Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
10. mar 2012

@jacka ..ešte sme neboli voliť..vy hej?.....no vieš, že knedľu doma 😅 😅 ...nemám na to čas ☹ .......ale chcem niekedy skúsiť v pekárničke nechám vymiesiť a vykysnúť a potom už len vyparím 🙂 ..........budete len doma celý víkend?

utka
10. mar 2012

Ahojteee...
My sme ešte voliť neboli...Dnes som robila halušky. Chlapom syrové a mne bryndzové. A zajtra chcem variť maďarský guláš a s knedľou. Tú urobím doma...

denisenko
10. mar 2012

babule, tu som.... 😉 noc bola príšerná, tak som dospávala cez obed...ale stihla som predtým umyť okná, navariť, nakúpiť a už sa vám venujem....... 😵

jacka
10. mar 2012

@leninka75 aj ja som robila v pekárničky su našu...lepkovú a nestálo to za vela....ale bolo to mukov..lebo inu nemám doma len na chleba...všetko robím z bezl.......a deťom som robila v rukách 🙂

denisenko
10. mar 2012

a ešte hned ráno sme boli s Niskom aj odvoliť...jaká som ja šikovnica dneska.....tak mi tlačí celý spodok kdesi na stehennné nervy, že sa musím hýbať, aby som na to nemyslela...... 😝 😝 😝 😝

utka
10. mar 2012

No takže som už aj ja odvolila...

denisenko
10. mar 2012

@utka ..povinnosť splnená..... 😀 😀 😀 😀 😀 my sme si vypražili syr, hodili neskorý obed a teraz čakám, dokedy budem odolávať tej griláži v chladničke...... 😀 😀 😀 😀
@jacka......ste sa šli vyvenčiť????? 😕

denisenko
10. mar 2012

@leninka75 ja už mám na zajtra..polievku kyslé zemiaky a pyré, dopražím len rezen...... 😀 😀 😀

denisenko
10. mar 2012

😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
10. mar 2012

....a dnešným víťazom sa stáva.......Denisko......1000 bodov..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
10. mar 2012

@denisenko jééééj, superská fotka!!! Veru, povinnosť splnená, ale uvidíme, ako všetko dopadne a ako nás kto namotával. Už som si umyla aj dve okná a zasklenie na balkóne. Už len dve ma čakajú. Ale nie dnes. Aj tak má vraj zajtra pršať ☹.

denisenko
10. mar 2012

@utka mi nehovor, že má pršať.....ja mám všetky čisté...... 😔 😔 😔 😔 😔 ....a namotávajú nás všetci.... 😀 😀 😀 ked som videla tie kopy vyhodených zvyšných papierov, tolko penazí v...... 😝 😝 😝 😝

jacka
10. mar 2012

mamky že Krásna horka horý 😢 😢 😢

jacka
10. mar 2012

@denisenko ano boli sme sa vyvenčiť........som uťahaná ako kon.......sme šli na Pustý hrad 😝
perefektná fotka.................krásna 😵 😵 😵 😵

jacka
10. mar 2012

@utka dobre napísané...namotávaju nás.... 😝 😠

denisenko
10. mar 2012

@jacka ste mali poriadny výlet.... 😉 predpokladám, že uťahaná je len mamina... 😀

jacka
10. mar 2012

@denisenko presne tak.....všetko v práčke...topánky vyleštené....deti spokojné...tu behaju akoby sa nič nestalo......a ja ledva vidím 😔 😀

denisenko
10. mar 2012

@jacka hlavne že sú deti spokojné, že?????čo tam po mamách....... 😝 😝 😝 😝

jacka
10. mar 2012

@denisenko 😀 😀 😀 ...........veru tak..........ale ani moj muž nevyzerá dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ešte hodiť riad do myčky a som spokojná 😝 ..........som zvedavá ako budú spať 😝 ............ale podla toho ako vyzeraju teraz ...nevidím to ružovo

denisenko
10. mar 2012

@jacka ale ako fajn budete spať vy dvaja..... 😀 😀 😀 😀 😀u nás to tiež vyzerá.....čert malý...ale ked lahne, tak dovi dopo...ani obraz, ani zvuk....ale kedže sme už pár dní len vnútri, tak má energie na rozdávanie...... 😝 😝 😝 😝

utka
10. mar 2012

@denisenko Nisko je chorý???
@jacka, počula som, že horí ☹. Vraj to nejaké cigánske deti podpálili...

jacka
10. mar 2012

@utka veru cigáni pálili trávu.....hnusoby a teraz sa im nič nestane 😠 😠 😠

@denisenko už sa v noci vobec nebudí???.....lebo mne Maťko ešte sem tam....napiť....vycikať.....a najnovšie ho bolí hrdielko..... 😝 .....a Peťko ten by sa len túlkal ku mne..aj ked máme spojené postele....vždy sa ku mne na tlačí..takže fajné noci mám 😝

denisenko
10. mar 2012

@utka no, veru chorí sme...teda len on.... 😝 sa mu vrátil ten zápal dutín....a nejako sa mi nezdá, žeby to mal lepšie, aj ked na prvý pohlad mu nič nie je..... 😝 ale má chytený noštek, hrdielko, ušká a okolo očí červené.......inak, nekašle, neteplotuje...... 😠
@jacka cikať chodíme aj my.......nie vždy, ale často.... 😅 ale nie vždy ma príde zobudiť, skor vstanem sama dobrovolne, lebo zabúda zhasnúť na WC 😀 teraz v poslednej dobe už ku mne do postele nechodí, ale to tiež...ako sa mu čo sníva..... 😅 😅 😅

denisenko
10. mar 2012

.....mamííííí....tento plyšák sa potrebuje vycikať......tak sa pojdem aj ja..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. mar 2012

hm....víkendova romantika s koníkom...... 😔 😵

denisenko
10. mar 2012

dobrú nocku...tuším to už všetci zabalili..... 😀

utka
10. mar 2012

@denisenko ja som tuuuu
Aj Viki sa budí. Ale to preto, lebo veľa pije, keď sa kúri...je suchý vzduch...a potom veľa ciká...

utka
10. mar 2012

Tak dobruuuu...

jacka
11. mar 2012

ahojte.........

@denisenko že plyšák 😵 😵 ...................
super že len my nechodíme.....potešili ste ma 🙂 😉

jacka
11. mar 2012

🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre