Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2012

@letty86 že vážny človiečik 😵 😵 .....ale ved on sa v kuse na foto smejkuje 😵 .......takže Viki bola väčšia čertica 🙂 😉 ..............veru...aj u nás je to tak....pre ocinkom maju väčší rešpekt...ktovie čím to je.....aj ked príde domov...tak sa mu hodia do náručia....a ja som mimo

denisenko
23. feb 2012

@jacka kludne to daj do mrazáku, len ak ti ich ostalo viac, tak si daj len po porciách.... 😉 lebo ked to rozmrazíš, tak na druhý den to už bohviečo nie je..... 😝 ...že budíček....to ako čo malo byť?????? 😀 😀 😀 😀 😀 my už sme o takom čase boli na busovej zastávke...dnes je štvrtok...plaváren..... 😉 ešte týžden a končíme...potom sú prázdniny, tak sa nepláva a potom ho dám na pokračovanie.... 😉

utka
23. feb 2012

Ale nič...nechcem to tu rozoberať...

denisenko
23. feb 2012

@utka nebud smutná...kludne možeš, my sme také vrby butlavé...... 😉

denisenko
23. feb 2012

hej a kto nám poslal dážd?????? v takom lejaku na zastávku..... 😖 😖 😖 ale už je dobre....len to blato a kaluže... 😠 @jacka ja ťa obdivujem, že ho necháš vonku....musíš mať dobré nervy...ja som strašne háklivá na špinavé veci.....ja viem, že deti sú takéa je to normálne.....niekedy sa pokúšam aj premocť....ale.....moc sa mi nedarí.....takže Denisko si moc teraz vonku neužije, stačí ked vidím, aký chodí zo školky...... 😔 😔 😔 😔

jacka
23. feb 2012

@denisenko veru butlavé 😵

ja ho teraz vonku nenechám...teda snažím sa ho nenechať....ale ked už vidím že je zaprasený..tak ho nechám nech sa dorazí...ale zas odtial potial...chápeš...a na druhej strane...treba aj očká trošku privrieť...ved vtedy im je najlepšie ked sa možu vyblatiť.....a mám dobrý prášok 😀 😀 ................no budíček....aby si sa aj mne trošku povenovala 😀 😀

letty86
23. feb 2012

@jacka smeje, ale hlavne na nás, ale ved tak to má byť 😵 ja už ani neviem, kto bol vačší betár, sa to nejak vyrovnáva 😀
idem, kočky, pekný víkend 😵
príde opat svokruska, tak tu asi nebudem

denisenko
23. feb 2012

@jacka a čo som ti nebodaj chýbala?????.... 😀 😀 😀 😀 nahánam tu Niska večerať...akože dva párky zhjedol, dva poháre čaju vypil...ale ten rohlík k tomu...ja neviem, nejako sa nezmenšuje...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2012

@letty86 už víkend? nie je ešte len štvrtok?????

letty86
23. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ja som dnes celý den v tom, že je piatok 😀 😀 😀
ale neviem, či zajtra stihnem kuk, uvidím, či sa bude dať...takže istota...že som zazelala pekný víkend 😀 😀 😵

jacka
23. feb 2012

@letty86 len príd urobiť aspon kuk 😵

jacka
23. feb 2012

@denisenko no jasné že chýbala........inak by som ťa nebudila 😀 😀
no to je aj u nás....párok je hned v bruchu...a pečivo rastie a rastie 😝

letty86
23. feb 2012

@jacka snád sa podarí 😵 😵
tak teda pekný večer, aby som nepredbiehala 😀

jacka
23. feb 2012

@denisenko len som zvedavá kolko nás tu bude zajtra......už je predvíkend...to tu je tiež mrtvo 😀 😀 😉

jacka
23. feb 2012

@letty86 😵 .............aj vám pekný večer... 🙂

utka
23. feb 2012

@denisenko viem, dík...ale tu sa to nehodí...

denisenko
23. feb 2012

@jacka tento týžden celkovo...tady zdechel pes.... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
23. feb 2012

no fajn, Nisko odpadnutý v posteli..... 😀 😀 😀 asi pojdem čoskoro za ním..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2012

a ma tak pred víkendom ešte napadlo....aninka odišla s manžom, či čo?????? 😕 😕 😕 😕

utka
23. feb 2012

@denisenko kašle na nás ☹

denisenko
23. feb 2012

idem aj ja do hajan..dobrú nocku...🙂

utka
23. feb 2012

Dobruuuuu...
Zajtra je piatoooook!!!

utka
24. feb 2012

Ahojteeee!!!
Prvá... 🙂

utka
24. feb 2012

U nás je +7 stupňov. Kokso...

jacka
24. feb 2012

ahojte,,,,,,,,,
druhá... 🙂

jacka
24. feb 2012

@denisenko pekné foto 😵 😵 ....čo zalahla si za Niskom? 🙂 .....................veru ktovie kde je schovaná aninka......

@utka to máte pekne teplo......a sneh tam ešte je?....a Viki je už doma?

jacka
24. feb 2012

jáj....moj muž ide zas umrieť...to ide byť víkend 😝 😝 😝

utka
24. feb 2012

@jacka nieeee, sneh tu už dávno nie je...Vikino a manžel prídu dnes poobede...

denisenko
24. feb 2012

dobré ránko.... 🙂 to zas bola noc.... 😠
@jacka veru, o 9-tej som už šla spať....ale aj tak som sa dlho prehadzovala, potom každú hodinu hore.....a nakoniec ma bolí hlava a škrabká v krku, tečie mi z nosa a mám natiahnutú achilovku..... 😝 😝 😝 Denisko v školke, ja idem asi zas radšej zalahnúť....aj tak prší...ešte že som tie okna včera neumyla, by ma šlak trafil dnes....... 😀 ....a čo sa tvojej polovičke stalo?????
@utka neprídeš si zobrať ten náš sneh, ked už vy nemáte???? 😕 ...aj my máme + 5, už asi štyri dni....ale kým sa tie kopy toztopia....všade je tolko vody...... 😖

utka
24. feb 2012

@denisenko ďakujem, neprosím si sneh...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre