jacka a ja že máte niečo tajné 🙂 😉
@letty86 tak už aj Maťko je chorúčky ☹ skoré uzdravenie drobčekovi
@denisenko fandiť? 🙂 ak by si chcela,môžme Tebe pri pôrode 😉 ...nacvičíme niečo super povzbudzujúce,vytlačajúce 😉 🙂 hmmm....ak by si mala záujem volaj 🙂 ...voláme sa ANSISA 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2012

@aninka29 to čo su za tajné šifry.... 😀 😀 😀

@utka a čo si chcela v lekárni?

aninka29
30. jan 2012

@jacka myslíš ten názov?..hááááááááááááááááádaj 😀

jacka
30. jan 2012

@aninka29 aj som rozmýšlala a na nič som neprišla....daj pomocky

jacka
30. jan 2012

@jacka nemusíš............. 😀 😀 😀 .....už viem..stačilo sa mi najesť a hned mi to páli 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2012

ááááááááááááááááno.......sama sebe si už píšem ...to je vážne somou 😀 😀 😝

aninka29
30. jan 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
30. jan 2012

@jacka nič si z toho nerob.....aj mne sa to stáva 😉 ...my môžme 😀

denisenko
30. jan 2012

@jacka s akou tetou kuchárkou si hovorila? zo školky? alebo školy???? 😕 😕 veru, všetko sa dá, len treba chcieť.... 😵 roztok na inhalovanie kupiš aj bez predpisu, sú rozne.....horšie je to s inhalátorom, my máme ten elektrický, ked som zistovala možnosti tu na sk, tak sa dá, ale takmer všade to treba objednať v lekárni a vyšlo by ma to drahšie ako v taliansku..... 😝

denisenko
30. jan 2012

@letty86 ani ja by som na ten porod dobrovolne nešla...hlavne ked vieme, o čo tam ide, že???? 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre