Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2012

@utka my máme elektrický z talianska Unifarm T1100.... 😅

utka
6. máj 2012

@denisenko hmmm..nejaký pohľadám..a čo mu dávaš inhalovať?
Taraz som volala s mužom, tak už idú domov. Viki má aj teplotu 37,7. Dal mu vraj polku paralenu 125-ky, to mu poradila švagrina, je zdravotná sestra...akože polka 125-ky mu má pomôcť, keď on už má papať dve 125-ky???
Vraj nemal nad 38, tak len polku. Ale majú pred sebou skoro dve hodiny cesty...tak neviem-neviem...

denisenko
6. máj 2012

@utka my inhalujeme ambroxol plus morská voda.... 🙂 akože...ved bud mu dám normálne takú tabletku, čo má dostať, alebo žiadnu...to načo mu dali polovičku 125?????,...akurát tak na zaťaženie pečene.... 😕

utka
6. máj 2012

@denisenko asi tak, ale nič som nehovorila, lebo tam bola aj svokra, aj švagriná..zase budem ja tá najhoršia...však prídu domov, uvidíme...už sa o neho postarám. Boli aj na pohotovosti, aby mu pre istotu predpísali čípky Rectodelt čípky...

denisenko
6. máj 2012

@utka ....no hej, pre klud v rodine, že? 😠 ....načo sú tie čípky, to nepoznám.... 😕

utka
6. máj 2012

@denisenko to sú kortikoidy, ktoré sa podávajú pri záchvate...

denisenko
6. máj 2012

Denisko jazdí rally s Lukáškom 😀 😀 😀 😀 😀

utka
6. máj 2012

@denisenko zlatí sú...

denisenko
6. máj 2012

@utka zlatí...už su vnútri....pohroma..... 😝 😝 😝

utka
6. máj 2012

@denisenko hmmm...nezávidím... 😝
U nás sa nejako oblačí ☹

denisenko
6. máj 2012

@utka no, našťastiie sa dlho nezdržali..... 😀 😀 😀 už sú zas vonku 😉 aj tu sa to zatiahlo, potom vyčasilo....teraz zas a tak dookola...... 😠 Simonko spí celý den, to zas bude noc.... 😔

letty86
6. máj 2012

ahojte 😉
@utka juuj, tak nech sa viki drží...sa vytrápi v poslednej dobe ☹ a na alergo ste neboli, či nemá oslabenú imunitu? tie čipky mám aj ja doma v chladničke
@denisenko máš okolo samých chlapov 😉
@jacka ty si asi prehliadla, že som tu už tento týzden bola 😉 😉 tak v skratke...boli sme týzden u svokry, potom jeden den u mamky, 1.mája mala viki vystupovanie, potom nákupy, tanečná, výtvarná,k tomu pekné počasie, tak sme boli dlllho von
ten krem, vlastne telové mlieko..Excipial...a popros mudru, nech ti ho predpíse 😉...a ak ti este mozem odporučit, tak na suchú pokozku je super Oilatum,používa sa ako prísada do kúpeľa, ale moze sa pouzit aj neriedený pri sprchovaní....tusím aj deni ho používa pri Niskovi.....a tiež sa dá na predpis

denisenko
6. máj 2012

@letty86 @jacka..... obidve sme používali pri Niskovi od narodenia.....teraz máme BioClin Atopic z Talianska a sme spokojní.....ale asi aj ja dám predpísať maličkému, ten Excipial je super a on sa ešte stále dosť šúpe..... 😔 máme Sebamed ale nejako sa to nelepší, ešte tak s olivovým olejom to celkom ide..... 😖

letty86
6. máj 2012

@denisenko ja som pri matkovi tiez pouzivala obe...hlavne na začiatku..a teraz to prestriedam so Sebamedom

letty86
6. máj 2012

idem vysprškovať pampúšiky....pekný večer 😉

utka
6. máj 2012

@letty86 díky...my chodíme na imuno-alergológiu...aj tabletky berie, aj taký roztok a nič nezaberá ☹...

jacka
6. máj 2012

@letty86 si poklad...vieš to???.........vážne si tu bola.....nielen že zabudam...ešte aj slepnem 😝 😔 😠 ☹ 😉 .............peken ich vysprškuj.....a ulož do postielky......nech sa im pekne sníva....moji už hajuškaju...neviem dokedy ten mladší 😝 ......

jacka
6. máj 2012

@utka ..sa divím tvojeje švagrinnej.....že káže dávať liek od teploty....ked sa maju podáva až ked je teplota nad 38......... 😝 ..................a tie čípky sú fakt dobré...len silné........ale čo je divné.....vždy ich dávaju len vo ZV na poho....v BB som sa s tým nestretla...........ale aspon ich máš.............ako došli domov?... 😅 .ako je Vikimu?................................ale vážne by som ho dala poriadne niekomu vyšetriť....

jacka
6. máj 2012

@denisenko ....ja mám taký pocit že mu vadí mesiac.....už od mala m s tým problémy..........dúfam že ho to prejde............ 😝 ...sme luteráni...prečo???,.............vy idete kedy robiť krstiny????.........................................to si sa riadne vynerovala pri umývaní.......... ☹ ..brrr....... 😖 😝 ..........................................to sa Deniskovi dobre takto maluje?.....

jacka
6. máj 2012

koho som ešte vynechala???...... 🙂

dnešný den ubehol ako nič.....Maťulo ma pochválil....že som velmi peknučká......tak som narástla...... 😵 😵 😵 pokladík moj..... 🙂 .......................................Peťko v kostole vydržal asi 1min...potom fujazd preč.........po 10 min ho nasledoval Maťko.............vyspovedala som sa...a hned som zhrešila...............táááááááák som sa ..ob.....jedla.... 😀 😀 😀 ,.....ale nech,že 😀 😀 😀 😀 😀 .....nepovedzte to nikomu... 🤐 😉

jacka
6. máj 2012

už tu asi dneska nik nebude........takže dobrú nocku.......nám tu už pekne prší..............aspon sa bude dobre spinkať 🙂 ....krásne sníčky 🙂

zyko
6. máj 2012

ahojte,som tu nová...našla som vás náhodou. aj ja mám jedného herca z júla 2006 doma 🙂

utka
6. máj 2012

@jacka kázala preto, lebo mali pred sebou cestu...vraj. Ale aj tak, ona je nejmúdrejšia 😉. Tak super, keď ste sa mali dnes dobre... Tu pršalo asi tak pol minuty...

utka
6. máj 2012

@zyko vitaj. Tak napíš niečo o sebe a o tvojích drobcoch 😉

zyko
6. máj 2012

díky. hmm,že ako začať? mám krásnu rodinku, chalani sú zdraví a musím uznať,že aj veľmi poslušní a manželík je poklad. takže sa nemám na čo sťažovať 😉 užívam si materskú plnými dúškami...veľa športujem a venujem sa deťom-krúžky a pod.

utka
6. máj 2012

@zyko takže šťastná mamina, so všetkým spokojná... 😉

denisenko
7. máj 2012

dobréééé ránko...... 😉

denisenko
7. máj 2012

@zyko vitaj v klube.. 😉

denisenko
7. máj 2012

@utka pridávam sa k Tebe s bacilami, aby si nebola v tom sama..... 😔 😔 😔 Denisko ma ten herpes v celej pusinke, aspon ja laik so,m tak usúdila.... 😠 a v noci vracal, teraz leží skrútený, že ho bolí hrdlo a bruško.....tak školka nehrozí..... 😖 .doktorka robí až od obeda, tak k nej radšej skočím, kedže zajtra je sviatok..... 😠 😠 ale aspon Simonko spal dosť dobre boli sme hore len 2x... 😉

denisenko
7. máj 2012

@jacka tak ste mali pekný den.... 😉 aj Denisko vydrží v kostole len 5 minút...nanajvýš 10 😀 😀 čo dobré ste mali, ked si zhrešila?????? 😀 😀 😀 😀 😀 ..inak, ten mesiac...to máš isto pravdu, aj my s ním máme problémy a predvčerom v noci bol vraj nejako nizučko, čo sa stýva len raz za ...x rokov....a ludia čo bývajú námesačný, s tým majú problém...mne volal vtedy večer tatinko, aby som radšej všetko pozamykala a dala niečo k balkonovým dverám, aby náhodou Nisko nevyšiel...on sem ta,m námesačníkuje... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre