Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. jún 2012

idem...prídem..... 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2012

@denisenko ty sa nezdáš....tolko popísať..........mnam čeršne........to dokážem aj aj sa tak dobre obžrať...hlavne zo začiatku 😀 😀 😀 ......................Peťko šiel len odviesť Maťka.....muž robí tu nedalko nás tak som mu ho nabalila......a neviem či mi schvália predlženu RD....ale chcela by som aspon rok ....a jeho dať na 4h.......nech si tam pochytá choroby..... 😉

dnes maju v školke olympiádu.........som zvedavá aký príde...... 😝

jacka
8. jún 2012

@denisenko prídi prídi..... 😵

jacka
8. jún 2012

@leninka75 aká prišla slečinka so školky?.... 😵 😵 😵 .....a Lolke sa ako darí s cikaním....super pocit...poteší že 😵

letty86
8. jún 2012

ahojte 😉 urobím malý kuk, lebo mám dnes toho veeeela na práci
@denisenko no vidís to 😅 ...som horšie ubolená ako predtým 😝 ale masér povedal, že je to reakcia.....sa ani nečudujem, že ma to bolí, dostáva teraz zabrať to moje stuhnuté svalstvo 😔
Nisko je riadny hrdina 😵 vikus by plakala dodnes
vikinke sa v zoo pácilo, matko vačšinu prespal
veru, stihli sme toho dost, museli sme 😀 400 km je dost od Ke, tak sa nedá chodiť každý víkend 😝
@jacka ste to teda schytali 😠 u nás vkuse nosilo jedno dievča vši a pritom biela, nerozumiem tomu, kde na to chodila, tento sk. rok boli vši v triede 4x a poslednýkrát to schytila aj jedna z učiteliek 😔 ...minulý rok bola vikuska v inej triede, bez toho dievčatka a v ich triede vši neboli
@leninka75 sikovná lolka 😵 😵 u nás nocník eeee a záchod, styri sekundy...takže plienka na dupe...ale tak nevadí, aj pri vikuske to dlhšie trvalo
matko má tiez nové slová uu-ujo, holub-holu, gumka- gugu 😅

jacka
8. jún 2012

@letty86 v školke.......našli u jednej cigánke.....to tam chodia dve.....fuuj.....ešte aj na rok 😝 .........som rad že mám chlapcov...strojček to istil 😝
on je taký spachtoško?..... 😵 😵 ...............a plienky......raz sa určite odnaučí........ 😉 😉 ..všetko chce svoj čas 🙂 ...a ber to tak že chlapci sú vraj lenivejší........Vikinka je velmi peknučká...aj u vás bude tatinko kupovať brokovnicu 🙂

jacka
8. jún 2012

ideme sa poobliekať.....či povyzliekať....a ideme von..... 😎 😎

jacka
8. jún 2012

@letty86 dobrý kecal je z neho....... 😵 😵 ...mne sa Peťko asi len pred mesiacom rozkecal 😝 🙂 ...zlaté časy....

letty86
8. jún 2012

@jacka veru, u chlapcov to strojcek istí...pri vikinke by som 😠 😖 tá si nechce ani podstrihnúť, lebo bude mat krááátke 😀
veru naučí sa bez plienok, zatial má ešte cas, ale ked vidím detúrence velmi skoro odplienkované 😔 aaale nech, že 😉
dakujem 😵 minule sa mi stalá taká vec...jedna známa mi ju vychválilila, že aká je peknúčká a vedla nej sedel jej kamarát, ten sa pridal, že teda áno a potom to zabil otázkou: po kom je taká pekná 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 tak si už teda nejdem fandit, že je po mne 😀 😀 😀 😀 😝

denisenko
8. jún 2012

@jacka pekne...nabalila si mužovi dobrú "desiatu"..Peťka... 😀 😀 počkaj, ako rýchlo Ti ho vráti.... 😀 😀 😀
jáj, umyla som balkonové okno...aspon to..aj tie zvyšné by to chcelo....lenže mne sa nechce...... 😝 😝 😝

jacka
8. jún 2012

@denisenko ani som nestihla dopísať a už bol doma 😀 😀 😀

už musím fakt ísť......Peťko robí šarapatu vonku....

jacka
8. jún 2012

@letty86 😀 😀 😀 ---------len si fandi 😀 😉

denisenko
8. jún 2012

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 ..len sa prosím ťa neuraz aj ty..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka nestraš ju..... 😀 😀 😀 😀

letty86
8. jún 2012

idem aj ja 😉 dnes som podala nadludský výkon, že 😀 😀 tie fotky myslím 😀
@denisenko som ti minule zabudla....mne sa zdá, že sa na teba simčo teda doooost podobá, viac ako nisko 😉 a musím ti povedať, že je táááááky krásny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 velmi 😵kazdé bábo je pekné, ale potom sú z tých pekných ešte krajšie...chápeš...tak simčo je ten vyšší level 😵

letty86
8. jún 2012

@denisenko
@jacka dobre, že ste to napísali, ináč by som sa odula 😀 😀 😀 😀 😀 ...to myslíte, že tá nasa nová pisatelka sa akože fakt ?

denisenko
8. jún 2012

@letty86 si mi teraz pohladila ego..... 🙂

jacka
8. jún 2012

@letty86 pre teba všetko 😵 🙂 😉

jacka
8. jún 2012

@denisenko krásne to letty napísala.........súhlasím s nou.....je o level krajší...... 😵

denisenko
8. jún 2012

@jacka @letty86......presne v tom istom leveli ako aj Maťko, Peťko,Viki, Maťko a Denisko......zabudla som na niekoho????? 😕 😉

jacka
8. jún 2012

@denisenko si my pohladila ego 😉 😉 .................................

jacka
8. jún 2012

vieme čo je s leninkou a utkou?.....

jacka
8. jún 2012

@denisenko vidím ťa 😵

denisenko
8. jún 2012

@jacka @utka nemá dovolenku???sa mi niečo marí..... 😵 a @leninka75....sa vykecala už asi včera..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale ona isto príde..... 😉

jacka
8. jún 2012

@denisenko Simonko spinká?

denisenko
8. jún 2012

@jacka aj ja teba.... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
8. jún 2012

@jacka nie, pred hodinkou vstal....spinkal od pol osmej.... 😵 teraz sa tu morduje na brušku....a tuším prdí do plienky... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2012

@denisenko no neviem či leni príde.....je piatok..........hádam aspon príde zapriať pekný víkend..............utka už nemá D??ale zvykla chodiť aj ked bola v práci....

denisenko
8. jún 2012

@jacka ..a ty máš kde Peťka? 😕 nabalila si ho spiatky mužovi??? 😀 😀 😀 😀 ..to som chcela....ked bol tatinko doma tak si takmer vždy ked sa dalo zobbral so sebou aj Deniska....som už len čakala, kedy ho vráti....ale nejako si asi rozumeli.... 😵 čo sa o Simonkovi povedať nedá.....ked ho vezme, začne plakať, tak ho rýchlo vracia...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2012

@denisenko nooo pekne potiahol.....len nech sa vyprdká...nebude ho bolieť bruško.......................Denisko je v školke?......čo brada....idete aj stehy vyberať?

denisenko
8. jún 2012

@jacka neboj, isto ešte prídu......aspon pekný víkend popriať..... 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre