Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. jún 2012

to sa mi ešte nestalo...polievku mám samá hrča 😠 😠 😠 ...už by sa mohol dnešný den ukončiť 😝

leninka75
13. jún 2012

@jacka ....však to hej, ležať 🙂 .......len by som mala problém, že ako veľmi sa treba vyzliecť 😀 😀 😀 😀 .........také malé deti a program s valaškou?? 😨 ..to je ozajstná valaška, čilen taká plastová?....dúfam, že ju nebudú točiť nad hlavou 😕 ........vieš ako je to s učkami...aby sa detí zabvili, tak im dajú an hranie a to čo nemusia 😝 😝 😝 .........dúfala som, že to povieš 😀 😀 😀 ......no poď dáme 😵 😵 😵 ...a ešte, že čo?

leninka75
13. jún 2012

@jacka ..a akú robíš polievku??.......sa ti pekne darí hneď z rána 😝 😝 ...jajaj kde je ešte koniec tohoto dňa 😝 😝 😝 😝

jacka
13. jún 2012

@leninka75 ed čakám ....už mi to aj vyprchalo....musím ísť do druhého kola 😀 😀 😀

drevená valaška 😠 😠 ..............ale ja jej to poviem...... 😠

jacka
13. jún 2012

@leninka75 kyslú fazulovú.....veru daleko....daleko.... 😝 ..........poobede idem piecť koláčik....ja by som aj teraz ale slubila som Maťkovi že spolu 😉

vy čo porábate....navarené máš?.....čo?

leninka75
13. jún 2012

@jacka ..no poď druhé, ja som si dala becherku 😵 😵

jacka
13. jún 2012

už tam nie sú.....alebo som pripitá že ich nevidím...alebo som slepá 😀 😀 😠

jacka
13. jún 2012

@leninka75 fernetík.... 😵 😵

leninka75
13. jún 2012

@jacka .....ja mám od včera..tiež fazuľovú, ale so zeleninkou a kuracie prsia s ryžou......a ešte asi urobím zapekané chlebíky s tuniakom, zostáva mi veľa chleba, tak nech sa trošku minie .........len tak sa tu moceme..Lolka práve pláva na zemi 😀 😀 😀 .......aký ideš urobiť koláčik?.....a tá mamina čo sa ponúkla piecť Maťkovi, to fakt platí???

leninka75
13. jún 2012

@jacka ..hrčky?? 😉

jacka
13. jún 2012

@leninka75 hrčky 😀 😀 😀 😀 😀 .....................už nemožem piť...idem poobede pre Maťka.....nepolievaj 😀 😀 😀 😀 😉 ...................platí.....ale ona chcela len kusok muky ..........a ráno mi volali že prášok do pečiva aký......tka som mávla len rukou ved tam toho nepojde vela................
http://varecha.pravda.sk/recepty/rychla-rolada-...
neviem či urobím aj plnku..alebo len lekvár......

jacka
13. jún 2012

@leninka75 ako robíš ten chlebík?:

leninka75
13. jún 2012

@jacka ..tak už teda dosť 😉 .......roláda vyzerá dobre 🙂 ..ale ja mám takú skúsenosť, že všetko vyzerá dobre a málo čo aj chutí 😒 .........to ideš robiť na rozlúčku?....to je len kontrolná otázka 😀 😀 😀 😀 ......zapekaný chlebík?.......krajce chleba potriem maslom, ale takým riadnym nie margarínom, poukladám kolieska cibule, na to drveného tuniaka, keď sa mi chce tam zakryjem syrovým bešamelom a keď sa mi nechce, tak len posypem strúhaným syrom...šup do vyhriatej rúry cca 180 st. na 10-15 min, podľa toho ako chrumkavý chceš chlebík.....a muž si potom na to ešte dáva kečup 🙂............

leninka75
13. jún 2012

..ideme hádam trochu von nech ten deň lepšie ujde.....prestalo pršať, tak využijeme.......prííídem 🙂

jacka
13. jún 2012

@leninka75 no pekne si ma tu opustila 😢 ☹ .................. 😉 😉

jacka
13. jún 2012

@leninka75 aj ja mám taku skusenosť.....bojím všetkého...ale tento recept je presne taký istý ako na lepokovú roládu tak hádam bude aj dobrá 😅 .................ano na rozlučku.......kontrolná otázka zodpovedaná 😀 😀 😀
mnam ....to može byť fajné.....opíšem a musím kupiť rybu 😉

utka
13. jún 2012

@jacka nefajčím, jasné, že nieeeee...Uško ho bolí? Júúúj, nič moc ☹.
@leninka v pondelok a včera mali ešte navarené od nedele. Na dnes som im zobrala obed včera u nás v jedálni a na zajtra im vezmem dnes. A na piatok neviem, či niečo uvarím ja, či svokra 😉. Viki bude skoro celé prázdniny veru preč. Okrem 3 týždňov, čo máme my s mužom dovolenku...

jacka
13. jún 2012

@utka dávam mu teplý obklad.....a bola som zakuriť nech je v teple............hádam ho to prejde.........

no vidíš ...tak raz začas si možeš dopriať pre seba niečo dobré....nie??? 😵 ..............kedy idete na D?

utka
13. jún 2012

@jacka a nemáš dom Burrow kvapky? Tie sú dobré do uší... Na D ideme 26.7. 😉. Jasné, že si môžem dopriať...občas 😝

jacka
13. jún 2012

@utka nie nemám........... 😔 ..........hádam to prejde.....škoda že musím s ním ísť pre Maťka........nie je vonku ktovie ako

tebe je ako v práci?

jacka
13. jún 2012

ideme dať niečo do bruška.....a potom spinkať...... 🙂 .......................dnes ten den ide nejak pomaličky....veeeelmi..... 😝 ...................aj to počasie je čudné...... 😠 .........

utka
13. jún 2012

@jacka ja v práci celkom dobre...také menšie konflikty...ale to je jedno. Mňa sa to netýka...

denisenko
13. jún 2012

ahojte..ja len na skok.... 🙂
@jacka pridávam Simonka do klubu nespavcov.....to akože mu tie polhodinky stačia???? 😠 😠 😠 😠 ..niekto mi vymenil dieťa, odkedy mal 2 mesiace, nechce spať...ani v noci...... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
13. jún 2012

@leninka75
@jacka dneska je den "D"..debil...a poriadny...a to som si myslela, že najhorší bol včera..... 😀 😀 😀 😀 idem s vami do klubu, ulejem si z toho, čo nájdem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. jún 2012

..pomooooc ešte len dve hodiny 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka..nezaspala si s Peťkom??? 😔........

@utka..dobre si to s jedlom vymyslela!! 😉....asi berieš viac porcií 😕......cez akú cestovku idete a na koľko??

@denisenko..simko nespinká??? ☹.....aká bola noc???......no ulej si, ja sa tiež pridám, nejako mi je stále zima 😝...buď je to počasím, alebo tým, že ma začala bolieť pravá mandľa 😝 😝 😝...........vidím to na zakúrenie ....

jacka
13. jún 2012

ale ide dnes tento den.....to slimák je rýchlejší................... 😠 😠 😠

@denisenko .....toto držalo aj mojich....a asi ťa nepoteším ale dosť dlho ..pokial nezačal spať len jeden krát.......to od vtedy spáva hodku........

@leninka75 ja tiež kúrim.....prečo nie ked je možnosť............a asi aj na mna čosi lezie................okrem Peťka..............a s ním sa mi zle spí........pokial ja zaspím on vstáva 🙄 .....-..ideme sa poobliekať a šup preč............vy idete kedy preč?....a na ako dlho?...nezmestím sa niekam do vrecka?.. 😅

dobrý vetrisku fúúka......Peťkovi to bude super na tie ušká 😠 😠 ............som zvedavá kedy bude teplo.....normálne.... 😝 😝 nie horúčosť 😝

jacka
13. jún 2012

@leninka75 ja sa pridám do klubu nalievania ked prídem...........ak ma vezmete..prichýlite.... 🙂

denisenko
13. jún 2012

@jacka si ma potešila...... 😠 😠 😠 😠 😠 to si fakt idem niečo hrknúť, nech to prežijem..... 😀

leninka75
13. jún 2012

@jacka .......mne sa stáva, že spím skôr ako deti 😀 😀 😀 😀 ........vieš, že by to bola super dovolenka 😵 😵 😵 😵 .......čo keby sme sa fakt niekedy dohodli??? 🙂 ..ideme 3.8- 10.8.........daj Peťkovi vatičku do uška.......teplo bude od piatku, teda horúco, ale nech aspoň sa vyhrejeme, toto ma už nebavííííííííí 😝 😝 😝 😝.....tak švihaj, ale opatrne a budeme nalievať 😵 😵 😵 😵

jacka
13. jún 2012

už som túúúú..............dúfam že načas 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre