Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. jún 2009

a počasie je tu divné...na slnku páli...ale ked sa schová za mraky tak je mi normálne zima... 😠 😠

leninka75
17. jún 2009

to je hrozné ja si všade šímam tehotné baby!!!!........presne takto to bolo, keď sme si povedali, že sa ideme posnažiť o babeno......a bác zadarila sa lilka! 🙂 🙂 .........žeby aj teraz?????? 😀 😀 😀

leninka75
17. jún 2009

ušlo mi v!!!.....všímam... 🙂

jacka
17. jún 2009

leni....ved ja ti prajem...aby Llika nebola sama 😉 ...a pridáš sa ku nám 😉

leninka75
17. jún 2009

veď nebude sama!!! 🙂 🙂 🙂 ........raz to príde!!! 😉 .......jacka, budeš veľa dokupovať pre davidka???
aninka, kupiješ komplet výbavičku??

jacka
17. jún 2009

leni....ani velmi nie..aj sestra mi čosi podáva..rodila pred rokom..ale len tak pre potešenie...mu chcem kupit 😉

normálne som ostala zaskočena ked si napísala meno...ešte som si nezvykla na meno 😉

jacka
17. jún 2009

však som zvedavá kedy to príde 😉 ..už akože plánujete? 🙂 😵

aninka29
17. jún 2009

ty moja rosnička 🙂 😀 tak dám na teba,a nachystám si veci na zajtra na kupko 😉
leninka to je určite znamenie,takže šup šup snažilkovať 😵

jacka,no čo už, musíme si zvykať na to, že nám drobci nebudú spať.........však sú už velikí 🙂 ...........ale mohlo to trvať trošku dlhšie 😒
no ja sa v žiadnom prípade do vody nenamočím,akurát tak labky 😀 ..tiež sa bojím, že by som mohla chytiť nejakú pliagu...........chceme ísť kvoli Simuške,ale fakt uvidíme,závisi to od počasia 😒
no nekupujem toho moc,lebo tie najmenšie mám aj po Simonke,niektoré nemala ani na sebe 😉 ....fakt len to čo naozaj potrebujem 🙂 a potom sa bude všetko nakupovať priebežne 😉 ......takže tak 🙂 ..............chcem to už mať z krku,nech mám pokoj v duši,lebo sa furt bojkám, že čo ak 😒

leninka75
17. jún 2009

plánujeme, plánujeme........ 😉 .........aninka, kľud, pohoda, žiadne stresy, keď sabinka vydržala v brušku tak dlho, ešte tých pár týždňov to zvládne!!!!!!!!..............to spinkanie aj mňa trápi! ☹ .......to bol jediný čas počas dňa keď bolo ticho, kľud, nikto po mne nič nechcel.........teraz ešte lilka celkom spáva, ale mám obavy cez prázdniny, keď bude ráno dlhšie spať, že mi cez obed nepôjde 😖 .........no čo už, vydržíme!!!!!!! 😒

jacka
17. jún 2009

ani..mohli by spávat....trochu zasluženeho oddychu by nám mohli dopriat 😉 😵 ...nespinkáte?

tebe sa to pekne kráti....ved pojdeš čochvilu rodit...a ako to bude s tvojou MD..budeš pokračovat...a musiš ist aj na socialku?

ja budem musiet doniest flašu aby ma vypísal na PN...tak blbo mi to vyšlo 😝

len sa chodte vyčlapkat....len pre mna tieto teploty nie su...akurát len v chládku sa vypekat 😉 ..som zvedava čo zajtra pokupiš 😉

siwike25
autor
17. jún 2009

awojte baby 😀 😀 😀
Aninka ideš nakupovat do madarska??
Jacka pekne meno ,David 😉 😉
Leninka že by už druhe??? 😀 😀 😀
My spinkame,simonko bol dnes ževraj zly,povedal tatinko,uvidime ked sa zobudi..... 😠 😀

jacka
17. jún 2009

leni ved nám ine ako vydržat neostáva.....a v školke čo spinká?

super správa...len sa treba aj snažilkovat 😵 ..sa teším na dobre správy od teba 😉

jacka
17. jún 2009

siwi...čau 😉
juj zvidím ti že ešte spinká 😉

aninka29
17. jún 2009

my nespinkáme 🙂 ale zato pekne oddychuje pri rozprávke 😵 nič odo mňa nechce,ako keby spala 🙂 ......ešte že tak 😉
ahoj siwi 🙂 .......áno,ideme nakupovať do Maďarska 😉
jacka no dúfam, že niečo pokúpim 😉 ...........no a s MD pokračujem 🙂 28 mám nastúpiť ...........tak neviem ako to je............ale určite musím odniesť papier na sociálku 😒 ............však uvidím,popýtam sa 😉

jacka
17. jún 2009

len si pokup...pokial sa dá 😉 ..a kde to chodíte? 😅

to už 28.juna?????teda tebe je super 😉sa ti to kráti ...ja až dakedy koncom jula......

ja mám pocit akoby sa zastavil čas...a ten september ani nepríde 😠 😝

leninka75
17. jún 2009

jasan, lilka v jasličkách spí, veď ju budím o 5:30........ babuľky idem pre dieťa, pa pa 🙂 🙂

leva
17. jún 2009

Ahojte,no flakam to uz teda poslednu dobu.Chcem vas vsetky pozdravit a Jacka,tak ty budes mat druheho chlapceka?Bude doma presila 😀

jacka
17. jún 2009

leni...pa 😉

leva...ty zrádkiňa... 😠 😠 ............bude..čo už....dalšie bude baba 😀

siwike25
autor
17. jún 2009

Awoj levi ako sa maš???
Jcka 3??????????????????????????????????, 😀 😀 😀

jacka
17. jún 2009

siwi...cely futbalový tím.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..moj muž robí asi len chlopov 😀 😀 😀 😀

jacka
17. jún 2009

no dobre...píšem si tu sama zo sebou...pojdem s Matkom von.... 😎

utka
17. jún 2009

Zdravím júlovky!
leva, ta aj žiješ?
No ja stále neviem, či chcem druhé bábo. Raz ma to chytí, že áno a keď ma Viki nahnevá a kričím na neho, tak si pomyslím, že druhé by som asi nezvládla ☹...
aninka, tak len pokúp a poslň sa 😉.
Viete, čo mi začal robiť môj krpec? Počúrávať sa. Včera sa počúral cez deň. Nechápala som. Vraj nestihol sa pýtať 😠 . A v noci som ho dávala o tretej cikať a o 4:50 už kričal, že sa počúral. A teraz, keď som ho šla uspať, tak chvíľu pred tým cikal a povedal, že už nechce. Čítala som mu rozprávku a on v tom, že on sa pocikal...a naozaj 😠 . Tak som mu povedala, že ho nevezmú do škôlky a on mi na to, že on ani nechce ísť. Tak som povedala, že pôjde. A on sa ma spýtal, že či aj keď sa počúráva. Tak som povedala, že áno, a že ho pani učiteľka vycápe po holom zadku. Myslím, že to robí preto, aby nemusel ísť do škôlky ☹. Vôbec sa tam v poslednej dobe neteší 😢 .

aninka29
17. jún 2009

fuuuuuuuuu utka 😒 ............. no ja Ti neporadím 😒 ............našťastie my taký problém nemáme,a dúfam, že ani nebudeme 😒
no možno je to fakt tým, že nechce ísť do školky 😖 skús mu ju nepripomínať,možno ak sa nebudete o školke rozprávať tak sa prestane pocikávať 😒 ........utka nerieš to veľmi,nebojkaj až pojde do školky tak sa mu určite bude páčiť 😉 a ak náhodou nie,tak nie je prvý ani posledný čo sa do školky neteší 😉
juj,no snáď ma Viki len také obdobie 😒

jacka
17. jún 2009

tu som.... 😉

utka...ani nestraš...lebo som čitala že sa to stáva ☹ ..ale ved može byt aj prechladnuty..chudatko...nestažuje sa že ho bolí pri cikaní??......a s tou školkou...tak ako píše aninka....nestrašit...inak to bude ešte horšie 😉
dufam že mu to rýchlo prejde..držím palčeky 😉

aninka29
17. jún 2009

sme sa práve navečerali............o chvílu sa hodíme do vane a mám pokoj 🙂 .............teda pokoj 😝 musím žehliť 😝 nie je toho síce veľa ale nechce sa mi 😝 neznášam to 😠

jacka
17. jún 2009

aj my sme po... 😉 ..Matko mi tu drieme...tak musím do neho štuchať aby nezaspal......ale za chvilu pojdeme do vane .... 😉 ...a potom ..klud 😔

aninka29
17. jún 2009

jacka však sa ani nečudujem že driemka............akčný ešte aj v noci 🙂

moja tu teraz beží maraton s tatkom 😀 tatík sa rozvičuje lebo ide hrať futbal 🙂 ...............dupocú po obývačke ako mamuti dvaja 😀

jacka
17. jún 2009

má chute ten tvoj mužíček..to ide ešte teraz večer 😕 ..ešte že ten moj mal kedysi tak neštastne zlomenú nohu že može kopat do lopty len s MAtkom...a za chvílu aj s druhým 😀 😀

ale inak máš doma veselo 😀 😀 .....my sme zatial sami....a pokial pride muž tak Matko bude sladko spinkat 😔

aninka29
17. jún 2009

nooooooo,takto večer sa najlepšie hrá,nie je tak teplo 😉
my sme už okupkané aj požehlené už mám 🙂 ..........mám veget 😉

utka
17. jún 2009

Žienky, dík. snáď to bude dobré s tým cikaním. Prechladnutý nie je...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre