Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
14. máj 2012

@denisenko ved zato nič nedáš 😉

letty86
14. máj 2012

@denisenko teda prasule dás 😅 ale ked nepomoze, neuskodí

Matko je dnes neskutočný...ešte nespal...po iné dni dával uz druhý spánok 😕

denisenko
14. máj 2012

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...my sme s tým spaním dneska rovnako....spí len na mojej ruke, ked sa krmi..... 😖 😖 😖 😖 potom ho položím, a za pol hodinu je už hore.... 😝 😝 😝 😝

jacka
14. máj 2012

no pekne...................... 😠 😠 😠 😠

@letty86 ahoj........ 😵

@denisenko ..............tak si rada že si......další pacient na obzore..................to akoby si poslala chlapa do obchodu.........nevedia nič 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
14. máj 2012

@jacka ....mi hovor...... 😝 😝 😝 😝 nabudúce mu nedám lístok len do obchodu, ale aj k doktorke.... 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2012

@denisenko prečo nespinkáš s ním....teda pokial sa ti dá.......ved musíš byť úplne k.o.........
veru spamätávam sa z víkend ......hrozné šoky 😀 😝 .-..........................sa divím že som si ešte nezvykla 😠 😠 😠 😠 ...................alebo aspon na víkend hrošia koža 😀 😀 😀 ........................

ale už máme další týžden................krásny pred nami.............. 🙂 🙂 😵 😵

jacka
14. máj 2012

@denisenko si len predstav žeby si mala niečo s telefonom............. 😀 😀 😀 😀 ....predstavuješ? 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2012

ja mám muža doma.................ale..................zas umiera................ 😠 😠 😠 😠 😠 ....................... 😝 ..leží z bolestami brucha............... 😝 😝 ............... 😅 🙂 😉 ............a tú záveť stále nemám 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2012

@leninka75 a chodí ku druhým sa hrať?.....................tam sa to viac ráta........sú tam iné hračky 🙂 🙂 🙂

denisenko
14. máj 2012

@jacka bolesti brucha????? ..taká blbá otázka: neobedoval u mamičky?????? 😀 😖 😖 😖 ...a ten telefon...to si ani nepredstavujem......musel by prísť zo žiliny domov a potom zas naspäť k doktorke..... 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2012

@denisenko............jasné že obedoval............ešte aj za ušami za zalizoval............... 😀 😀 som sa smiala že dostal velké množstvo lepku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. máj 2012

@jacka spať???? to si kde videla??? a kto by tu bol, keby sa im nebodaj pohoršilo????? 😠 😠 😠 😠 😠 ...ešteže my mamy nemáme nárok byť choré..... 😝 😝 😝 😔 😔 😔

denisenko
14. máj 2012

@jacka zvýšenú dávku aj za detičky..... 😀 😀 😀 😀 ...dúfam, že tvoj muž nechodí na koníka, ved by si mala kvoli mne doma tichú domácnosť........ 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2012

@denisenko nemáš niekoho na operačke?......žeby ti doniesli tu farebnu dezinfekčnú vodu čo potieraju pred operáciou?.................velmi dobré....... 🙂

denisenko
14. máj 2012

@jacka a to je načo???

jacka
14. máj 2012

@denisenko krásne napísane.................a hlavne pravdivé.....................nie nemáme na nárok na nič...............

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ved to...namiesto detí si dal 😀 😀 😀 ............nie nechodí....aspon dúfam že nešmíruje....................po nociach...............to by sa teda dozvedel o sebe veci 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2012

@denisenko na afty do pusy.......na kloktanie........potieranie......a kadečo ................ja som s tým Peťkovi vyčistila ranu na kolene........jačal viac ked ten farebý flak videl na nohe 😀 😀 😀 chlap 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2012

ja sa zatial vytratím....................Maťulo maju v školke den matiek................teším sa............................pojdeme sa pomaličky chystať........................idem aj muža zobudiť............ 😅 😀 😀 😀 😉

utka
14. máj 2012

Ja asi zase vyskúšam Imunoglukán. Keď Viki nastúpil do škôlky, tak ho bral a mám pocit, že nebol až tak často chorý. Tento rok je najhorší ☹

letty86
14. máj 2012

@jacka uži si to 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@denisenko matko už spí, vypil mliečko a zalomil....ked je unavený , tak je ako neriadená strela 😀

jacka
14. máj 2012

@letty86 dakujem 😵 😵 😵 😵
som ti chcela že to mliečko či emulzia ..je fakt super........už je nemá ako šmirgel 🙂

mamky vypila som pohár uhorkovej vody............teraz ma páli záha............brrrr 😝

letty86
14. máj 2012

@jacka 😵
tak som rada, že pomohlo 😵
mne na záhu pomohlo v tehu mlieko...ale to by som teraz neriskovala v tejto kombinácii 😀 😀 a pred vystúpením 😀

jacka
14. máj 2012

@letty86 veru toto nejdem riskovať.................. 😀 😀 😀 ...... 😀 😀 😀 ..........ked prídem dám si ferentík.......


ja v druhom živote chcem byť chlap 😝 😝

jacka
14. máj 2012

už fakt mizím......................... 🙂 🙂 🙂

leninka75
14. máj 2012

😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 .......a to som tu chvíľku nebola

letty86
14. máj 2012

@leninka75 ahoj 😵 😵 ja to mám večne 😀 😀 😀 😀 tak sa netráp 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. máj 2012

@letty86 .....ahoj! 🙂 .....však sú tu samé kecalky, tak to tak aj vyzerá 🙂 🙂 🙂 🙂 .......čo má Maťko nové??

..kto sa pýtal či Lilka chodí ku kamoškám?.......úplne minimálne...to zvždy musí niekto ku nám.....

@zyko..dobre si pochopila 🙂 ....Lilka od narodenia potrebuje stále niekoho za zadkom 😝 😝 😝

@denisenko....ty máš málo toho s detičkami, ešte aj muž ti ochorel??!! 😝 😝 😝.......som sa pobavila, že ti volala Dr. 😅 😅 😅 😅 😅.........

@jacka ..uži si to!!

@utka..a tie krvné výsledky už máš?.....bolo to OK?....koľko si už vlastne PN, 2 týždne?...

letty86
14. máj 2012

@leninka75 nové slová...svoje slová...ale rozumieme si 😀 😅 gogu- jogurt, nazdravie-nada, hokej-ha, traktor-kako a ked mu niečo podáme, hned dakujeme...povie da, alebo di(diky)... a je to mojkadlo prvej triedy 😵 😵 😵 😵 😵 a vytahovanie a hádzanie vecí ho neprešlo a pomáha mi vybrat prádlo z práčky a potom mi ho podáva, ked vesiam...ale zásadne niekolko kusov naraz 😅 čo tam po jednom 😅 ....a ked su spolu s viki....cirkus humberto...zásadne chce to, čo vikinka a tá sa samozrejme nafučí....jaaaj, tak sa nevedia vyhrať

ako lolka? asi bude iná ako lilka, že?

denisenko
14. máj 2012

@jacka uhorková voda???, čo si v tom???? 😀 😀 😀

zyko
14. máj 2012

...tak som si vás počítala dievčence.....sa máte,vy ste tu už zabehnuté.....ale však ja sa do toho tu dostanem 😎 .....večer nakuknem......beriem juniora na futb. tréning....aj drahý išiel trénovať,tak k Fifovi zatiaľ prišla mamina 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre