Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. máj 2012

@jacka ...som za ten jablkovo-pudingový 😵 😵 😵 😵 😵

@denisenko ..super, takže recenzia na top gal zo života!!.....už sa nenechám zneisťovať predavačkami 😝

jacka
22. máj 2012

@zyko vitaj v klube 😀 😀 😀 hned mi je lepšie že nie som v tom sama 😀 😀 😀 😉

zyko
22. máj 2012

@jacka há ale ten druhý vyzerá božsky sladko 😀

leninka75
22. máj 2012

@zyko..ja by som určite skombinovala jablká s čokoládou 😀 😀 😀 😀

jacka
22. máj 2012

@leninka75 ty si daj pekne dietu....moja pekná 😀 😀 😀 😀

zyko
22. máj 2012

@jacka díky klubistka 😀 ...ale dúfam,že netrpíš ako ja..teda v prvý deň...bez tabletky umieram...a že po deťoch sa to zmení...houby veliké 😝

jacka
22. máj 2012

dáááávno nefúúúúúúúúkalo................... 😠 😠 😠 😠

jacka
22. máj 2012

@zyko nie nie netrpím od prvého porodu ani neviem kedy ich dostanem.....od druhého každý 23den...............ale pred porodom bez tbl ani na krok 😔

zyko
22. máj 2012

@jacka tu sa tvári,že prší 😠

jacka
22. máj 2012

@zyko tu je krásne slnečno 😎 😎 😎 😎 .................chceš..... 🙂

zyko
22. máj 2012

@jacka ako dobre,že to už nepoznáš....aspoň,že chodí presne,vždy 19teho 😝

zyko
22. máj 2012

@jacka ešte pred 30minutami som sa opalovala,vyhrievala na lehátku a zrazu bum...tma a dáždik letný....chcem a chcem a chcem 😎

jacka
22. máj 2012

@zyko vždy 19teho???? 😕 😕

jacka
22. máj 2012

@zyko chytáááááááááj ...ale nie všetko.............budem asi prádlo nahánať po dvore 😠 😠 😠

zyko
22. máj 2012

@jacka hej tento rok vždy 19teho v každom mesiaci...iná haluz 😀 ...
...balík nedoručený 😝 ...tu už strašne leje

jacka
22. máj 2012

@zyko nevzdávaj to.......ešte príde............... 🙂 ..............trpezlivosť 😉

veru iná haluz...........aspon vieš kedy príde nemusíš rátať 😉

zyko
22. máj 2012

@jacka neuveríššššš...ako som si prečítala správu v tom sa obývačka celá rozsvietila,čo vykuklo slnko....svieti skutočne svieti slnko a je príšerne dusno...nedá sa dýchať a od blavy čierne mraky

jacka
22. máj 2012

@zyko v blave nech si ich nechaju.........ale to dusno .....tiež nie je bohvie čo......

idem ich vyhodiť von........ 😝 mám to tu všetko hore nohami..... 😔

zyko
22. máj 2012

@jacka vy máte aký domček? troška mi ho popíš alebo aj pofoť...som zvedavá 😉

utka
22. máj 2012

@jacka
@zyko nebojte sa, necháme si aj čierňavu, aj dážď. Ale potpm neplačte, že je sucho 😀 .

jacka
22. máj 2012

kuk.....

@utka pekný dáždik možeš poslať 🙂

utka
22. máj 2012

kuk...
@jacka teraz sa tu taká búrka prehnala...fuuuu...

jacka
22. máj 2012

@utka ja mám rada búrky......... 😵 😵 😵 😵 😵

utka
22. máj 2012

@jacka aj ja...keď nie som sama doma... 😀
Však počkaj, za chvíľu ju tam máte

denisenko
22. máj 2012

halo, halo.... 🙂 boli sme s Niskom plávať...nás ukecal, tak zas začal chodiť na plavecký.... 🙂 a Simčo to vobec nezvláda dobre, ešte len zbadá auto, hodí výraz najväčšieho úbožiatka v sedačke a vypúšťa bublinky celú cestu..... ☹ ..po kom to dieťa je???? 😢

a kúúúúpili sme Niskovi tašku...nie je presne to, čo sme vybrali už doma, ale hlavne že mu pekne sedí na chrbatiku.... 😉

denisenko
22. máj 2012
utka
22. máj 2012

@denisenko tak super, že chodíte zase plávať...My asi až v septembri začneme...
Waw, taška super. Dobre vyzerá. To nejako skoro 😉. A čo je to za značku? denisko si ju vybral sám?

denisenko
22. máj 2012

@utka Topgal.... 🙂 denisko povedal, že jemu je to vlastne jedno....ale je zelená,to je hlavné...a vraj niečo originál z NHL, tak kedže fandil hokeju...bol spokojný...aj som rada, že netrval na tom monstertrucku, ked ho to prejde, bude frflať, že chce inú tašku-....takto je to neutrálne..... 😵

zyko
22. máj 2012

@denisenko to na taške je symbol maskovaných káčerov z anahaimu 🙂 ...to viem od muža 😀 ...je frajerská...proste chalanská 🙂

zyko
22. máj 2012

@utka búrka tu nakoniec nedorazila...takže sa ide tráva a kvietky polievať 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre