Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
5. mar 2012

@jacka díky.... 😉 myslíš, že predsa len dievčatko????? 😵 😵

denisenko
5. mar 2012

viete, čo mi dneska v čakárni povedal Denisko......? že mamí, daj mi telefon......vyťukal tam 112,........ tam možem zavolať a spýtajú sa ma, či chcem, hasičov, policajtov alebo sanitku....ked porodíš, zavolám ti sanitku....... 😀 😀 😀 😀 ostatné tehošky sa aspon dobre nasmiali..... 😀 😀 😀 😀 😀 a zaklincoval to: mami, ty si moja láska 😵 😵 😵 😵

letty86
5. mar 2012

@aninka29 moj sen..najesť sa zo vzduchu 😔 ja som dnes robila rybku a zajtra by som si dala tiež niečo bezmäsité...mäso mi ide hore krkom 😝 asi urobím palacinky, už vidím, aký je manža nadšený 😠
@denisenko ten tvoj nisko 😵 😵 😵 že moja láska 😵 😵 😵 aj ja chcem byž matkova 😵 😵
@jacka a matko je v tej istej skôlke a triede? u nás bola cez prázdniny skolka zatvorená, detičky chodili do inej škôlky na sídlisku..to by sa veru vikinka nepotešila, keby tam musela íst 😝

utka
5. mar 2012

Ahojteee...
Konečne sme doma. Ale som rada, že v tom najhoršom sme boli pod lekárskym dozorom...

jacka
5. mar 2012

@denisenko ..som to myslela tak aby si držkala Simonka v brušku 😵 .......
Nisko nemá chybu...to ho kto naučil?? 🙂 🙂 ....si bola hrdá mamina.... 😵 😵

jacka
5. mar 2012

@utka super že ste doma.......... 🙂 ...veru tam ste boli pod dohladom 🙂

jacka
5. mar 2012

@letty86 nie....školka normálne funguje...aj trieda aj učky.......chodí do mesta...tam nezvykne byť zatvorená 😉 .............aj moj má radosť s palaciniek......berie to ako dezert 😀 😠

utka
5. mar 2012

@jacka a ako ste sa rozhodli za školu???

jacka
5. mar 2012

@utka nijako....... 😔 .....

aninka29
5. mar 2012

kuk ...sme doma 🙂
@utka konečne ste doma 😵 😵 😵 .............máte vy "šťastie" ☹ ☹ ....to nie je fér,ale fakt 😒

jacka
5. mar 2012

@aninka29 kuk 🙂 🙂

aninka29
5. mar 2012

@jacka zakukala kukulienka 😀 😉
som sa rozhodla,že zajtra urobím francuzáky 😝 😝 .......nebudem sa ja trápiť s varením 😀 ...ten čas radšej odsedím na koňovi 😀 😀

utka
5. mar 2012

@aninka29 veru...som zvedavá, čo mi zase povie riaditeľka v robote...že to nie je fé=r voči kolektívu?!Asi by som ju už teraz niekam poslala a rovno si doniesla aj výpoveď.

aninka29
5. mar 2012

@utka ja ti silno držím prsty,aby si v tej robotke zostala naďalej 🙂 .....ved to kurnik musia chápať 😕 ...či oni nemajú deti???? 😝

idem hodiť deti do vane 🙂

jacka
5. mar 2012

@aninka29 .........ja som sa rozhodla že dva mes. nebudem robiť francúcke a grandír...lebo to varím dookola....a ešte sa m i toho prejedia 😝 .....................ak nebude muž jesť tak zajtra nevarím.......nám to bude stačiť 😉

@utka zlaté 😠 to žiena čo nevie čo je mať doma 😠 😠 ..

jacka
5. mar 2012

som vymienala sáčok na vysávači......som ani len netušila čo všetko tam možem nájsť ked mi Peťko pomáha........tak som to musela rozstrihnuť všetko povyberať.....ale...lubim ho 😀 😵 😵

aninka29
5. mar 2012

@jacka 😵 😵 😵 😵
mne zas Sabka pomáha všetko nahádzať do smetného koša,ked robí poriadky.....a potom sa tam hrabem a hrabem....ale.....ľúúúbim ju 😀 😵 😵

aninka29
5. mar 2012

opičky vysprškované,čistučké,voňavučké,krémikovučké 😀 ..idem im nachystať nejaký chlebík na večeru a padlaaaa 🙂 🙂

jacka
5. mar 2012

@aninka29 ...........nás našťastie smetiak prešiel....čo som nesmierne rada.........lebo som na to o čosi lepšie ...... 😀
ešteže ich máme 😵 😵 ...............normálne by sme sa nudili 😉

jacka
5. mar 2012

@aninka29 čo idete papať?.......
my sme už po večeri............teraz chrumkajú ovocie....a zachvílu pojdu aj oni do vane...a roooovno do postele a...padla 😉

aninka29
5. mar 2012

@jacka natrela som im chlebík so syrom,salámka a paprika....a actimel..............ešte počkám na manžu,nech trošku poklábosime....včera bol nejaký chorý,lebo v sobotu čosi oslavovali a vypil dva poldecáky vodky 😀 😀 😀 ..tak mu bolo straaaaašne

jacka
5. mar 2012

@aninka29 😀 😀 😀 chlapi 😀 😀 😀 ....dobre že mám doma troch 😀 😀

teraz idem na radu ja......teda mojich idem pohádzať .... 😀 😀 😉

aninka29
5. mar 2012

@jacka len pohádž.....aj muža ideš hodiť? 😉 😉 😀 😀
s mužom sme už dokvákali....sme ani moc nemohli.....lebo je nejaký blbý signál 😠 😠 😠 ...ale hlavné veci som mu stihla zreferovať 😉 🙂

utka
5. mar 2012

My už sme vykúpaný v hypermangáne...lieky spapané, ešte jeden o desiatej a šup konečne spať vo svojej posteli

leninka75
5. mar 2012

nooooooooo my tak na jednu štvrtinu 😀 😀 😀 ...na porádku je len Lolka 🙂 ......ostatok ešte čaká...staršia slečinka ešt ekuká večerníky a kakavkuje...........

leninka75
5. mar 2012

@denisenko ...šťastnú cestu 🙂

aninka29
5. mar 2012

ja už som tiež na porádku 😀 😉 ...idem im prečítať rozprávku a chrrr chrrr 😔
dobrú noc

jacka
5. mar 2012

@aninka29 ešte nebol muž doma....ale ked príde...tak aj jeho hodím... 😀 😀 ...................u nás sa už spinká.......rozprávočka prečítana.....ticho všade

@leninka75 kedy ti chodí spávať?

dnes tu asi nebudem mať s kým kvákať 😀 😀
tak dobrúúú

utka
5. mar 2012

Viki spinká...ja sa už teším na svoju postieľku. Zajtra som ešte doma.
Dobrú noc.

aninka29
6. mar 2012

dobré ránko 🙂 nespíme...ja už chlipkám kávičku 😉 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre