Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. feb 2012

@denisenko vieš čo..najradšej by som bola tu v zime a snehu..... 😝 ..ideme k stirguni..už aby bola nedela večer 😔
ale taká dovolenka by mi riadne bodla.... 😎 😎 😎 😎

denisenko
17. feb 2012

@jacka ...uh. tak to ti nezávidím....celý víkend?????, 😕 😔

denisenko
17. feb 2012

no...asi ta choroba vážna nebude....ešte si vypýtal dalšie 2.....limit splnený.... 😀 😀 😀

jacka
17. feb 2012

@denisenko celý 😠 😠 😝 😢

no vidíš..nebude to také vážne 🙂 🙂 ........hlavne že mu chutííí....má výdatnú večeru...už len umyť zuby do vanu a spať 🙂

jacka
17. feb 2012

jáj mamky mne sa tak nechce.......ísť nikam......jááj.... 😔

denisenko
17. feb 2012

@jacka tak nikam nechod.... 😵 pošli len muža s deťmi..... 😀 .....palacinky zjedené, granko vypité, zuby umyté, rozprávky prečítané...dieťa v posteli..... 😉 horšie je to s tým druhým,niečo nacvičuje..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
17. feb 2012

dobrú nocku.... 😵

denisenko
18. feb 2012

😕 😕 😕 😕 ahojte..... 😉 pekný víkend všetkým..... 😉

utka
18. feb 2012

Ahojte...

denisenko
18. feb 2012

@utka stručnejšie to už nešlo??? 😀 ...ste vo ZV ? 😕

denisenko
18. feb 2012

hmmm......tak dobrú nocku, maminky.... 😵

utka
19. feb 2012

@denisenko nieee, sme u našich...nebudeme stále u svokrovcov... 😝
Ale chclapi dnes idú aj tam. Ja idem busom do BA. Budem asi do štvrka sama...

denisenko
19. feb 2012

@utka ahoj... 😉 aspon si pár dní odýchneš...vy už máte prázdniny???? 😕

denisenko
19. feb 2012

no fajn, baby aspon nebudete mať vela čo čítať....monology sa mi viesť nechce..... ☹ 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dobrú nocku.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
19. feb 2012

@denisenko áno, už sú u nás prázdniny...oddýchnem si, len budem bez auta, ale nevadííí...
Ale najviac ma štve, že Viki zase začal nejako pokašliavať ☹ ...

denisenko
19. feb 2012

@utka tak naši majú prázdniny až v marci....ale už pre prípad núdze máme vybavenú babku...moju maminu, lebo tá si berie týžden dovolenky, lebo berie na prázdniny sestriných chalanov, tak asi ak sa bude dať, ešte pocestujeme.... 🙂 🙂 🙂 🙂 a Deniskovi tečie z nosa ako z vodovodu...inak, vela detí teraz ochorelo....ja si myslím, že za to može toto oteplenie.... 🙄

jacka
19. feb 2012

ahojte.....konečne doma.....v teplúčku.....čistúčku......detičky zaspinkali coby dup 😵 .......ešte som musela rýchlo poprať......už len kto to bude žehliť 😝
moj má iež prázdniny v marci.....neviem kedy 😔 ....ale aj tak pojde do školky.... 😉 ...však ked tam tak rád chodí...mi vraví ...maminka zobud ma o 6tej aby som bol prvý 😵 ....moje zlatko 🙂

dobrú nocku 🙂

denisenko
19. feb 2012

@jacka.....ako? žiješ??? 😕 😔 😀

jacka
19. feb 2012

@denisenko inak....moji boli chorí a vonku bolo pekne pod nulou 😝

denisenko
19. feb 2012

@jacka no vidím, že všetci v zdraví prežili.... 😀 pekné sny.... 😵 😵 😵 😵

jacka
19. feb 2012

@denisenko žijem....... 😀 😀 konečne 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2012

@denisenko to sa ešte uvidí či v zdraví 😀

denisenko
19. feb 2012

@jacka zas si ma obehla....my máme stále nad nulou...+3...a bacily....... 😔 😝

jacka
19. feb 2012

@denisenko ved aj tu je tak.....možem aj ja čakať...choroby 😝 ...aj ked dúfam že neprídu 😉

jacka
19. feb 2012

@denisenko ty čo nespinkáš..... 🙂

denisenko
19. feb 2012

@jacka veríme si, veríme..... 😵 my sme dneska pre istotu zrušili aj lyžovanie...nie je síce chorý, len mu desne tečie z nosíka...taký ho má červený...... 😔 😔 😔 ale teplota je ok, kašel nie je.... 😎 už sa vypytoval, či ide zajtra do školky, ked je "taký chorý"...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2012

@jacka ja sa vždy zabudnem večer na nete....a potom si nadávam.....ale cez den sa tu málo dostanem, kedže ma vždy niekto odtialto vyšachuje..... 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2012

@denisenko ..jasné ..musíme 🙂 🙂
aj mu niečo dávaš?

jacka
19. feb 2012

@denisenko ved ked bude v školke tak pc je celý tvoj 😀 😀

denisenko
19. feb 2012

@jacka davala som mu len tú morskú vodu...ale dnes ráno som mu dala už Sanorin, aj na obed a po obede už bol na tom trochu lepšie...tak dostal aj večer a teraz tichučko spinká..... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre