Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
31. jan 2012

@letty86 aj ja do tej témy sem tam nakuknem

letty86
31. jan 2012

@aninka29 dnes varíš a pečieš podla mojej chuti 😵 robievas ten perník, ktorý je napísaný na obale perníkového korenia? Ten je fajnučký, mne dala recept svokruška a zistila som, že ten istý je aj na tom obale 😅
vikuška dnes vymýšľa s jedlom 😠 ani polievočku nechce, ani cestoviny, idem jej uvariť krupicu, tú vraj zje, vymýšľadlo 😝

aninka29
31. jan 2012

@letty86 🙂 presne ten 😀 ..fakt je fajnučký 🙂 ....moje práve večerajú...vykrojila som im zo šunkových chlebíkov srdiečka a hviezdičky,tak to baštia jedna radosť 🙂 .....

jacka
31. jan 2012

@letty86 aj ja som to čítala.......
ono to vyzerá fajne...len chutí to inak....kysnuté cesto nie je bohvie čo ☹

jacka
31. jan 2012

@aninka29 aj moji papaju.....vymrzli sme vonku...tak im aj chutí 😀 😀

aninka29
31. jan 2012

@jacka len nech sa napapuškajú 🙂 ...

jacka
31. jan 2012

@aninka29 aj tvoje sa už?......čo ste mali fajné?

aninka29
31. jan 2012

kočky sú vykúpané 🙂 zase robia bordel,kde sa len dá 😠 ach jáj
a ja som taká oťapená,unavená 🙄 ..........

jacka
31. jan 2012

@letty86 čo si dala Vikuške papať?.....zjedla krupicu?...a Maťkovi zje všetko čo mu urobíš?

aninka29
31. jan 2012

@jacka šunkové chlebíky 🙂 som písala vyššie....a vy,čo fajné ste papali?

jacka
31. jan 2012

@aninka29 vieš čo....aj tu to vyzerá akoby spadal bomba............a dnes sú akoby do nich vošli čerti..všetci 😠 😠

jacka
31. jan 2012

@aninka29 aha ved hej........sa som tiež nejaká akoby šla na mna jarná únava.
a už je tu plač 😠 😠 😠 😠 😠

aninka29
31. jan 2012

@jacka ja už na to kašlem fakt.....ma to nebaví stále dookola upratovať....keby ten bordel robili aspoň v detskej,tak som ticho...ale kade prejdem tam je niečo hodené,po celom dome 😠

aninka29
31. jan 2012

a ešte k tomu ma nehorázne rozbolel kazový zub 😢 dosť,že ma bolí tá diera po zube,ešte aj toto..a nič nezaberá,ani lieky 😢 ....keby ste ma teraz videli,si pomyslíte,že som nejaká alkáčka...flaša slivky na stole 😀 .....ale nepijem....iba si vyplachujem hubu 🤐 .....

letty86
31. jan 2012

@jacka zjedla krupicu a matko pekne spapal cestoviny a polievku, vačšinou papá dobre a nevymýšla 🙂
@aninka29 ani nehovor, ja už som z toho upratovania na nervy 😠 vysávam aj 3x denne, už vysávač ani neodkladám, mám ho poruke, matulko ked papá rozok či chlebík, tak to by sa aj kuriatka pod nim najedli 😝...

letty86
31. jan 2012

@aninka29 tie tvoje zubadielka ubolené ☹ ☹ ☹ ☹
ved si aj z tej slivky hrkni, možno pomože 😀 😀

letty86
31. jan 2012

@aninka29
@jacka tá tema je vážna, ale niekedy sa človek aj zasmeje, čo niektoré žienky vymyslia...jedna tam písala, nech zájde za milencovou ženou, nech sa porozprávajú a nech sú kámošky 😀 😀 😀 to by ani v mexickej telenovele nevymysleli 😀 😀 😀 sa clovek aj zasmeje, čo niektroré "poradia"

aninka29
31. jan 2012

@letty86 ved by som si aj hrkla 😀 ......ale som nadopovaná liekmi....tak to by asi zle dopadlo....................čaká ma ťažká noc 🙄

aninka29
31. jan 2012

@letty86 ved aj ja to čítam kvôli tomu,čo tam ktorá múdra popíše 😀

letty86
31. jan 2012

@aninka29 😀 😀 niet nad poniektoré "psychologičky" na mk 😀 😀 a všimla si si, že niektoré ženy prispievajú do mnohých tém? kde na to beru čas 😕 😕

aninka29
31. jan 2012

@letty86 všimla 🙂 ...tie "najmudrejšie" prispievajú asi do každej druhej témy 😀 😝

denisenko
31. jan 2012

ahojte.... 🙂 už sme doma, nikto sa neutopil a ani o nervy neprišiel..... 😀 ale ja som asi KO 😝
@letty86 tú temu som čítala pred dvomi dnami.....nejako mi nedošlo, k čomu sa tam niekto chcel dopracovať.... 😖 no, nemusím chápať všetko, že áno???? 😀 ach veru, ten čas....jednou rukou večeriam, druhou krmim Niska, lebo už nevládze dojesť polievku a medzitým som na skype , lebo varím s mm šošovicovú polievku.....a potom že kde je čas na ostatné veci..... 😝 😝 😝 😝
@aninka29 len si hrkni, na dezinfekciu.....možno aj lieky viac zaberú...... 😵
@jacka ani sa nečudujem, že ti Maťko nechce tie bezlepkové.......ja som raz odhryzla z chlebíka Samkovi, a bola som to vypluť.....a to ja zjem všetko....ale nikomu to nehovorte....ved bol taký vynikajúúúúci 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

fuj, vobec sa nemožem pomestiť do svojho tela....tlačí ma to zdolu aj zhora......a to nehovorím o boku pod rebrami.....to bude asi slon...... 😠 dneska máme celý den rušno, začalo to digestorom a odvtedy nie a nie sa ukludniť...... 😠 ale hádam budeme aspon v noci dobre spať....... 😝 😝 😝 😝

letty86
31. jan 2012

@denisenko už si vylož nožky a oddychuj 😉
pekný večer, zajtra som tu ako na koni 😉

aninka29
31. jan 2012

@letty86 pa pa ...aj tebe pekný večer 🙂
@denisenko a čo to,čo to?....čo bolo s digestorom...a pokračovanie ďalej 😕 ..nestraš

aninka29
31. jan 2012

idem volať mužovi....si na ňom vybijem bolesť 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 na mužovi??? a prečo???... 😕 😀 ...digestor je u nás spúšťač pohybov číslo jedna...a vlastne všetky spotrebiče, ktoré sú hlučné...digestor vedie...... 😝 😝 😝 a to nehovorím o vlaku, ktorým cestujeme.....som úplne zbitá....zvnútra..... 😀

denisenko
31. jan 2012

@letty86 dufam, že nebudeš tak zajtra na koni, ako funguje posledný týžden....... 😠 😠 😠

aninka29
31. jan 2012

@denisenko jasné chápem 🙂 ..všetko hlučné burcuje drobčeka k akrobatickým výkonom 🙂 dobre som to pochopila? 😉
@denisenko na mužovi,lebo som nervná od tej bolesti....tak nebudem bľačať na deti 😀 ......aaaaale,ani na mužovi som sa nevyventilovala...ma tak pekne poľutoval 😵 ...akurát mal poznámku ohľadom otvorenia fľaše 😀 vraj je škoda tej pálenky 😀 to nech ju radšej vypijem,aby z nej bol nejaký úžitok 😀 😉

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 no ved dezinfikovať....vypiť.... 😀 😀 joj, ja som dnes dostala chuť na vodku s džúsom...to mávam tak raz do roka.....ale dnes by som si veru dala..... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre