Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. mar 2012

😕

jacka
11. mar 2012

🙂 😉 😎 😀 😵

letty86
11. mar 2012

🙂 🙂 😵 😵 😉

jacka
11. mar 2012

@letty86 😵

utka
11. mar 2012

Ahojte 😉...
Ešte sa doparí knedľa a obed hotový...
No čo hovoríte na výsledok volieb???

denisenko
11. mar 2012

halo, halo...... 😉
@utka no s tým počasím si mala pravdu...... 😝 a na vysledky nehovorím nič, lebo neviem, ako to dopadlo... 😀 😀 😀 až teraz som si zapla net... 😀 😀 kto vyhral???? 😀
@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 ...si si myslela, že naše detičky tichučko spinkajú celú noc??? 😀 vieš, kolkokrát vstávam v noci z postele ja? a to aj ked som nebola tehu.... 😝 😝 😝

tam leje ako z krhly....volal mi bratranec, nech mu odfotím balkon.....vtipálek, hádam si nemyslí, že pojdem von do toho počasia...aj kocúra som stiahla dovnútra..... 😀

utka
11. mar 2012

@denisenko však? Ešteže som neumyla všetky okná...U nás neprší, ale v noci trochu pršalo ☹...
Voľby vyhral Smer. Ale to je asi jedno, nám obyčajným ľuďom...

denisenko
11. mar 2012

@utka veru jedno...nahrabať chce každý........ 😝

utka
11. mar 2012

Som zvedavá, čo títo splnia...

denisenko
11. mar 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 ..že...možem sa zasmiať???? 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. mar 2012

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. mar 2012

🙂 🙂 😝 😝 😝 😠 😠 ☹ ☹ 😒 😒 😔 😔 😔

utka
11. mar 2012

A to čo @denisenko @leninka75 ???

utka
11. mar 2012

Manžel išiel po svokru na stanicu. Dúfam, že už bude môcť ísť Viki do škôlky od pondelka 19.3. 😕

denisenko
11. mar 2012

@utka až tak neskoro? 😕....a svokra ti bude teraz celý týžden pri Vikim? 😨

@leninka75 😕 😕 😕 ste nemali dobrý den?????

denisenko
11. mar 2012

nikto???? 😕

utka
11. mar 2012

@denisenko hej, bude tu celý týždeň. Už v podstate skoro tretí...

denisenko
11. mar 2012

@utka jáj, ste ju pustili na priepustku domov na víkend? ešteže máte niekoho, kto može ostať s Vikim....to je na nezaplatenie.... 🙂

utka
11. mar 2012

@denisenko to hej. Len je nejaká nachladnutá, a Viki spáva s ňou. Tak dúfam, že neochorie...Najprv som bola ja, potom Peťo a teraz je ona ☹...
A neviem toho môjho krpca prehovoriť, nech ide spať sám do izbičky...

denisenko
11. mar 2012

@utka nechce spinkávať v izbe? Denisko to skúšal, pár dní potom ako Peťo odišiel do itálie....ale dovolila som mu dva dni spať so mnou a potom ...rázne dosť....ja by som ho mala rad pri sebe, ale obávam sa, že by mi tam ostal hádam tak do 15-tich-..... 😀 😀 😀 😀 niekedy si pripadám ako macocha.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
11. mar 2012

dobrú noc, herečky.... 😉 zajtra tu nie som, idem na monitor a hádam aj povymetám nejaké obchody, nech prídem na iné myšlienky....tak moc nepopíšte,lebo potom ma zas Nisko nepustí na net...... 😀
pekné sníčky

utka
11. mar 2012

@denisenko chce, ale keď je tu svokra ,tak spí s nou v obyvačke...
Dobrú noc.

aninka29
12. mar 2012

ahojte mamky
blbé ráno pre mňa 😝 😝 😝 ani sama neviem prečo..............

jacka
12. mar 2012

ahojte.......

@aninka29 aj pre mna......ale ja viem prečo.....som nespala ...Peťko buntošil od 1nej do 4tej.....potom Maťkovi sa niečo zlé snívalo......sa teším kedy bude obed a pojdem spať 😔

aninka29
12. mar 2012

@jacka aj ja viem...aaaaaaale nepoviem 😉 😀 😀 😀
idem upratovať...včera sme mali návštevu ..tak je v každej jednej izbe bordel ako v tanku 😠 včera večer som už nevládala upratať 😝
a ešte k tomu detičky zlomili rošt na Simkinej posteli 😠 .....nacvičovsli tam gymnastiku všetci štyria,či kolko ich bolo 😀 😝

leninka75
12. mar 2012

ránečko!!!!

@denisenko ..včera?....taký nejaký divný deň, upršaný, uplakaný...skrátka depkoidný 😝 😝 😝 ..som zvedavá, tak sa sem ponáhľaj 😉

@jacka ...Peťko s Lolkou si môžu ruky podať, aj ona tak zle spala ☹ ...zo sna poplačkávala celú noc.... ☹

@aninka29...však nepovééééédz 😀 😀 😀 😀......máš pekne zarobené 😠..čo ideš s tou posteľou, nový rošt, či celú novú?

aninka29
12. mar 2012

a ešte som zabudla....dnes ráno pred škôlkou princezná Simonka utekala a doutekala 😠 sa strepala na zem...celé kolená zodraté,aj s pančucháčmi aj s riflami 😠 😠 😠 sme utekali chytro domov prezliecť sa 😝 😝 😝 😝 .....ja už to vidím,aký krásny deň mám pred sebou

aninka29
12. mar 2012

@leninka75 no snád nejaký rošt dopasujeme 😒 .....v piatok dojde manža domov,tak nech to zrieši on

leninka75
12. mar 2012

@aninka29 ..simke zavadzali nôžky?? 🙂 😉 ........

leninka75
12. mar 2012

mňa porazí však vonku zasa poletuje ten biely hnus 😠 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre