Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. mar 2012

@leninka75 aj my sme už vonku......teda zatial len Peťko....idem aj ja 🙂

@denisenko no nič pekné ☹ .....fakt mu to nijak neklesá....držte sa u dr......a ked je nejaký akutny stav ...budu čakať na obed???.....to čo je 😕 😕

denisenko
21. mar 2012

@jacka ked je to akutny stav, tak do žiliny, lebo ona má dve ordinácie...tri dni dooobeda v žiline a poobede v rajci, potom dva dni doobeda v rajci a poobede v žiline.....máš na výber..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ako ti závidím, že idete von..aj ja by som šla...tak je krásne......polievočka navarená a ja sa tu budem sušiť celý den.... 😝 😝 😝 😝

jacka
21. mar 2012

@denisenko budeme len na dvore....sa mi nechce nikam ísť......
to je akt skvelo vymyslené......nemá to chybu 😝 😝 ........tak s chorým diaťatom sa budeš trepať do ZA.....paráda 😠

nemáš dajaký fajn receptík na fajnovučký a rýchly koláčik::::???:..ideme na víkend preč 😠 😠 😠 ..tak by som im niečo chcela upiecť 😉

denisenko
21. mar 2012

@jacka no hej, s chorými dvomi deťmi..... 😝 😝 😝 😝 akedže som nevodič tak busom alebo vlakom...poteší, že???? 😕 😔 som ju chcela vymeniť, je tu ešte jedna detská, ale ta mi ho nevzala, a povedala, vraj pride miesto tejto čo máme v priebehu roka niekto normálny....tak neviem, ale tu iná možnosť nie je.... 😝 😝 😝 😝 😝

idete k svokre????a komu chceš robiť koláčik?detičkám? mne velmi chutil ten ich perník..... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
21. mar 2012

no, Denisko sa chladí vo vani...tá teplota je stále na 38...ja to nechápem..... 😔 😔 😔 😔 s liekmi alebo bez....38 😔 😔 😔

utka
21. mar 2012

@jacka však ale Viki neberie veľa liekov. Však ani ATB nemávame, mal ich iba párkrát. No neviem. Ja mu síce dávam všelijaké vitamíny... Skúsim ešte aj tú Vincentku.

jacka
21. mar 2012

@denisenko detičkám chcem......veru ideme .....hurá 😠 ..už aby bola nedela večer 😝 ...............perník som robila minulý týžden.......

@utka sestra brala vincentku na astmu..tak ona mi to poradila že to može aj piť.....tak som si kúpila hned dve...jednu vypil.... 🙂

letty86
21. mar 2012

ahojte, ja len na skok, zajtra si vás prečítam, dnes mám toho vela, takže žiadny kludový režim..idem upratovať, potom s vikuskou na výtvarnú a potom na cintorín....dnes je presne 6 rokov, čo zomrel môj ocko ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹

leninka75
21. mar 2012

@denisenko ..s tou mudrou ste na tom ešte relatívne dobre..my sme tu mávali dr. 1x do týždňa..potom odišla do dôchodku a už musíme všetci do PB 😝 .........teda to má nisko nejakú poriadnu chrípku, keď sa ho tá teplota tak drží 😠 ☹ .....

@jacka..ja ti s koláčikom asi veľmi neporadím ☹......krásny slnečný víkend ide zasa byť a vy si ho takto pokazíte, juj moja nezávidím ☹.........a nezabudni si dať niečo červené, aby ti nebolo blbo ako naposledy......

@letty86...smutné výročie 😢

utka
21. mar 2012

@denisenko ty máš skúsenosti s homeo na tráviace ťažkosti...Neskúšala si Gastrocynesine? Tiež je to dobré...
@jacka kúpila som Vincentku. Dúfam, že ju bude chcieť vypiť. Stačí mu dať ráno a večer tak 1dcl?

denisenko
21. mar 2012

bambule, ja len krátko...idem si lahnúť, akože cesta k doktorke a späť...nie je to daleko, ale ja jednoducho nevládzem.... ☹ zas sme tam boli jediný...sa mi už doktorka smeje, že pekný den alebo prázdniny tak jediný pacienti sme my.....ale pozrela ho,našťastie je to len nejaký vírus a kedže bral ATB tak má oslabený organizmus a preto ho to tak draplo....tiež mi vravela nech mu dám ten Ibalgin...kvapky od kašlu, kvapky do nosa a Celaskon.... 😖 a najlepšie že prídeme domov a on má 40, 1..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak zalahneme obaja a potom prídem.... 😉

utka
21. mar 2012

@denisenko juuuj, ja sa veľmi bojím takých vysokých teplôt ☹. Tak držím päste, nech ja BNisko rýchlo zdravučký.

denisenko
21. mar 2012

@utka dakujeme.... 🙂 ešteže u neho je to normálne, aj vyše 41......inak by som už letela na pohotovosť 😖

leninka75
21. mar 2012

@denisenko ....poriadne si obaja oddýchnite, hneď vám bude lepšie ........

......j aidem dať do poriadku ten "sajgon" čo tu mám 😝 😝

denisenko
21. mar 2012

dobré ránko... 😀
@leninka75 no, nemožem povedať že by mi bolo lepšie...cítim sa ako "rozbité" velkonočné vajco.... 😝 ale už aj Denisko vstal a čuduj sa svete, čelo má studené....klop,klop,klop..... 🙂 🙂 🙂 🙂

@letty86 veru smutné výročie....to ti vychádza ten rok s Vikinkou, že? ☹
@utka a čo sú to tie gastrocysenine....či ako som to opísala? to je na bežné žaludočné problémy? my by sme potrebovali asi skor niečo také, ked je zle od stresu a nervov.....aj moja sestra s tým mávala problémy a vyzerá že aj Denisko... 😝 😝 😝

@jacka tak čo pečieš? 😕

jacka
21. mar 2012

@denisenko ešte nič.....chcela som tvarohový čo mi poslala tvoja sestra....ale nemám tu žiadne správy.... 😝 ..neviem čo sa stalo........takže netuším.... 😝

@denisenko juj to je smutné.....akurát si mala Vikinku v brušku.... ☹ ....... 😢 ....si to musela velmi ťažko prežívať ☹

jacka
21. mar 2012

@denisenko ako je Nisko..klesá teplota??? 😕

utka
21. mar 2012

@denisenko homeopatický liek, ktorý sa používa na symptomatickú liečbu tráviacich ťažkostí: bolesti a ťažoba žalúdka, nafukovanie, pálenie záhy, ospalosť po jedle a gastroezofagálny reflux. Takžebasi nič pre vás...

utka
21. mar 2012

Dnes bola cesta z práce hrozná. Dve havárky na Prístavnom moste. Som šla 40 minút, čo inokedy robím za 10. Ešte som nikdy neprišla tak neskoro po Vikiho. Ale bolo tam ešte veľa detí. On si pekne sedel s kamošmi za stolom a kreslil. Ešte som ho musela aj čakať. No od kedy som s ním, tak ešte nezakašľal. Som zvedavá, kedy to zase začne ☹. Ale hovoril mi, že ho nejako boli nôžky, ale teplotu nemá. Tak to bude asi len jarná únava. Však bol 3 týždne zavretý doma a teraz toľko pohybu naraz.
Ešte som rozmýšľala, či ten kašel nemôže byť ako sprievodný znak toho, že mu rastie zub-šestka. Ale neviem, to by skôr mal asi nádchu, nie kašel.

denisenko
21. mar 2012

@jacka to si chcela asi poslať @letty86 🙂 no, teplota klesla na 38, takže sme zas tam kde sme boli...čo už... 😖 horšie je, že už sa to nalepilo aj na mna...tečie z nosa, svrbia oči, škriabe v krku a kašlem....infarkt 😝 😝 😝
@utka no tak paráda...také pekné počasie a ludia jazdia ako blázni.....a potom že su stale nehody..... 😝 😝 myslíš, že tie zuby vplývajú na to aj teraz???? 😕

jáááj, bolí ma hlava..... 😠 😠 😠 😠

denisenko
21. mar 2012

@utka už viem čo som chcela...aj mne sa včera Denisko sťažoval, že ho bolia nohy a ramená.....myslíš že jarná únava?????

utka
21. mar 2012

@denisenko neviem, ale utešujem sa tým...snáď nie aj u nás zase choroba ☹...

denisenko
21. mar 2012

@utka mne sa už o baciloch bude aj snívať......len dúfam, že to čoskoro prejde...odhlásila som ho zo školky do konca týždna, tak uvidíme......tatinko sa chystá domov budúcu nedelu, tak hádam ešte nanho počkáme 2v1 😵

utka
21. mar 2012

@denisenko Viki ešte zajtra musí vydržať v škôlke. V pietik ideme na tú MR, tak dúfam, že tam ho nebude tráoiť kašel, lebo musí ležať bez pohnutia...

denisenko
21. mar 2012

@utka tak vám držím palce, nech to konečne výjde..... 😉

utka
21. mar 2012

@denisenko Ďakujemeee...

jacka
21. mar 2012

@denisenko veru chcela som to napísať pre letty....dikes 😉
no pekne.... ☹ ☹ .............tak krásne je.....vy sa vyliečite.....a vonku začne pršať........čo si dávaš?.......rýchlo sa vyliečte..... 🙂
@utka aj ja držím palce.... 😉

jacka
21. mar 2012

nejaká som unavená.......hádam idem k detičkám......

dobrú noc 🙂 🙂

utka
21. mar 2012

@jacka Ďakujemeee...
Dobrú nôcku. Zajtra mám "piatok" 😉

aninka29
22. mar 2012

dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂 čo to prečítané 😉 ....všetkým naším detičkám prajem skoré uzdravenie 😵 😵 😵 ...my sa zatial držíme,aj ked čakám,kedy príde Simi s niečim zo škôlky,lebo ked idú vonku na vychádzku,tak ich učky púšťajú aj bez mikín 😝 áno je teplúčko,ale zradné 😝
robotka mi stojí,ani poriadne upratať nemám kedy...stále sme vonku..doobedu,poobede 😎 😎 😎 😎
vymýšľam nejaký program na víkend.....ale nič ma zatial nenapadá,kam by sme šli...
navarené mám 🙂 🙂 idem pustiť práčku....Simku zanesiem do škôlky a my sa môžme so Sabkou flákať 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre