Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
26. mar 2012

@denisenko ☹ ☹ ☹ .......................................sumamed sme už mali.....Simku z toho riadne napínalo 😝

denisenko
26. mar 2012

@aninka29 no, ani Niskovi to nie je po chuti...povedal že banánové, ale hnusné....ešteže len na tri dni.... 😝 😝 😝

utka
26. mar 2012

@denisenko my nemáme veľké skúsenosti s ATB, našťastie. Mali sme párkrát Penbenne. Sumamed predpísali Vikimu, keď mal toho stafylokoka, ale jedol ich len jeden deň, potom sme už prešli na iné, keď zistili, že tieto mu na koka nezaberú. Ale manžel mal teraz od štrvrtka tabl. Sumamed.

denisenko
26. mar 2012

@utka no, my ich máme na tri dni.....a modlím sa, aby zabrali.....penbene sme ešte nikdy nemali, väčšinou zaberie amoksiklav.... 😖 ale pred dvomi rokmi mal v taliansku zapálené hrdlo a to musel vystriedať až troje, kým mu nejaké sadli....... 😠 😠 😠 😠 tiež často ATB nemáme, raz, max 2x ročne, tuším....ale ked už, tak poriadne......... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
26. mar 2012

inak, dneska ma Denisko dorazil......som tu aukala a rozhýbavala sa a on vraví: mamí rozchodíš?...no, neviem...... ☹ a on na to: tak sa priprav na porod, zbalená si??????, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj bolesti ma prešli, čo som sa nasmiala....raz darmo, choroba, nechoroba, humor ho neopúšťa........ 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2012

dobrú nocku.... 😉

utka
26. mar 2012

@denisenko zlatý je!Držte sa!
Dobrú nôcku.

aninka29
27. mar 2012

dobré ránko
snád bude dnešok lepši,zdravší pre detičky 🙂 🙂 🙂 🙂
@denisenko 😀 😀 😀 😀 fakt je podarený tvoj synátor 😀 😀 😀 😀

jacka
27. mar 2012

ahojte.... 🙂
čo choroby...ako sa máte?....

denisenko
27. mar 2012

dobré ránko.... 😉 idem len jedným okom.....som KO 😝 😝 😝 😝 😝 od pol tretej zas nespím....Deniskovi ten Erdomed spustil všetky hlieny , takže prekašlal takmer celú noc....a ten Sumamed.....asi zabral, teplotu nejako moc nemá, ale zas ho prehána a má krče..... 😝 😝 😝 žienky moje, kedy to skončí????
@jacka naša choroba sa má takto 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a vy ste v poriadku po víkende? dala si si červenú farbu?

utka
27. mar 2012

Ahojte...
@denisenko aj vy máte Erdomed? Aj Viki kašle, ale mám pocit, že už je to lepšie...Už ho užíva 5-ty deň.
@aninka29 určite bude dnes lepšie 😉.
@jacka a vy ako?

denisenko
27. mar 2012

@utka veru, Endromed....od včera....ale mu to spustilo ten kašel, aspon sa mi zdá, že už poriadne vykašliava...... 😠 takže na 5-ty den by mohlo byť zlepšenie????

jacka
27. mar 2012

@denisenko ..... ☹ ☹ ☹ ☹ ......dúfajme že čoskoro sa to skončí....... 😉 ......nič netrvá večne......ale u vás je to fakt dlho 😔
ja sa po víkende spamätávam 😀 😀 😝 ...Peťko ako vždy hnačkuje....ale som rada že bol včera doma muž a videla akú má stolicu.............pagáč ja som osobne nedala......dúfam že ani tam nie.......jemu stačí sa kuk na lepok a je s toho hned hnačka....Maťkovi to nevadí....pokial toho nie je vela.....chápeš 😉

@utka a chodí do školky???........

jacka
27. mar 2012

obed navarený...ideme von vymrznuť..nieviem čo je tam zas taká kosa 😝

aninka29
27. mar 2012

u nás už našťastie vetrisko nefúka...ale slniečko sa kamsi schováva 😝 😝 ...čerstvo je vonku..............ideme aj my za chvílku

utka
27. mar 2012

@denisenko to je asi individuálne. Ale berie sa to 10 dní...
@jacka hej, chodí do škôlky.
My máme dnes v robote trošku veget. Primár má narodky, tak sme mali mecheche a oni /vrchnosť/ samozrejme pokračujú... 😉

jacka
27. mar 2012

@aninka29 tu tiež zatial nefúkalo ale začína....sme boli vonku v tej najväčšej zime....sme tu mali 2st 😝

@utka 🙂 .......aspon si oddýchneš 😉 😉 ................učky v školke nefrflú?....

denisenko
27. mar 2012

tak super...dotrepala som sa do obchodu, potrebovala som sa už vyvenčiť.... 🙂 ale pravdu poviem, už mám toho dosť, tie tlaky sú neznesitelné...... 😖 😖 😖 Denisko sa od včera drží pod 38 a to bez tabletiek a čipiek od horučky, tak tajne dúúúúúfam.......
@aninka29 aj my máme krásne počasie...teda až na ten dym, lebo sused farár sa zas rozhodol nás vydymiť 😝 😝 😝 ešteže som neprala.... 😝 😝
@jacka tak paráda...čo povedal muž? 😕
@utka vy sa máte.... 😵

utka
27. mar 2012

@jacka prečo, či nefrflú? Kvôli kašlu? Však on nekašle cez deň. Len ráno, keď sa zobudí a to sa stihne doma vykašlať. A keby si počula niektoré deti, ako drhnú 😠 ...
@denisenko to sa teda máme. Asi si dám po obede dobrú štrúdlu.

aninka29
27. mar 2012

@denisenko ved vravím,že zajtra je ten deň 🙂 🙂 🙂 🙂
aj u nás dymí suseda kostolníčka 😠 ....smrad neuveritelný...môžem všetko čo som mala vonku prať znovu 😠 😠 by som ich ..................

jacka
27. mar 2012

@utka lebo naše šomru ako staré pivo ked je tam choré dieťa....a hlavne ked je mamina doma s druhým....... 😝 ... 😝 ...............

@denisenko ....no nič....ako vždy.....vieš čo sa týka jeho rodiny....ani zlého slova 😝 😠

@aninka29 super toto poteší 😠 😠 😠 .......ale vietor to hádam vyfúka....nie? 😕

jacka
27. mar 2012

😕 😕

jacka
27. mar 2012

@denisenko ...dúfam že ešte nerodíš.... 🙂 🙂

utka
27. mar 2012

@jacka ale Viki nie je chorý...

denisenko
27. mar 2012

@jacka nie, nerodím.....ale Denisko ma nepustil k PC....aspon lehnil na posteli, tak som ho trošku nechala dlhšie a potom, to vieš...piknik, nákupy, varenie ......všetko akože.... 😀 ale inak stav zlepšený, aspon sa mi zdá..... kakal len raz poobede, síce frflal na večeru, ale s pomocou božou a hlavne varechy zjedol..... 😵

utka
27. mar 2012

@denisenko a čo dobrého mal na večeru?

denisenko
27. mar 2012

@utka polievočku rajčinkovú s ryžou.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúl

denisenko
27. mar 2012

@utka to bol Deniskov dodatok....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. mar 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ja tak strašne rada čítam tvoje príspevky.....furt sa na niečom super zasmejem 😀 😀 😀 😵 🙂 😉

aninka29
27. mar 2012

@jacka vietor nevyfúkal 😠 som to musela všetko ešte raz oprať....hrozne to smrdelo...ja neviem čo to všetko tá milená popálila 😠 😠 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre