Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
9. máj 2012

@zyko ale ja by som už aj šla do práce, lebo sedieť doma, keď je tak krásne je o držku. Síce teraz je aj Viki chorý...no však uvidíme, či si nenájdem na stole výpoveď...

utka
9. máj 2012

@zyko ja titul nemám...

jacka
9. máj 2012

@zyko v čom podnikáte.................. 😉 ...................ako si sa pekne vynašla.....to sa mi páči..... 😵 😉 .................tak dobre pofote.....teším sa na foto.... 🙂 ........................a titul ani ja nemám .....akurát tak zaslužila matka 😀 😀 😀 ........ 😉

denisenko
9. máj 2012

@jacka ...nemala si aj titul supermamka? 😉 😉 😉 😉 ...to máme isto všetky...len nevie, za menom, alebo pred.....???? 😀 😀 😀 😀 😀

jaj, Simonko už spí, Denisko ešte dopozerá rozprávky...mna čaká ešte žehlenie.... 😔 😔 ale to už asi nechám na ráno, aj tak mám ešte jednu várku na šnúre..... 😢
@utka myslíš vážne, že by ti dali???? 😕 😕 😕 😕 ..tak to by boli dobré sv... 😔 😝

@zyko máte teda tiež veselo....niekedy sa teším, že sa prídu deti pohrať a potom si nadávam, že som mohla byť radšej bez toho....ale pokial sa dá byť vonku, je to ok..... 😉

dobrú nocku 😵 😵 😵

utka
9. máj 2012

@denisenko nieee...nemôžu my dať, pokiaľ som na PN. Ale keby chceli, tak sa vynájdu...

zyko
9. máj 2012

...ja tomu titulu hovorím MATKA ROKA 😉 ...
@denisenko bože hovoríš mi z duše...keď sme doma sami mám kľud,pokoj,chalani sa super prehrajú...ale baby sa mi sem nominujú s deťmi,však chápem keď sú z paneláku...tu u nás je pre deti raj...plná záhrada hračiek,chrbát ma bolí,čo som 30min. upratovala hračky po záhrade...dnes to bolo o pištoliach a autách 😝
...ale vonku sa to dá,horšie je to v dome,to upratujem aj hodinu,keď odíde návšteva a ja mám tak rada poriadok....ozaj je tu niekto tak isto postihnutý ako ja?...volajú ma okresný hygienik 😀

@jacka svokor firmu založil pred cca 15rokmi, predtým mala iný názov...činnosť je stále tá istá...dávame prácu ľudom,ale iba v čechách...

zyko
9. máj 2012

@utka titul MATKA ti veru nevezme nikto 🙂 ...ale hej s chorým dieťaťom je to o ničom...vtedy ani nespávam,ležím pri nich celú noc a pozerám či dýchajú...človeka žiť nebaví...ach radšej nech neposlúchajú,len nech sú zdravučký 🙂

utka
9. máj 2012

@zyko veru, ten titul nie...nikomu z nás 😉. A čo sa týka poriadku? Ani mi nehovor. Zo mňa sa už všetci smejú. Keždý deň vysávam a zmývam podlahy. Ja som chorá, keď je neporiadok. Som nervozna potom. No keď povysávam a pozmývam, utrien prach, hneď sa dá so mnou komunikovať 😉. A presne ako píšeš, nech radšej neposlúcha, ale nech je zdravý. Teraz spíme spolu a tiež sa nevyspím. Stále ho kontrolujem, či dýcha, ako dýcha, či nemá teplotu. zakrývam ho. Nepozeráš Modré z neba?

utka
9. máj 2012

Píšem trochen s preklepmi...ale nevadííííí... 😀

zyko
9. máj 2012

@utka jéj ako by si o mne písala...a dokonca som naučila pekne krásne poriadku mojich chlapcov...nechcem a nebudem otrok mojich chlapov...ja som nikdy nemusela upratovať,lebo som mala o6rokov staršiu sestru a bola som benjamínek rodiny....ale od kedy mám domček,tak som rada,keď je pekne čistučký 😀
...modré z neba nemusím...ja som farmová a paneláková diváčka...

leninka75
9. máj 2012

..uf skoro kľud 🙂

@zyko..to máte domček tak akurát pre 4 😵 😵 😵.........tiež som postihnutá poriadkom 😝 😀 😀... a ty titul máš?.....teda okrem matky roka 😉..a ešte som chcela..juniora bežne aj doma voláte junior, či to len tu......ja k farme a paneláku pridávam ešte ordináciu v ružovej záhrade 🙂

zyko
9. máj 2012

@leninka75 tu už božské ticho,manželík kuká fotbalík...popíjame radler a chrumeme popcorn...
junior mu hovorím iba ja...muž Pavol,svokor Pavel,jeho otec Pavol...náš je Pavol č.4 v poradí...
...som ing-ekonóm,ale k ekonómii ma to teda absolútne neťahá 😝 😝 😝....

utka
9. máj 2012

No ja tiež ešte Ordinácia...

zyko
9. máj 2012

@utka ja tam tých hercov nemusím v tej ordinácii...sú mi strašne nesympatickí...na čele so Studenkovou 😝

utka
9. máj 2012

@zyko ja sa snažím tiež Vikiho učiť poriadok. Niekedy si myslím, že som až chorá, lebo ho stále upozorňujem, nech papá nad tanierikom a tak...A manžel je tiež celkom poriadkumilovný...Tým, že bol na intráku a musel sa o seba postarať sám...na rozdiel od svokra a švagra 😝

leninka75
9. máj 2012

@zyko ......aj ty kukáš futbal??? 😉 ....mne tento rok asi 1x utečú MS v hokeji, nejako nestíham ☹ .....dnes je streda, takže nám ide "len" panelák 😀 ....aj my sme postihnutí radlerom 😀 ...v pivnici na nás žmurká celá bedňa lahváčov 😵 😵 😵 ..........junior je celkom fanj nápad aj Pavol je pekné.....Paľko mi vždy pripomenie tie staré filmy pre deti a mládež 😀 😀 .......je to pekné slovenské meno ale fakt ako Pavol, tá zdrobnelina mi nejako nesedí 😝 ...máte peknú tradíciu v rodine 🙂 ......možno sa s letty v bojniciach stretnete 😉 .......a čo ťa baví robiť, keď ekonómiu moc nemusíš?? 😕 ...a čo robíš vo firme? 😕

......no tak za tieto otázky by sa veru ani jacka nehanbila 😀 😀 ...čo povieš moja?? 🙂

zyko
9. máj 2012

@utka aha ty žiješ u svokrovcov?...no môj manžel bol vychovávaný ako princátko z hradu,mladý pán mal staršiu sestru,ktorá všetko robila a potom mu mamička skákala okolo riťky 😀 ...ale ja som ho už tiež pekne vycvičila,za tie roky...mne chlapci tiež len za stolom a nad tanierom papajú,vonku môžu mrviť koľko chcú,ale doma ništ také

utka
9. máj 2012

@zyko hmmm...
Viki si dnes kázal upiecť babovku a ešte sa jej ani nedotkol ☹...

leninka75
9. máj 2012

@zyko ...studenkovú voláme s mužom studeničová 😅 😅 😅 ...ako sa ti páči v paneláku??......ja už keď sa mám na ňu dívať tak radšej v ordinácii, v paneláku je 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
9. máj 2012

@zyko ..pekne, pekne len ich uč poriadku ...však sa ti nevestičky potom poďakujú 🙂 🙂 ......

utka
9. máj 2012

@zyko nestraš!!!Nebývame u svokrovcov...

leninka75
9. máj 2012

@utka ......nechutí mu papať?? ☹

zyko
9. máj 2012

@leninka75 vo firme toho teraz až tak veľa nenarobím,svokrovci ma šetria,sú perfektní...len nejaké minimálne papierovačky porobím,mám veľa aktivít s deckami,rozvážačky po krúžkoch....a mám veľa športových aktivít aj sama so sebou...no užívam si materskú a voľno plými dúškami,30.4.2013 nastupujem späť do práce...

...ale kde som vlastne zamestnaná by ste neverili? dám fotku a píšte tipy kde robím 😀

zyko
9. máj 2012

@leninka75 😀 si zabila tými nevestičkami

utka
9. máj 2012

@leninka75 ale chutí, len neviem, čo mu to napadlo, keď ju teraz nechce??? Ale teraz zdrvil Kinder mliečny rez a Kinder Pinqui...Sme sami doma...tatinko je na služobke v Anglicku. Tak si užívame...hahahaa. Ešte nespí

zyko
9. máj 2012

@leninka75 veď to,že už ani ten panelák nekukám poctivo,keď ju tam viac a viac dávajú...mrcha škaradá je to...aj teraz som radšej zapla ten futbal

utka
9. máj 2012

@zyko no davaj...

zyko
9. máj 2012

@utka jáj som zle pochopila,že hádam upratuješ po švagrovi i svokrovi...tak pardón za ten šok,čo som ti spôsobila 🤐 aj sa ti tlak zvýšil? 😀

utka
9. máj 2012

@zyko ale nieee...v pohode. Len som tým myslela, že oni si po sebe nič neodpracú a všetko im treba podať do ruky. A som rada, že bývame sami....

zyko
9. máj 2012

😎 moja maličkosť 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre