Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko ja síce biodermu nepoznám...........lebo som verná nivee..,,,,,,,,,,,,,aj Peťkovi robí najlepšie........... nohy na stole?....hm.....to len ked pospia........aj to už potom nevládzem až tak vysoko vyložiť 😀 😀 😀
zrmzka bola fajná?..........akú ste mali pizzu?.....
Simonka musíte zabaviť..........už je taký zvedavučký?..... 😵 😵 😵 ......som sa chcela opýtať...balíš ho na široko?.......

@utka no pekne to poteší......s kým bude doma?......a čo zistili na snímku???

jacka
16. apr 2012

prší prší.....................a z okna sa pekne smeje 😀 😀 😀 ................kto chce dážd???....

denisenko
16. apr 2012

@jacka mám byť úprimná? zmrzka bola hnusná....,ale Deniskovi chutila, tak to nahlas nepoviem.....pizza...vynikajúca, zjedol polovicu 😵 teraz tu boli svokrovci, dali sme si ešte koláčiky a šampus a je po oslave.... 😀 😀 😀 😀 Simonko je zvedavec a poriadny a hlavičku sa snaží držať ako pánko 🙂 🙂 🙂 balíme naširoko, ale niekedy mu nechávam len plienku, lebo jemu sa tie ručičky a nožičky nezastavia ani na chvílku 😅
čo robia chalani, ked vám prší?????

utka
16. apr 2012

@denisenko asi tak nejak...
@jacka tento týždeň so svokrou a potom neviem...a na snímku? Nevyznám sa do toho...ale nejaká zmena tam bola...

jacka
16. apr 2012

@denisenko ..............len teraz začalo.....Maťko sa hral s ocinkom hádam kto......ja som bola s Peťkom.....hrali sme sa na detskom pc...........ale už ich to prešlo....
ako riešila tvoja sestra...ked mal ísč Samko do školy prírody?.........
aj ti svokrovci niečo dali?....a čo tvoj drahý milovaný ti dal...či si si kupila sama?....................................zmrzka nechutila?:.....ja som tiež už dávno nejedla dobrú zmrzku.... 😝 .................tak sa riadne napráskal 😵 😵

jacka
16. apr 2012

@utka ešteže ti ho má kto strážiť........................

letty86
16. apr 2012

ahojte 😉
prečítanané len 2 strany, zajtra povinne dočítam 😵 😉
my sa máme celkom fajn, detúrence bláznivé ako vždy 😀 a vikinka by dnes na tanečnej tancovala hádam do rána 😀
@denisenko tento mesiac máš samé významné dni😵 , aj na tejto pôde všeeetko naj 😵 😵
idem, zajtra hodím vačší kuk 😉

denisenko
16. apr 2012

@jacka Samko? no, tak to neviem...viem, že boli, ale ako to vyriešili...ops.... 😕 Maťko ide? 😕
@letty86 veru, bláznivý apríl...už sme dvaja..... 🙂 tak ty máš doma tanečnicu z lúčnice? či takú modernú? 😵
@jacka ste si deti pekne podelili.... 😉 svokrovci...doniesli mi ruže, muškáty, kozmetiku a bonbonieru.,.,.,, 😵 😵 😵 a pre seba som si od mojho draheho darček ešte nevybrala...už sa ma sto krát pýtal, čo chcem na pamiatku za Simonka..ani to ešte nemám vybrate, kedže šperky ja nemusím....... 😨 a na narodeniny si radšej vyberiem tiež sama, ked zbadám niečo pekné..momentálne by som prijala pár rúk navyše, alebo pár hodín spania...ale to v ponuke nemá.... 😖 😖 😖

denisenko
16. apr 2012

detiská sa tvária že spia, idem aj ja...človek nikdy nevie, kedy vstávame..,.. 😠 😉

dobrú noc... 😵

jacka
17. apr 2012

ahojte......
krásne upršané ráno sa praje 😀 😀 😀 😝

@denisenko ako ste sa vyspinkali?.................nie nedám Maťka.........ešte zatial 😔
to si si pekne zaželala.........neboj nič to prejde ak voda......raz sa vyspinkáš 😀 😉

@letty86 ahoj...kde si sa nám tárala?.....my máme apríl asi 12mes v roku 😝 😀

denisenko
17. apr 2012

dobré ránko.... 🙂
@jacka bud rada, že máte len upršané....my usnežené.......kedy to skončí? 😕 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...spali sme, len každé dve hodiny cuckal...ale dalo sa....Denisko ráno zaspal do školky, musela som ho budiť...... 😀 😀 😀 😀 ešteže ja mám vždy budík nastavený...... 🙂 ...teraz nesneží, ani neprší....mali by sme to využiť, treba mi plienky.....Simonko je rekordman v spotrebe plienok..... 😝 😝 😝 😝 a vlhčených obrúskov ani nehovorím....... 😀

denisenko
17. apr 2012

@jacka vy máte možnosť na školu v prírode aj pre školkárov ako aninka? 😕 😅

leninka75
17. apr 2012

ránečko písalky!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko..prajem všetko najsamlepšie na svete!!!!! 😵 😵 😵 😵.........

leninka75
17. apr 2012

@denisenko ...môžem napísať niečo dobré na biodermu???? 😔 ....Lolke pomohol krémik od biodermy na tie hnedé šupinky vo vláskoch a mne šampón na lupiny 🙂 .....ale každý na tú kozmetiku inak reaguje ......ja mám dobrú skúsenosť ......

@denisenko..dr,. kázala baliť na široko?....

@utka...to mi je ľúto, že je Viki zasa taký chorý ☹ ,..... tak teda skoré uzdravenie 🙂

@jacka...obaja nemôžu detské šampáňo??.....prečo?

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 super, ked ste boli spokojné..... 🙂 my máme mliečko, mlieko na opalovanie a krém a všetko je to ako taký leppkavý "maglajz" čo ani do pokožky nevsiakne...... 😝 😝 😝 😝 😝 ...nekázal nám baliť naširoko nikto, ale ked sme boli u detskej tak mal tie ortopedické nohavičky, tak zrejme predpokladajú, že balíme automaticky......ale sono v porodnici bolo v poriadku, na kontrolné ideme koncom mesiaca a potom uvidíme...aj s Niskom som to tak robila...po kontrolu bol balený a potom povedali, že netreba.....ale nie je non stop v tom...nechávam mu aj volné nožičky..... 😵 😵 😵

leninka75
17. apr 2012

@denisenko .......ako často chodíte na poradňu?.....a bruško maličkého nebolieva?.......juj škoda, že nešoférujem hneď by som si prišla privoňať tú babatinkovskú vôňu 😵 😵 😵 😵 ...........a podržať si také maličké bábo...však ja som už aj zabudla aké boli baby maličké ☹ ...a však to zasa nie je až tak dávno.....

jacka
17. apr 2012

@denisenko len si uži sniežik...kedy zas v apríli uvidíš 😀 😀 😀 😀 ....................................to vieš ked vela papá a papá.....aké používaš ?................Deniskovi sa chcelo vstávať?

@denisenko maju možnosť......ale nepojde....

@leninka75 ahoj..... 😉

denisenko
17. apr 2012

@jacka už nám vyšlo slniečko...apríl.....ale hory nad nami sú zasnežené.... 😠 Denisko nemá problém vstať, len aj sám bol prekvapený, že ja som budila jeho a nie naopak...... 😀 😀 😀 ...a kam majú ísť? na týžden???..ja si neviem predstaviť, že by som ho nechala samého s ostatnými deckami pár dní...u babky alebo svokry je to iné, ale s detmi a učitelkami....ja neviem... 🙄 🙄 🙄

jacka
17. apr 2012

@leninka75 ja nepoznám tú kozmetiku...neviem čo všetko maju...............na vlásky im dávam Batole šampon....a na telo a tváričku niveu......a Peťka natieram modoru nivou ....má suchu pokožku a tá mu je naj....

leninka75
17. apr 2012

@jacka ..ahojček mravček!! 🙂 🙂 .......sa mi to rýmuje 😀 😀

......tie ksichtíkové foto ešte nie sú stiahnuté, ale aspoň toto

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 nie, nie je to až tak dávno...ved máš ešte jedno "bábätko" doma.... 🙂 boli sme na poradni hned v stredu minulý týžden a máme prísť 30-teho...to pojdeme najskor na sono, tak nech hned aj prídeme do po...radne, aby sme nemuseli chodiť na dva krát.... 😉

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 aká je peknučká..... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
17. apr 2012

@jacka ja Niveu nepoužívam, lebo ja sa z nej zošúpem, tak ma ani nenmapadlo skúsiť pre Deniska...ale on si minule vybral v drogerii ten klasický kremik, že teta Heidi mu ho natierala na tváričku...tak hádam skúsime..... 😉

leninka75
17. apr 2012

@jacka ..Batole používam pre baby aj ja a občas prestriedam s bubchenom.........

@denisenko ..no keď to moje bábo je už také odrastenejšie 😢 .....bože veď obe rastú ako z vody...minule keď letty písala, že maťko má 1,5 ročka, som si uvedomila, že aj my o mesiac to isté 😢 .......to máte celkom fajn s poradňou 🙂 ......na sono pôjdete v Rajci či do ZA?...

denisenko
17. apr 2012

a viete, čo mi dnes zapotil moj malý chlap? ...že ked Simonko trošku vyrastie, tak budeme mať ešte jedno bábätko..... 😀 😀 😀 😀 😀 a bude to dievčatko, aby sme mu mohli kúpiť "babské lego"..kaviaren a veterinárnu stanicu...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. apr 2012

@denisenko 🙂 🙂 🙂 ..to babke potiahli šatky a boli akože princezné 😀 😀

leninka75
17. apr 2012

@denisenko ...zlatučký!!! 🙂 ..no moja musíš to tretie dieťa vážne s tatinom prehodnotiť 😵 😵 😵 ........a len tak zo zvedavosti..vedela by si si to predstaviť???

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 ved to, ja som bola v tom že tí vaši malý majú tak 8 mesiacov...tuším som dobu zaspala 😀 😀 😀 😀 😀 na sono sme mali ísť do žiliny, ale robia to aj tu, takže netreba.... 😵

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 a ja že cigánky..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...nič v zlom...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 v 40-tke????? 😕 😕 😕 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre