Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. feb 2012

@denisenko no šikovnica si ....o tom niet pochýb...nechceš prísť 😵 😵

@aninka29 ako si sa pekne pochválila..... 😀 😀 😀 ...to sa mi páči..................no ale fakt si statočná 🙂

@utka no akože paráda...takéto typy....čo neviedia čo je rodina ..milujem 😠 😠 😠 .................len som sa naserkala...ako može niekto takto rozmýšlať.....božinku.....akoby si za to mohla...a zneužívala si to....fakt radosť 😝 😝

denisenko
1. feb 2012

@jacka a čo moja, čo potrebuješ????prííídem........ 😀

denisenko
1. feb 2012

@jacka no..zas až taká šikovná nie som...nie všetko ide spustiť ..... 😖

utka
1. feb 2012

Ahojte.
Dnes som bola vyskúšať zase niečo, čo by mi mohlo pomôcť na moje doštičky. Ale nejdem to zatiaľ rozoberať, nech sa konečne niečo podarí. Takže psssst...
Zajtra sa idem vybúriť na Tae-bo. Konečne po pol roku. Dúfam, že sa nič do zajtra nezmení, lebo už tam musím ísť. V piatok sa nepostavím, ale v pohode. A kým som ja bola dnes preč, tak bol manžel s Vikim u kamarátky, ktorá má kiahne. Takže uvidíme...Manžel mu hovorí, že: "Viki, poď, už ideme domov." A Viki na to, že: "však ešte nemám ani jednu kiahňu"
Dobrú noc.

aninka29
2. feb 2012

dobré ránko 🙂
@utka 😀 😀 😀 😀 Viki zlatúšik 😵 🙂 🙂 ............tak držím silno prsty,nech to niečo nové,iné zaberie..tfuj tfuj tfuj 😵 😵

aninka29
2. feb 2012

neuveritelná kosa je u nás 😝 ....idem pobudiť deti a padám k doke

denisenko
2. feb 2012

dobré ránko.... 🙂 ops, to je zima.....len som zaniesla Niska do školky a bola si kúpiť minerálku....skoro mi odmrzli líčka....šál, čiapka, rukavice....aj mihalnice zamrzli.....a to máme len -20..... 😀 idem si dať teplú vanu, nech sa rozmrazím...... 😀 😀 😀
@utka Viki je rozmný...ved vedel na čo tam išiel, no nie? bez kiahní domov neprídem...... 😀 😀 😀

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 hej,kým ja dopíšem mojimi skrehnutými pastelkami, tak ma niekto predbehne..... 😀 😀 😀 😀

aninka29
2. feb 2012

@denisenko 😀 mne skrehnú za chvílu 😀 😝

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 ja už som vyhriata..... 😉 len sa dobre obleč...slniečko svieti, tak hádam sa dostaneme aj na -10 😵

jacka
2. feb 2012

ahojte....

jacka
2. feb 2012

@utka šikovný po mamine.... 😵

@denisenko aj my sme tu mali tolko...ale mne to neva...som dnu v teplučku.....zatial....zachvilu pojdeme aj my vymrznuť.... 😉

denisenko
2. feb 2012

@jacka no teraz to už ani mne neva...len mi strašne svieti slnko...nedovidím na monitor..... 😀

jacka
2. feb 2012

@denisenko tak to je prúúúúser 😀 😀 😀

denisenko
2. feb 2012

@jacka no to hej......vieš ako sa mi ťažko číta? a najhoršie je, že nech to otočím do ktorejkolvek strany tak stále svieti..... 😀

denisenko
2. feb 2012

a vy ste nešli do školky? či zaviezol muž?

jacka
2. feb 2012

@denisenko verím verím 😀 😀 .....................čo ideš dnes porábať?...
šiel muž......ráno chodieva on .....a poobede,....ale kedže dnes robí vo Zv blízko školky tak vravel že ho donesie a bude makať dalej...aj tak dobre 😉 😉

denisenko
2. feb 2012

@jacka aspon sa tam nemusíš trepať ty.... 😉 ja idem asi porobiť poriadky s vecami....davala som Deniskovi do školky tepláky a až na tretí pokus som našla také, čo su mu není krátke....tuším podrástol...tak preriedim trochu veci... 😎 obed mám od včera, dnes nevarím, a o 12-tej idem po neho.... 🙂 a potom do žiliny plávať a prídeme až večer...pekný den za nami.... 😠

jacka
2. feb 2012

@denisenko ved ja som spokojná.....
ťa čaká perný den......že nejak rýchlo rastu..ja nestíham kupovať..... 😝 ......ale ved hádam bude pekný den 😉

jacka
2. feb 2012

idem...Peťko už vonku....sa divím že sa može hýbať...tak som ho nababuškala...........prídem 🙂

denisenko
2. feb 2012

@jacka len ho dobre obleč..nech nemáte na dvore o jedného snehuliaka viac.... 😀

aninka29
2. feb 2012

@denisenko ty máš od včera tú makrelu 🙂 @jacka a ty čo fajné varíš? 🙂...ja idem robiť špagety...Simke už od pondelka slubujem a polievku som zbúchala včera...............a nerobím nič....akurát hodím do práčky

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 ved ty si sa realizovala včera...čo budeš aktívna každý den???? 😀

aninka29
2. feb 2012

@denisenko nejak som ešte stále aktívna 😀 neviem sa vypnúť 😀 .... aj ked nemusím, tak si niečo nájdem 😝 ...
@denisenko už si potriedila vecičky?.....

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 ......sa možeš aktivovať aj u nás..... 😀 veci potriedené, teraz mi volal technik, že príde kvoli reklamačke sedačky...a sťahujem ešte nejaké rozprávky...v klídku si tu sedím, ale tak mi prišlo zle.... 😝 😝 😝 ešteže nemáme koberce...sakra, šák by som musela tepovať..... 😝

jacka
2. feb 2012

@denisenko čo je s tebou?.......žaludok neposlucha?........
aké rozprávky sťahuješ?....tiež cez ulož to?.......
zima riadna..brrr-.......stačí hodka a mrznem...ešte že dnu je teplučko.....

jacka
2. feb 2012

@aninka29 nevarím nič....mám ešte kyslé zemiaky....zajtra budem neviem čo.....

aninka29
2. feb 2012

@denisenko čo to?...si sa s chuťou napapala? 😒 ................a so sedačkou sa čo stalo?

denisenko
2. feb 2012

@jacka asi som len hladná a neviem o tom..... 😀 už obedujem...pre istotu.... 😀 ranajkovala som o 6-tej, a tu pri nete tak beží čas, že som zas zabudla na desiatu.....tak asi v tom to je.... 😠 ...hej, ulož to....len neviem, ktoré mi zas spustí na DVD 😝 ...ste sa rýchlo vrátili....z tej zimy...... 😀

jacka
2. feb 2012

s akým revom sme šli zas domov....mna raz z neho porazí....

kto si dá somou ........fernetík.......😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre