Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. feb 2012

@denisenko a aku rozprávku?.....že rýchlo...ja mám pocit že sme tam boli večnosť.....fuj 😝

aninka29
2. feb 2012

@denisenko takže si hladná.......a ja že ti je zle od prepchatia
@jacka ja už nepijem 😀 abstinujem....

jacka
2. feb 2012

deni...len sa pekne napapuškaj.....pošli maličkému 😵

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 hladné brucho.... 😖 😀 ...no sedačka má uložný priestor a ked ju nakladali alebo vykladali, tak zospodu je trochu poškodený.....tak to prídu kuknúť, lebo cez vianoce nerobili a po novom roku sme tu zas neboli my..... 😠

jacka
2. feb 2012

@aninka29 prečo....chceš mať v tom nechať samú..... 😀 😀

denisenko
2. feb 2012

@jacka no čo asi...zas Tomáša..... 😀
@aninka29 neprepchala....ale sa prepchám.... 😉

aninka29
2. feb 2012

@jacka ja som do seba hrkala predvčerom večer a celúú noc a ešte kúštik aj doobedu 😀 😀 kvôli tomu zubu....takže ja mám v sebe zásoby alkoholu ešte na taký mesiac 😀 ....ale šak daj si aj za mňa...na zahriatie...... 🙂

aninka29
2. feb 2012

@denisenko len sa velmi neprepchaj,aby ti nebolo zase zle 🙂 😉

jacka
2. feb 2012

@aninka29 jáááj tak ty by si ešte nafúkala....že 😀 😀 😀 ...............ani nie na zahriatie...ale na nervy... 😉
@denisenko ved toho si sťahovala včera nie?...či musíš všetko... 😵

aninka29
2. feb 2012

@jacka na nervy?....tak to si jeden môžem dať s tebou 😉 ...pomôže aj mne pri tých mojich zlobríkoch 😀 ...čo,Peťulo zlostí? 😉
dobrú chuť k obedu 🙂 ...my sme už po

jacka
2. feb 2012

@aninka29 no vidíš ako chytro som ťa prehovorila.... 😀
čo robia detičky
zlostí...chodíme domov s plačom...teda s krikom 😠 😠 😠

aninka29
2. feb 2012

@jacka sa mu nechce ísť z vonku domkov,či niečo iní ho rozčuluje?? 🙂
nooo...sa nenechám dlho prehovárať 😀 som dobrá parťáčka 🙂 🙂 🙂

jacka
2. feb 2012

@aninka29 čoby lahne si na zem a tam leží......a ani sa nehne......a ked ho vezmem tak vrieska.......ale vonku je teraz zima na takéto somariny.....tak som ho domov ťahala.....a ked som ho pustila nech ide po svojich hned bol na zemi..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝
som dobre natrafila..... 😀 😀 .....deni nemože....utka je v práci........tak aspon že s tebou možem 😀 😀 😀

aninka29
2. feb 2012

@jacka musí byť naňho pekný pohľad,ked sa takto nerváči 😵 🙂 ..trucovníci naši malí 😵 😵
aaaa tak dajme ešte do druhej nohy 😀 😀 😀

aninka29
2. feb 2012

@jacka moje sa teraz pekne hrajú s obchodom....aaaale o takých pár minút bude zase vojna,ako už dnes bola asi trikrát 😠 😀

jacka
2. feb 2012

@aninka29 krásny teda........... 😠 😠 ......Maťko nebol takýto.....som myslela že druhý bude aký dobručký....a presne opak.......tak mi treba...... 😝

jacka
2. feb 2012

@aninka29 tak dajme....nech nekrívame 😀 🙂

jacka
2. feb 2012

@aninka29 aj to doma tak vyzerá že bola vojna...3x 😀 😀 😀 ..........myslím ten neporiadok
ako bolo u dr.?

jacka
2. feb 2012

idem zavolať mužovi aby nezabudol pre Maťka......do školky.... 😀 😀 😀

jacka
2. feb 2012

ja som koza....ved je ešte málo hodín........ 😠 😠 😠 😠

aninka29
2. feb 2012

@jacka tak dajme aj do ruky,nech nás nebolia 😀 😀 😀 ....len volaj,aby nááááhodou nezabudol.....vieš akí sú chlapi 😉 😀 😀
u mudry dobre....bola to rýchlovka....len mi prečistila a šla som 🙂 a v utorok tam mám naklusať zas 😝

jacka
2. feb 2012

@aninka29 teda....ved skončím pod stolom.... 😀 😀
ved to.....preto som volala ale je ešte málo hod....o hodinu volám zas 😀 😀 😀 😉
v utorok ti bude čo robiť?............

aninka29
2. feb 2012

@jacka no jasné,treba pripomenúť 😉 len aby sa potom na teba mužíček nenahneval,že čo si to o ňom myslíš 😉 😀
@jacka máš pravdu.....takže máme pauzu s pitím 😀 🙂 😉 ...ale ked si budeš dávať,tak ma volaj, dobre?za chvílu budeš mať doma čertíkov dvoch,tak možno ešte chytíš slinu 😀
dr. sama nevie do čoho prvého sa pustí 😀 😀 😀

jacka
2. feb 2012

@aninka29 to ja len tak opatrne mu pripomeniem.....sa sa popýtam čo v práci .....ako sa mu darí....a popri tom pripomeniem aj jeho syna 😀 😀
dám vedieť.......muž bude dlhšie v práci...tak si to tu vychutnám s nimi 😝 ...ale pojdem von tam ho budeme čakať 😝 ..vymrzne..a bude chvílu v klude 😀 😀 😀

aninka29
2. feb 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 som sa nasmiala 😀 😀 😀 akou okľukou naňho ideš 😀
idete opäť vymrznúť vonku?u vás nefúka vetrisko?...lebo u nás desne 😝

jacka
2. feb 2012

@aninka29 nie nie nefúka to by sme nešli von....brrr...neznášam vietor.....ideme....počkáme na Maťula.....neviem kedy príde...dúfam že ho dovezie čoskoro aby sme nezamrzli....
ty na svojho takto nechodíš?? 😉

jacka
2. feb 2012

ideme mi nervy tento kon..........ktovie čo zas vymýšlaju 😝 😝 😝

utka
2. feb 2012

Ahojte...
@jacka ty už nepi...však ja som doma na OČR, nie v práci 😀
Ale nedám si s vami, lebo idem dnes na Taebo a možno pôjdem autom, aby som cestou nazad taká spotená nezamrzla...

aninka29
2. feb 2012

@jacka sem tam áno 😀 musíme takto na tých našich chlapov 😀 😀 😀 😀
ja si idem zaliať kafčo 😉 ...inak to počko je fakt masaker 😝 ...som čítala,že na víkend kdesi hlásia až -35 stupňov 😕 ....no a len dúfam,že nebudú také mrazy aj budúci víkend

aninka29
2. feb 2012

@utka 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre