Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2012

už som aj zabudlal čo som varila 😀 😀 😀 😀 ....ale nie 😉 ....polievočku kyslu fazulkovú..mnam 100rokov som ju nejedla..druhé....zem.kaša......ryba na masle....ale...na zajtra som urobila ešte vyprážaný syr...teda len obalila...a vy?

jacka
10. feb 2012

ty si teraz kde zmizla???

leninka75
10. feb 2012

@jacka ..fíha, si veľa navarila a dobrotku 😵 😵 😵 ......prečo už aj na zajtra?.... 😕 ...do fazulky dávaš aj sušené slivky ?........ja mám od včera brokolicovú polievku a babám som teraz urobila granadír a my s mužom máme huspeninu 😵 ........inak tá polievka liluša včera ako ju videla skrivila ústa a že toto to aj veru nebudem jesť......a nakoniec zjedla plnú misku a vychválila až do neba 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2012

už ťa vidím 😀 😀

leninka75
10. feb 2012

@jacka ..furt som tu len lolka našla lizátko a prečo by ho nechytala za tolepkavé 😠 😠 ...a potom zasa chytá všetko okolo seba, tak behám za ňou s handrou 😝 😝 .....liluša chce barbie hry 😝 😝 😝 ....prídem

jacka
10. feb 2012

@leninka75 na zajtra preto...lebo ideme kupovať tie korčule.....aby som nemusle byť v zhone..že ešte toto a tamto.....
mnam huspenina 😵 😵 😵
nie ...zelená fazulka.... 😉

jacka
10. feb 2012

idem aj ja..dám Peťkovi najesť....aj sýkorkám..hodím...... 😀

leninka75
10. feb 2012

@jacka ...šak jasné idete na nákup 🙂 ...to preto som taká nepozorná, že tu okolo mňa behajú a každá hučí sz jednej strany 😠 ...len ich dobre nakŕm aj peťka aj sýkorky 🙂

jacka
10. feb 2012

@leninka75 nachované.....Peťko nechcel fazulku.....opica.....sýkorky sú celé bez seba.... 😀 😵
teraz asi mne niečo ušlo.....malá nie je v školke?..... 😕

jacka
10. feb 2012

Peťko si napchal na pršteky figurky s človeče 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2012

som ho musela odfotiť 😉

leninka75
10. feb 2012

@jacka ....asi ušlo 😉 ,........je stále doma nechcelo sa nám ráno do toho mrazu 😝 ....ale od pondelka už mašíruje 😵 😵 😵 😵 😵 ...v obchode som stretla učku zo škôlky a že deti začínajú byť moc choré ☹ ..tak supiš 😝 , ......len dúfam, že my sme si už choroby odbili

leninka75
10. feb 2012

@jacka ..zlatý je s tými panáčikmi 😵 😵 😵 .......zaujalo ho to fest 🙂 ..idem sa najesť.....

jacka
10. feb 2012

@leninka75 dobru chuť....
ved hej...si písala......nejak som zabudla..... 😉

leninka75
10. feb 2012

@jacka ..dík..už som po..kávička rozpitá..kukáme maškrtníka 😀

leninka75
10. feb 2012

@jacka ..vy spinkáte?

jacka
10. feb 2012

@leninka75 po pol hodke zaspal.......som zvedava dokedy......včera spal 20min 😝

leninka75
10. feb 2012

@jacka .......neprestane už úplne spávať cez deň?

jacka
10. feb 2012

@leninka75 juj,,,,,aj ja mám taký pocit.....ako som to dopísala tak sa zobudil ☹ -...fnuk 😢

letty86
10. feb 2012

ahojte 🙂
ja dnes makám, makám, poobede príde svokruška 😵
@aninka29 užite si to 😵 😵 😵

@utka myslím na vás 😔
@jacka tak držím palce, nech vyberiete to najlepšie pre matka....a nech ste aj vy spokojní 😉
@leninka75 lolka spinká? matulko ešte 2x denne,som zvedavá dokedy

denisenko
10. feb 2012

baby, ved nepíšte tolko......nestíham čítať.... 😀

@jacka díky...prečítam si.... 😉 Maťko sa vie korčulovať, ked zhánate prilbu a korčule?
@leninka75 ...tak mám prísť zajtra kuknúť na porodnické oddelenie, jedna milá teta sestrička povedala, že mi všetko poukazuje.....pani Toporová...tuším...poznáš? vyzerala strašne milo..... 🙂 a potom nám milý pani policajti dali pokutu.....sme si nevšimli, že pod nemocnicou máte jednosmerku...... 😝 😝 😝 😝

jacka
10. feb 2012

@letty86 dakujem 😵

@denisenko ved ja som to len tak dala...... 😉 ...aby si sa nenudila 🙂 ......................nie nevie..idu zo školky......do pondelka potrebuje korčule 😝

letty86
10. feb 2012

@jacka petulko už nespinká?
@denisenko no pekne zarobené ☹

jacka
10. feb 2012

@letty86 spinká...ale horko ťažko pol hodku......a to ležím pri nom dlllllho...predlho aby zaspal 😝

@denisenko myslíš že sú milý... ☹

jacka
10. feb 2012

ideme sa poobliekať a šup pre Maťula..... 😵

denisenko
10. feb 2012

@letty86 ...veru...poteší..... 😝 😝 😝 😀 😀 ale aj tak sme celkom dobre obišli.... 🙂 🙂 🙂
@jacka ved ja nič, ja som ešte aj tak nečítala.... 😀 ..tatinko kupil sykorkam nejaké loje, že aby nezomreli od hladu v týchto zimách.....a kocúr sedí pod stromom a čaká.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
10. feb 2012

Ahojte. Prečítala som si vás len zbežne...
Na ortopédii doktorka povedala, že je tam nejaká zmena, ale že on ešte rastie, vyvíja sa, že tie jabĺčka môžu byť nesymetrické aj preto...Objadnali ho na MRI, ale máme si zavolať v pondelok a povedia nám termín. Boli sme ešte na neurológii, ale ja tam je všetko OK. tak už neviem...
Aj spirometria dopadla dobre.
@leninka, my sme Vikimu kúpili korčule aj zimné, aj kolieskové také, čo sa zväčšujú, takže to nebola až taká hrozná investícia. Bude to mať na 2-3 roky...
No idem si vás dočítať...

letty86
10. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 tak teraz neviem, pre koho osoh kúpil tatik loje 😅 😅
@jacka 😵

denisenko
10. feb 2012

@letty86 ...som si istá, že pre kocúra, nech má menej roboty....... 😀 😀 😀 😀
@utka no možno na MRI budú múdrejší..... 🙂 aj my máme kolieskové, už rok, a dajú sa posúvať, ale ešte sme ich nevyužili.....myslím že sú až po číslo 33....tak hádam na jar skúsime, vedla kočíka, aspon sa bude mať čoho pridržiavať..... 😀

letty86
10. feb 2012

@utka 🙂 tak nech aj to dalšie vysetrenie dobre dopadne
@denisenko vie čo robí 😀 😀 načo si pridávať robotu 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre