Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
4. apr 2012

ahojte!!..... 🙂 .....kto nám potiahol to včerajšie slniečko????? 😠 😠

@letty86....juuuuuuuj to by som checla vidieť ako maťulko tancuje 😵 😵 😵........musí byť podarený!!.....ešte som zabudla an Lolkino obľúbené slovíčko 😀 😀....že "ne-ne"......to znamená nie...a komplet na všetko čo poviem je odpoveď ne-ne...jedine aby som jej nekrivdila, keď poviem ideme von, tak to stepuje pri dverách, kýva hlavičkou a že "a-no"...ona to tak seká 😀 😀 😀 😀

@jacka...to čo som u teba čítala, že mrazy??!!!! 😖..čo si!!..už toho bolo dosť..... praj si slniečko 😵 ......

@utka ..ja si už nai heslo na mamu nepamätám 😔 ......kočka si!! 😵 ..si mala mužovi povedať, že dlhé vlasy krátky rozum 😀 😀 😀

@aninka29..autíčko si zmákla??? 🙂

leninka75
4. apr 2012

..včera som popiekla..som si myslela, že paráda hotovka, môžem robiť iné..a môj drahý manžel dostal chuť na marlenku, takže ešte sa pustím do toho 😝 ..nechce sa mi, je to prplačka...6 medových tenkých plátov 😝 .......ale zasa výsledok stojí za to 😵 ..ale rozhodla som sa, že mu urobím radosť, však čo by som pre neho neurobila 😵 ..ale upečiem len takú mini na malý plech 😀 😀 😀 ..zasa tej radosti nemusí mať až toľko 😀 😀 😀 ......

leninka75
4. apr 2012

..a ešte som vám chcela toto....ako som piekla tie suché koláčiky, robila som ich v silikónových formách....a super sa mi s tým robilo..žiadne mastenie formičiek a odpadlo aj to hnusné umývanie a sušenie po pečení....môžem len odporučiť tie silikónové!!!! 😵 😵 😵

leninka75
4. apr 2012

..jááááááááj tak už som si všimla, kto nám šlohol slniečko 😠 😉 .....jacka..nevieš o tom niečo?? 😉 😀

leninka75
4. apr 2012

..kde ste sa všetky stratili?? ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
4. apr 2012

...stále nikto?? 😕 ..my sme sa už vrátili z vonku a ideme hajušať..a mne začína domáca šichta 😝 ........a to bude Liluša za mnou chodiť aby som sa s ňou išla hrať 😝

utka
4. apr 2012

Ja už som tu...Idem zohriať obedík...Okolo pol tretej vyrážame po tatina a hurá do sveta...

leninka75
4. apr 2012

@utka ..už odchádzate na prázdiny?? 😵 😵

leninka75
4. apr 2012

...čím to je, že Lilka si vyťahuje zásadne tie veci, ktoré sú na spodu skrine???? 😠 😠 😠 😠

utka
4. apr 2012

@leninka75 veru, prázdniny volajú 😉...v nedeľu sme domka...ako na koni.

leninka75
4. apr 2012

@utka ..už v nedeľu??......som myslela, že v pondelok..neva.....užite si spoločné chvíle, vikinko dúfam, že vyšibe veľa vajíčok a mašličiek na korbáč 🙂 🙂 🙂 .......a dávajte pozor na cestách!!!...... 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. apr 2012

..Lolka zaspala, tak jej idem šlohnúť z postieľky paplón a operiem ho......inak sa ku nemu nemám šancu dostať len takto 😀 😀 😀 😀 ......

aninka29
4. apr 2012

@leninka75 zmáááákla 🙂 síce som sa zapotila,ale šlo to.......neverili by ste,čo všetko som v ňom ponachádzala 😀 ale najviac som sa potešila kope euráčov zapadnutých pod sedadlami 😀 😀 😀
deti naobedované....aj vonku sme boli.........idem si ja trošku poriadiť..a netuším čo budeme robiť potom 😝

utka
4. apr 2012

@leninka75 v nedeľu, lebo v pondelok bude šibať tu...A ďakujemeee...Ja sem ešte určite nakuknem, aj keď nebudeme doma...
Ja so včera prezliekala periny...

utka
4. apr 2012

@aninka29 to poteší, také zapadnuté euráčiky...

leninka75
4. apr 2012

@aninka29 ..... 😵 😵 😵 ..to potešííííí .....pôjdete zasa von, nie??.. 🙂

aninka29
4. apr 2012

@utka užite si prázdniny 🙂 🙂
@leninka75 určite von...len neviem kam...asi len v záhrade skončíme.......a zajtra si to vynahradíme a pôjdeme niekam mimo 🙂

utka
4. apr 2012

@aninka29 ďakujemeeee...

utka
4. apr 2012

Dobrú noc

aninka29
5. apr 2012

ahojte 🙂 ....tu sa už sviatkuje?? 😀 😀
my už kuvikujeme od šiestej...Sabke sa nechcelo hajať........a ja by som si taaak pospala
som zabudla,že mám dnes kozmetičku 😝 ...po ceste si skočím ešte dokúpiť pár drobností,nech mám svätý pokoj už úplne....a určite pôjdeme niekam von.. 😎 😎 😎
večer budem robiť tiramisu koláčik pre manžu 😵 ..furt si niečo vymyslí 😀 .....

jacka
5. apr 2012

ahojte......

keby ste len vedeli čo sa mi včera stalo...teda nie mne osobne.......sme boli vonku a cez plot vidím na cestu.....tam som videla troch cigánov.....a jedného bieleho 😉 ..chlapca(mohli mať asi tak 8-9 r)......ako niečo kecaju.......potom si jeden cigoš od neho niečo vzal.....dal do tašky.......vravím mužovi.....tam sa deje niečo zlé..............zachvilu som sa tam šla ku z novu ...a už ho začínali biť......hroza......sasrani jedny čierny.........tak som na nich nahúkala.............chuda dieťa.....čoby sa stalo dalej..... ☹ ☹ ☹ 😢 😢 ...ktovie čo rodičia vedia čo sa deje.............som si predstavila žeby sa to mohlo stať mojim deťom......ako ich ochránim .........ked príde jedna hnusná zberba....... 😠 😠 😠 ................

jacka
5. apr 2012

ideme trošku von.........pekne síce nie je.....ale neva....... 😀 😀

leninka75
5. apr 2012

ahojte!!!......

@jacka .....fúha, to mohlo zle dopadnúť ☹ 😠 .......toho chlapca poznáš?....nie som rasista, ale cigoši sú staršná pliaga..len na nich doplácame.. 😝 😝 😝

leninka75
5. apr 2012

..Lilka si vymyslela super obed ...varené zemiaky v šupke 😀 😀 😀 ...aké jednoduché varenie 😵

jacka
5. apr 2012

@leninka75 nie nepoznám...........ja tiež nie som....ale je to pliaga.......a my sa ich bojíme...tak sa tu rozťahuju ...dobre že sú v menšine.........na mars.... 😠 😠
fajnučký obedík........škoda len že mne to Maťko nechce ☹
čo ideš piecť.....

ozaj ......zabudla som ja dávam tip do dnes 😀 😀

vieme niečo o deni????

jacka
5. apr 2012

idem ho zavolať papušať........a potom do hajan...... 🙂 🙂 .......

leninka75
5. apr 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ......

leninka75
5. apr 2012

@jacka ..oni žijú u vás v dedine???? 😠 ..maťko je v škôlke?....nemajú prázdniny?...

aninka29
5. apr 2012

prší 😠 😠 😠 😝

leninka75
5. apr 2012

....zasa som musela riešiť toho blba čo je mojím svokrom 😠 😠 😠..debiiiiil začal motorovou pílou rezať drevo pod spálňovým oknom a Lolku som práve uložila 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😠 ..ja už nemám na neho pekného slova, stále robí také veci, že sa rozum zastavuje 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre