Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
21. jún 2009

dobré ránko 🙂

aninka29
21. jún 2009

jacka,bola si ty niekedy posledná? 😉

mne sa dnes táááááááák nechcelo vstávať 😝 ........v noci začalo pršať a pršalo až doteraz 😝 ........a ten vetrisko hnusný 😠
jacka sa stavím, že ty už máš skoro hotový obed 😉 ......ja som ešte furt v pyžame 😉

jacka
21. jún 2009

ahoj aninka.... 😉

mám ...už len treba kupit knedlík 😀 ..a dopečie sa huska..... 😉

dnes nerobím nič... 😝 ...som s tohoto počasia otapená 😒

jacka
21. jún 2009

už mi šli kupit knedlík...také ticho tu je ..až je to divné 😀

u nás neprší...ale je na spanie....a Matko už od rána tvrdí že spinkat nepojde 😝

aninka29
21. jún 2009

mne mäsko buble 🙂 ešte urobím tarhoňu a je to 😉

ani u nás už neprší,ale to vetrisko 😠

takže Maťko už odmieta spinkať 😒 ...........presne tak ako Simka 😉 ona povie, že si oddýchne na gauči pri rozprávočke 🙂 ale som rada, že aspoň polhodinu leží v klude 😉

aninka29
21. jún 2009

aj ja mám klud od mojich.......sa hrajú 😵 ............ale vo všetkých izbách to vyzerá ako po výbuchu 😝 ........ale nevadí 😉 ...no mám taký pocit, že asi nejak takto to bude vyzerať,keď budem v porodke 😖

jacka
21. jún 2009

teba aspon leží na gauči..ale Matko sedí a tak pozerá...

a čo sa bude diat ked budem v nemocnici..tak to si nechcem ani predstavit... 😝 ale skor by som brala keby bol Matko pri našich a ked prídeme domov...tak aby bol s nami ten týžden....no ved so septembra daleko

a vy to budete ako riešit..už nepojde ani do práce do zahraničia? 😕 😅

utka
21. jún 2009

Ahojte. Ani jua nerobím nič. nemusím variť ani upratovať a dokonca mám aj o drobca postarané 😉...

utka
21. jún 2009

Viki včera tiež nespal a večer zaspal až o 22:15

aninka29
21. jún 2009

utka ahoj 🙂 .....ty máš tiež dobrého duracelka doma 🙂 😉 .........ako vedia vydržať,ja nechápem 😕

jacka,no zatial keď nemusí ísť tak je manža doma 😉 ale ak by náhodou odišiel pred porodom,tak až to na mňa príde,tak hneď dojde domov 🙂 a za ten čas čo bude na ceste domov,bude s malou moja mama 🙂
ale ja na to vobec nechcem myslieť,lebo už teraz mi puká srdce ☹ že nebudem s malou ☹

jacka
21. jún 2009

utka....ahoj...tak treba Vikimu vybrat baterky 😉 ...a ako sa máš? 😵

to mi ani nevrav...že budeme bez detí...a ked ho budem vidiet v porodnici ako ide s ocom už preč domov..tak 😢 ...to si neviem predstavit....už teraz sa mi tisnu slzy... 😢

asi som nie celkom kompletná 😅 😝

aninka29
21. jún 2009

jacka,tak potom nie som kompletná ani ja 😉 lebo ja som už aj revala minule kvoli tomu ☹..........by som najradšej Simku vzala so sebou do porodky 😒 ........som šiši ........ale čo,musíme to nejako prežiť bez nich 😒 dúfam, že v porodke nebudem dlhšie ako štyri dni 😒

aninka29
21. jún 2009

a ivella nám už asi porodila,keď sa neozýva 😵

aninka29
21. jún 2009

ideme obedovať mamky 🙂 a potom idem piecť koláč 😝 ........moj manža má asi tehotenské chute,lebo by v kuse jedol 😀 a najlepšie na tom je,že to na ňom vobec nie je vidieť 😝 akurát to pupčisko mu rastie 😠

dobrú chuť detičky a mamičky 😵

jacka
21. jún 2009

aninka dobru chut...my sme už po... 😉

no keby sa dalo..tak ja berem Matka sebou..a ja som bola v porodnici 5dní....mna tam dovtedy švihne

ale dufam že to nebude také zle ked budeme mat druhe...nerada by som tam revala každy den.. 😒

jacka
21. jún 2009

ivella to už má hádam za sebou 😉

idem skusit drobca uspat...no nedávam celku šancu 😝

aninka29
21. jún 2009

skús jacka 🙂 možno sa podarí 😉
my sme už tiež po obede,Simka už ležká 😵 .....ja si tiež trošku oddýchnem a potom sa pustím do toho koláča

jacka
21. jún 2009

to je uplne zbytočné...neležal v klude ani sekundu...teraz aspon pred telkou pozerá a nehýbe sa 😝

a aky koláčik ideš piect?

aninka29
21. jún 2009

už mám 🙂 som ho šupla do chladničky 😉 ............upiekla som piškotu,potrela džemom,posypala ovocím a na to šlahačku a postruhanú čokoládu 🙂

aninka29
21. jún 2009

moja už zase lieta ako vrtuľa 😝 ............idem jej dať farbičky,nech si kreslí 😉 .........nech aspoň chvílonku posedí na jednom mieste 😉

maca66
21. jún 2009

ahojte baby.aj s matkom dakujeme za gratulacie.na facebook potom hodim nejake foto z piatkovej oslavy.
aninka,jackaq ako len rastiete.pekne rychlo to ubehlo.len pred nedavnom ste pisali,ze ste tehotne 😀
jacka gratulujem k druhemu chlapcekovi.super,ze nemam doma medzi vami len ja dvoch vajcakov 😀 hlavne nech su zdravi.
vonku bolo fajn len kratko.v noci sme odsavali co mal take huste hlileny,ze ani dychat.ja uz sa z toho asi zblaznim.vo stvrtok na poradnu,maju aj ockovat,ale pochybujem o otm ak bude stale taky.prajeme pekny aj ked uprsany den.papa 😉

aninka29
21. jún 2009

ahoj maca 🙂 ..........och,nech to Adamka rýchlo prejde 😒 zlatušik malinky......to bude určite tým počasím,alebo ja neviem ☹
moja neter je tiež tak strašne chorá teraz,že ak sa jej to do zajtra nezlepší,tak bude musieť ísť do nemocnice ☹ ...........do čerta s tými chorobami 😠 .....človek sa stará ako najlepšie vie, a aj tak je to na prd 😠

aninka29
21. jún 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooo

jacka spííííííííííííííííííííííííííííš? 😉

tu zase prší 😝

jacka
21. jún 2009

nieeeeee....

jacka
21. jún 2009

aj tu prší...sa mi nič nechce 😝

aký bol koláčik 😉

aninka29
21. jún 2009

koláčik je mňaminkovský 😵 😵 😵 .....pijem kafíčko,lebo sa mi zatvárajú oči 🙄 náš tatko sladko chrááááááááááápe na gauči a my so Simkou si skladáme puzzle 😉

jacka
21. jún 2009

no ja som ostala sama...šli sa vyvenčit...... 😉

jacka
21. jún 2009

tak fajn koláčik 😉

tebe prišlo niečo z uradu práce a soc. vecí?..mna čaká zásielka tam...možno už o ukončení MD....len neviem kedy si ponu pojdem 😝 ..ked tam maju take fajne otváracie doby 😠

aninka29
21. jún 2009

jacka mne nič neprišlo 😒 ..ale tebe už MD končí o pár dní........ja mám ešte mesiac.......ale už tento týždeň odnesiem papier na sociálku na nástup novej materskej

aninka29
21. jún 2009

a ako si to vyriešila? dohodla si sa s doktorom na pn-ke?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre