Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
26. apr 2012

Dobrú...

jacka
27. apr 2012

ahojte....

to snád nie...ja som prváááááááá....hurááááá 😎 😎 😀 😀

jacka
27. apr 2012

výborne..robia nám tu cestu...Peťko je od rána na okne..........to ide byť den 😝 😝

jacka
27. apr 2012

stále nikto????............ 😎 😎

denisenko
27. apr 2012

krásne ránko.... 🙂 🙂 🙂 🙂
@jacka jéééj, vy budete mať novú cestu???? ....Peťko musí byť nadšený, tolko strojov..... 😉 😉 😉 aj nám by sa zišla, nová cesta a aj chodníky......také jamy, ako stvorené pre kočík...už len čakám, kedy odíde nejake pérovanie, alebo čo..... 😝 😝 😝 😝 Denisko v školke, prádlo požehlene, upratané, káva vypitá, slniečko praží...Simonko driemka už od pol siedmej..... 😉 😉 😉 chystám sa presadiť jahody, len si ešte asi potrebujem kúpiť nejakú lopatku a krhličku....to je tak, ked sa človek nasťahuje do nového...aby všetko kupoval..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
27. apr 2012

@jacka takto v skratke: bola som na úrade, kvoli rodičovskému, lenže to už nie je také jednoduché aké to bolo, kedže moj muž robí v zahraničí a aj ja som tam bola, spadáme pod niečo ako migrácia občanov v rámci EU a to som mala dokladovať všetky moje pohyby od roku 2006, odkedy som na UPSVAR-e.....až dodnes...to mi ale nikto nepovedal, najhoršia som ja, že som si nesplnila povinnosť, o ktorej som ani nevedela, teraz musím zdokladovať všetko, ešte z Topolčian, pretože oni tvrdia, že moj spis stratili...lenže ja viem, že nestratili, lebo nič také, čo odo mna pýtajú, som nevybavovala ani nepodpisovala, takže ten spis neexistuje...ale úradnici sa nepriznajú, radšej povedia, že sa stratil..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 a pokial to všetko nebude na poriadku, tak rodičák nedostanem...... 😝 😝 😝 😝 😝 takže potrebujem potvrdenia od úradu práce v TO, že som bola nezamestnaná, potom od doktorky, že Denisko tam bol vedený, že som sa o neho stararla v rámci všetkých očkovaní a tie mu boli poskytnuté na území SR a nie v IT, potom od VSZP že som sa starala o dieťa do 5 rokov, od Talianov všetko, že muž poberá prídavky, kolko a od kedy....oni zas tvrdia, že jemu to dať nemožu, musí si to vyžiadať úrad a tam tvrdia, že ked si to vyžiadajú, tak im nikdy nepríde nič...žiadna odpoved....dalej všetky pracovné zmluvy, moje, mužove, sobášny list, rodné listy, občianske preukazy, potom všetko totto ešte raz ale od úradov tu v žiline, odkedy sme presťahovaný.....a ešte niečo, isto som na čosi zabudla....proste musím vydokladovať od roku 2006 až podnes čo a kde som bola a robila, kvoli starostlivosti o dieťa.....no chápeš?????? ved si pripadám ako nejako ostro sledovaný kriminálnik........ 😝 😝 😝 😝 😝

som ťa unudila, že????? 😀

denisenko
27. apr 2012

ááááááááááá.....Simonko sa ozýva...... 😉 😉 😉 😉

jacka
27. apr 2012

@denisenko cestu robia preto lebo by nevydržala ten nápor čo by ju čakal.............bude tu obchavt...idú robiť dialnicu ....tak to všetko pojde cez nás....hurááááá 😝 😝 ...........nemožeme ani von...je tam zápcha.......budeme len na dvore...............................aj ja mám kavíčku vypôitu....navarené.....požehlila som včera.........sadiť budeme poobede..........asi tak naplánovaný den 😝

jacka
27. apr 2012

@denisenko som skoro odpadla...ako rýchlo si to tam dala......idem čítať 🙂

denisenko
27. apr 2012

@jacka ja ho tiež dám zaočkovať, ak sa ešte dá.... 🙂 zrušili to preto, že nie je povinné, lebo už sa to málo vyskytuje....ale ked náhodou stretneš niekoho s TBC, ani nebudeme vedieť a pohroma na svete....tak radšej prevencia.... 😵 ...noc bez mamy???? to čo je??? čo tam budú robiť???? 😕

denisenko
27. apr 2012

už bežím...siréna sa hlási..... 😵 😵 😵 😵

jacka
27. apr 2012

@denisenko toto nie je na nudu....toto je na zaplakanie.....akoby to dávali z vlastného...........je mi s toho do plaču.....a vobec...aleže vobec ti to nezávidím.,..............budeš potrebovať nervy z ocele..........drž sa

jacka
27. apr 2012

@denisenko budu spať v školke..............neviem ako to zvládne....uvidím....ale ked tam chce.........aj ja som v šoku.............ale budú tam aj kamoši tak to bude hádam dobré 😅 😅 😅 😅

a kde sa rozšíri tak sa bude zas povinne očkovať.............. 😠 😠 😠 😠 ........toto ma vie tak nas....ť 😠 😠 😠

bež bež....a prídi....

ideme aj my trošku von....povyťahovať soplíky......... 😎 😎 😎

jacka
27. apr 2012

lenííííííí....kde sííííí 🙂 🙂 🙂

leninka75
27. apr 2012

ahojte!!! 😎

@denisenko..jeje ty už máš balkón 😵 😵 😵 😵......odfotíš????? 🙂....len daj zaočkovať TBC 😉...a kedy to zrušili?.. 😕........no to ťa pekne ponáháňajú úradníci 😠 😠 😠 😠.........to sa nedá ani okomentovať 😝 😝 ...len ti poprajem pevné nervy a nafoť si kopu rodných listov .....

@jacka..že noc bez mamy 😵 😵 😵......si odvážna!!! 😵 😵........

juj nedá mi tu niekto písať 😝

leninka75
27. apr 2012

..zasa som taká pomalá 😝 ......ale zdržal ma mužík 🙂 ...telefonoval 😀 😀 😀

jacka
27. apr 2012

@leninka75 to musí byť láska ako hrom 😵 😵 ...............................................ved Maťko tam che ísť sám......tiež som v šoku..... 😕 😅 ....možno si to dovtedy rozmyslí

musím ......prídem

leninka75
27. apr 2012

@jacka ,,ale len nech Maťko skúsi, keď chce, bude mať zážitok 😵 😵 😵 ......veru láska 😵 😵 😵 ...to bývanie pri hlavnej ceste, veru máš pravdu hurá 😝 ....my sme tiež tak, hlavná cesta cez dedinu a sme prvá dedina na doline 😝 😝 😝 ..............

leninka75
27. apr 2012

@jacka ...príííííídi 😉

denisenko
27. apr 2012

@leninka75 ten tvoj mužík sa nezdá...... 😀 😀 😀 😀 my sa krmime, tak jedna ruka je ešte volná..... 😀 😀 😀 😀 .....balkon....vidno len kusok na tej jednej fotke, čo som dávala včera do albumu.... 🙂
@jacka len chodte, je tam krásne...aj my asi pojdeme, ked dojeme.... 🙂 🙂 🙂 🙂 a kedy to majú?.... ja som zvedavá, čo ti potom povie...... 😅 😅 😅

tie úrady....ja už nekomentujem......doslova, nemám slov..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
27. apr 2012

akože Simonko vstal s revom sireny....zošuchol sa z vankúšov, takže bol úplne niekde inde, ako mal byť...ale prekvapko až po rozbalení, tak sa pototo, celé brucho, všetko....veci do práčky a dieťa do vane......iná šanca nebola 😀 😀 😀 😀 😀 ako to dokáže? leží na chrbte a okaká si bruško až nad pupok????? 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
27. apr 2012

@denisenko ..no musím ešte lepšie kuknúť tie fotky 😔 .......jo jo dokáže 😅 ....my sme mávali kakanice skôr na chrbte a občas sa podarilo až na krk 😝 😝 😝 😝

leninka75
27. apr 2012

@denisenko ..len choďte von je nááádherne 😎 😎 😎 ....a dokonca nefúka 😵 😵 .....my sme už boli, teraz varíme a ešte možno vybehneme na dvor 🙂 ......musíme aj hafana trošku vybehať 😉 ......to je taký malý hajzlík, včera mi roztrhol jediné športové nohavice čo mám tak medzi ľudí 😠 😠 😠 😠...som, myslela, že ho na mieste pretrhnem 😠 😠 😠 😠 😠.............

denisenko
27. apr 2012

@leninka75 psík trhač? 😀 😀 😀 😀 ...už sme boli aj vonku, ale nejako pomrnkáva aj v kočíku...... 😠 a dnes nevarím, mám od včera...nudle s ragú..... 😉

utka
27. apr 2012

Ahojte...
@denisenko tak to máš ťažké...tie úrady ☹...Nie som rasistka, ale chcela by som vedieť, ako si niečo musia vybaviť naši tmaví spoluobčania! To ťažko. Tí majú prechy hneď. Však sú zákonom chránení.
Jáááj, škoda, že nemôžem ísť von 😢

utka
27. apr 2012

Mala som kontrolu zo Sociálky...paráda. Ešteže som doma 😉...

utka
27. apr 2012

@jacka krásne...len som veľmi nepochopila, že o čo ide...

utka
27. apr 2012

Ach jo...vy ste zase všetky vonku, užívate si teplučko a slniečko...
Ja som sa aspoň na balkón vytiahla.
Chlapi šli na kramáre na kontrolu, tak som sama a nudím sa ☹.

denisenko
27. apr 2012

@utka a to ako rýchlo prišli....to im dali echo z roboty????....Zuzi, dobrý nápad...som sa mala natrieť boxom na topánky...to by hned šlo všetko..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre