Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. feb 2012

@letty86 ..pa, pa..uži si svokrušku 🙂

denisenko
24. feb 2012

ach......prehrala som.... 😝 😝 😝 😝

jacka
24. feb 2012

@letty86 pa pa...... 😵

jacka
24. feb 2012

@denisenko 😉

denisenko
24. feb 2012

no....už som tu...Denisko to rozdeluje...inak, také pexeso...zohnala som origoš lokomotívy, milion párov, skoro všetky rovnaké.....a on sa v tom vyzná a ja....len náhodou niečo nájdem..... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 no neviem, či bolo dobré, vyhnať ma von.....po ceste ma chytilo také pichanie dolu, že som myslela, že ani nedojdem....žeby sa už sťahovalo.....? 😕 ale všetky veci na pizzu sú už doma, cesto trošku podkysne a budeme sa napchávať..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka to som našla recept v báječnej žene......cesto: 230g Promix-Uni (Promix-Ch), 100g bieleho obyčajného jogurt, 1 vajce, 15 g droždie, 100 ml teplej vody, 1 lyžička kryštálového cukru, 40g oleja, pol lyžičky soli......príloha...čo kto lubi a može...... 😀

leninka75
24. feb 2012

@denisenko ..buď rada, že si prehrala 😉 ..,..však vieš ako sa hovorí nešťastie v hre, šťastie v láske 😵 ....

...dievčatá lúčim sa..pekný víkend..pa

jacka
24. feb 2012

@denisenko dakujem 🙂 .......ktovi aké to bude s jogurtom..možno sa stratí tá ..chuť......ale mi je to divné že CH...tá má rasu 😕

aninka29
24. feb 2012

ahojte
@jacka Maťulkovi prajeme všeeetko len to najlepšie k meninkám...hlavne veľa,veľa zdravíčka...cmuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja som trochen chorá 😝 ...hrdlo,bolí ma hlava...sopliská dobreže neťahám tri metre za sebou 🙄 🙄 🙄 🙄 ach jáj........zajtra nás čaká oslava kmotrovej 30tky....snád sa mi do zajtra trochu polepší
od nedele tu budem mať sesternicu na prázdninách ....aj sa teším...sa aspoň vyhrajú tie moje prdliny 😉

jacka
24. feb 2012

@leninka75 pa pa.....užite si víkendík....

jacka
24. feb 2012

@aninka29 dakujem 😵
rýchlo sa vylieč.......a užite si návštevu..... 😵

jacka
24. feb 2012

@aninka29 ....kdeže si nám bola....tak dlho? 😉

denisenko
24. feb 2012

@leninka75 a už neprídeš???? ani na pizzu???? 😕 😵 😵 😵 😵

jacka
24. feb 2012

@denisenko možem ja.... 🙂

denisenko
24. feb 2012

@jacka počkám.....akurát ju pojdeme dať do rury.....tak za takú polhodinku.....aj vychladne....čakám ťa 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. feb 2012

@denisenko len čakaj 😀 😀 .............čo si dala na vrch?

denisenko
24. feb 2012

@jacka no ......ponuknem ťa????...dobrú chuť....špecialita pre Niska.....šunka, syr, kukurica.......nic víc...... 😀

jacka
24. feb 2012

@denisenko..mnam vyzerá skvelo.....daj si aj za mna,...... 😵

utka
24. feb 2012

Konečne domaaa...a aj chlapi. Síce manžel šiel na chvíľu do práce. Sa teším na večer 😅 .
A koľko sa má ten zázvor luhovať???

utka
24. feb 2012

Aha...tak vy už víkendujete...

jacka
24. feb 2012

@utka nie dlho.......asi len 4-5min.....
čože šiel do práce teraz večer?.........to sa mu aj chcelo?..............................ved ja som tu 🙂

jacka
24. feb 2012

pekný víkedník.... 🙂

denisenko
24. feb 2012

@jacka aj ty??? 😕 😵

aninka29
24. feb 2012

už sa víkenduje? 🙂...žeby som šla aj ja? 🙂

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 ved ty víkenduješ už dva týždne..... 😀

aninka29
24. feb 2012

@denisenko pravda 😀 😀 😀

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 ako ti je dobre...... 😎 máš ešte manžu doma, či už je za kopčekom? 😕

aninka29
24. feb 2012

@denisenko už šiel pa v utorok ☹ ..nejak ťažko sa nám lúčilo.....akurát sme spolu doklebetili..až som zabudla,že mám už hodku farbu na hlave 😕 ...a teraz mám tmavé vlasy 😝 ...nevadííííííííííííí

aninka29
24. feb 2012

@denisenko a váš tatiko kedy dojde 🙂 ....ešte pred pôrodom,či až po

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 to poznám..ťažké lúčenia...na ako dlho? ja to už radšej rýchlo odbijem medzi dverami, lebo inak by som ho nepustila.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 akú farbu si si dala??? 😕

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 no náš má v pláne pred velkou nocou...ale tak uvidíme ešte...podla toho kedy sa dieťatko rozhodne, pretože budem ho tu potrebovať kvoli rodnému listu...nejako sme na to pozabudli.... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre