Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2012

@leninka75 no vidíš.....ked budeš potrebovať penicilín...tak len zoškrabeš... 🙂 😀 😀

jacka
3. feb 2012

juj schovalo sa nám slniečko......to zas bude zima ☹

aninka29
3. feb 2012

@leninka75 aj Lolka si robí tajné zásoby? 😀 😀
@jacka Sabka vie dať klučku dole bez problémov....ale späť nahor jej to nejde.....ale po tej prednáške čo mala,tak ju dúfam už také ani nenapadne 😉 🙂
@utka a nechystáš sa s Vikim pre istotu niekam s tým kolienkom....už raz ste na ortopedii boli,že

letty86
3. feb 2012

@leninka75 vikinka uz celkom o.k, matulko ešte kasle, aj soplíkuje
@jacka iba včera som nebola, som ti musela chýbať, ked sa ti zdá, že je to dlho 😀 😵 😵 😵 som upratovala a nerváčila sa....a niekde by som aj isla, ale v tej zime 😖 riadne nám fúka 😠

jacka
3. feb 2012

@aninka29 myslíš?......len aby si nebola prekvapená 🙂 🙂

@letty86 fakt som mala pocit že si tu dlhšie nebola.....videla som ťa? 😉

aninka29
3. feb 2012

@jacka no len nech skúsi 😉 😀

aninka29
3. feb 2012

nejaká som spretá 🙄 🙄 🙄 idem si zaliať kafčo...snád trošku dobijem baterky

jacka
3. feb 2012

@aninka29 tak na to som zvedavá....ako dlho jej to vydrží...už to raz spravila?...
baby ti čo robia?

jacka
3. feb 2012

@aninka29 ja už asi celý týžden...a nič nepomáha 😝

utka
3. feb 2012

@aninka29 boli na RTG a USG. Všetko bolo OK. Ale ak ho bude bolieť, budeme zase otravovať nášho známeho uja doktora na Kramároch...

leninka75
3. feb 2012

@aninka29 ........veru zásoby...........malý syslík je to 😀 😀 😀 😀 ............

@letty86..dávaš niečo maťkovi?.

leninka75
3. feb 2012

čím to je, že sa mi nič nechce 😝 😝 😝 😝

aninka29
3. feb 2012

@jacka práve som doriešila Simonku 😠 ju chytila ..ja to volam "prvá doba pôrodná" 😀 ..takže očakávam aj druhú za chvílu 😠 😠 😠 a teraz momentálne vedie monológ 😀 ja sa tu šulam z tých jej rečí 😀 a Sabka jej ukazuje že ťuk ťuk
bože,keby ste Simku počuli...pletie tretie cez deviate......od riešenia papúč,došla k šampanskému 😀 😀 😀 čo sa jej v tej hlavičke makovičke pletie 😀 😀 😀

letty86
3. feb 2012

@leninka75 boli sme u mudry aj s matkom...dávam mu kalciový sirup, stoptussin, fenistil, do nosteka hypomer a vikinka ešte berie biseptol, trifed....ani mne sa taaaak nič nechce, ale ani nič také nemusím 😀

letty86
3. feb 2012

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty nemáš chybu, ako to opisuješ 😀 😀 😀 musí byť podarená, aj vieme, po kom, že 😅 😉

jacka
3. feb 2012

@leninka75 vitaj v klube....
idem skusiť naštrtovať tátoša...dúfam že chytí....

jacka
3. feb 2012

@aninka29 máš doma veselo 😵 😵

leninka75
3. feb 2012

@aninka29 .....super aspoň máš doma veselo..ja sa v poslednej dobe len rozčuľujem 😠 ......

@letty86 trifed mala aj Lilka..zdal sa mi celkom dobrý......maťkovi ten hypomer uvoľní nosík?...

denisenko
3. feb 2012

joj, zas som tu..na skok....práve hladám, že o kolkej som dala Niska spať....podla posledného príspevku, ked už bol v pyžame o 11.45....hmmmm asi by som ho mala ísť budiť....... 😖

leninka75
3. feb 2012

@jacka ..sme sa nejako dohodli s reakciou na aninku 😀 😀 😀 .......pekne sa mu prihovor, potľapkaj a on naskočí 😀 😀 ...ideš pre maťka, že jo?

denisenko
3. feb 2012

@leninka75 ja som dneska vyťahovala z Deniskovej skrine na hračky z každej poličky štvrťku jablka...... 😀 a ja že ako rýchlo to pojedol...škrečok jeden.... 😀

jacka
3. feb 2012

@denisenko dobré ránko.... 😵

jacka
3. feb 2012

@leninka75 idem idem.....chytil na prvý krát.......len s prevodovkou bol problémos...ale už je to vyriešené 😉

denisenko
3. feb 2012

@jacka no...ešte nie...ja som trošku upratala....a drobec ešte spíííííííííííííííííííííííííííííííííí 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
3. feb 2012

ideme sa nachystať......zachvilu sme späť...

jacka
3. feb 2012

už tu trom ludom roztrhlo potrubie na vodu....tak dúfam že nás to obíde 😔

letty86
3. feb 2012

@leninka75 matko teraz nemá upchatý noštek, soplíky mu stekajú pekne, ale kázala mi to dávať....na uvolnenie mi kázala dávať nasivin
@denisenko čože 😕ked bude aj simonko tak pekne spinať, tebe je sveta žiť, mamina 😉

leninka75
3. feb 2012

@jacka ..nám zasa dnes do jednoty nedoviezli chlieb len rožky.......išla som do obchodu na kurča...kurča som zabudla, ale dotrepala som všetko možné iné 😝 😝 😝 ....a 2x sa mi ísť nechcelo.....

leninka75
3. feb 2012

@letty86 ..nasivin spray či kvapky?

utka
3. feb 2012

@jacka držím päste, dúfam, že vám nieeee...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre