Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

@jacka ....tak som to nemyslela.... 😉 😉 😉

jacka
6. feb 2012

@denisenko tak tak........ 😀 😀 😀 ..zavrieš dvierka a jedného pekne dna sa otvoria samééé 😉

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 no, my sme to ani nejako neriešili...teraz tu máme notebook.....ale vymením za PC, čo je v Itálii...lenže ten má tiež úplne všetko zabudované v monitore...tak ten priestor využijeme na niečo iné...... 😉

jacka
6. feb 2012

@denisenko ved ja nič.....sa tu smejem 😀 😀 ........že už ani neviem čo píšem......som rozmýšlala nad stolíkmi......a kadejakými inými vecami......som rada že to dopadlo len pri stolíku 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ..ja mám rada teplúčko 😵 😵 ......v plavkách len keby som chcela niekoho nastrašiť 😀 😀 😀 😀 ..svokor spadol v lese na ľade rovno na koleno..včera sme ho viezli na pohotovosť, ťahali mu vodu z kolena a šupli mu to do sádry 😝

denisenko
6. feb 2012

@jacka aj vy máte také??????....Denisko mi vravel, že maminka, to je super, všetky šuflíky čo máme v kuchyni a kupelni sa zavierajú samé.......škoda len, že u neho v izbe sa všetko samé otvára..... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 tak ste mali pestrú nedelu....taká voda v kolene nie je sranda.....nemá to aj rozštiepené, či čo? 😕

jacka
6. feb 2012

sa tu smejem....a Peťko po mne kuká...že čo sa mi stalo 😀 😀 😀 😀 ..................... 😀 😀 😀

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ..netuším 😕 ......ale neva aspoň svokru trošku popreháňa a nebude myslieť na sexi časopisy 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. feb 2012

@jacka ...a čo sa ti stalo??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

a to som chcela ísť ešte pred školkou kúpiť nejaké mäso na guláš......zas nestíham.... 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@leninka75 aj vy máte také dvierka??? 😀 😀 😀 😀 .......................síce ty máš dievčatko....tak hádam je to lepšie 😉

jacka
6. feb 2012

@leninka75 mne nič....deni čo tu píše o tých samootváracích dvierkach 😀 😀 😀

leninka75
6. feb 2012

@jacka ....jasan, že máme a ešte nám aj veci samé von vyskakujú 😀 😀 😀 ....

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 ....no neviem, či nejaký pri tom kotli nenájde........ 😀 😀 😀 😀
@jacka tak to po tebe len kuká...mna sa vždy pýta: mami, čo píšu baby, ked sa tak smeješ?????? 😀

leninka75
6. feb 2012

@jacka ..veď som pochopila 😉...to sa mi nepodarilo zaftipkovať

jacka
6. feb 2012

@leninka75 myslíš že ich má ešte stále v hlave???? 😀 😀 😀 ....nechýba jej niečo 😀 😀 😉 😉 😉

jacka
6. feb 2012

@leninka75 ja nemožem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

@leninka75@jacka .....mali by sme reklamovať pánty, či na čom to drží....možno to je chybné..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@leninka75 no vidíš.....ja tu mám slzy v očiach nevidím písmenká.......... 😀 😀 😀 ..hlavne tých smajlíkov na konci 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@denisenko už ma z vás brucho bolí.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. feb 2012

@jacka @denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

denisenko
6. feb 2012

@jacka lepšie ako nad tým plakať 😀 😀 😀 ....včera vám aj Nisko chcel poslať správu, že vám niečo napíše.....aj čosi napísal...len tam nestačí odenetrovať...tak našťastie neposlal..... 😀

leninka75
6. feb 2012

@jacka ..to nie si sama 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

baby, ved neplačte......zničíte klávesnicu...... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@leninka75 som rada že som v tom nie sama 😀 😀 😀

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ..nabudúce ho nechaj..určite nám chcel poslať niečo milé..gentloš malý 🙂 🙂 😵 😵 😵

jacka
6. feb 2012

@denisenko počkaj aj plakať budeme............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre